|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 39 сабақ. Бейбарыс сұлтан. Жусан. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.3.1.1 мұғалімнің көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тірек сөздердің көмегімен оқиғаның ретін болжайды Мәтінге жоспар құрады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Өз өлкеңдегі батырлар туралы үлкендерден сұра.
Тақырыпты ашу Бейбарыс сұлтан туралы мәліметттермен таныстыру
Жаңа тақырып 1-тапсырма Түсініп оқы.Мәтін бөліктерінің ретін тап.
2-тапсырма Дәлелде Бейбарыстың жігіт шағындағы бейнесі қалай сипатталады? Жауап: Ақылына күші сай жігіт,батыр.
ЕБҚ Оқулықтағы суретке қарап әңгімеле.
ЕҚБ Қазақ батырларының ерліктері туралы естігенсің бе? Айтып бере аласың ба?
3-тапсырма Бейбарыстың өмірінің қай кезеңі аяныш тудырады? Қартайған шағында туған жерін аңсағаны,жусанды иіскеген кездегі жылағаны.
Жұптық жұмыс 4-тапсырма Мәтіннің мазмұны бойынша жоспар құрып жаз 1.Жауға кеткен қазақ баласы 2.Ерекше тұлғалы жас жігіт 3.Әлемді билеген Бейбарыс сұлтан
ФС тапсырмасы 5-тапсырма «Туған жердің жусанынан артық ештеңе жоқ» деген сөйлемді қалай түсінесің? Жауап: Туған жерге ештеңе жетпейді
Үй тапсырмасы Мәтіннің мазмұнын өзің құрған жоспар бойынша әңгімеле 1.Жауға кеткен қазақ баласы 2.Ерекше тұлғалы жас жігіт 3.Әлемді билеген Бейбарыс сұлтан
ҚЖ: «Сұлтан Бейбарыс» фильмінен үзінді көріп, оған сипаттама жаса
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын айтады
Тақырыпты ашады
Мәтінді оқиды
Сипаттама береді
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Сұраққа жауап жазады
Жазылым тапсырмасын орындайды
Сұраққа жауап береді
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өз өлкесіндегі батырлар туралы үлкендерден сұрап біледі-1б
ҚБ: « Асық жинау» әдісі
Тамаша жауап!
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б
Дескриптор: Бейбарыс сұлтанның сипаттамасын тауып оқиды-1б
Тамаша!
Керемет!
Дескриптор: Сұраққа жауап жазады-1б
Дескриптор: Мәтіннің мазмұны бойынша жоспар құрып жазады-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б
Дескриптор: Мәтіннің мазмұнын өзі құрған жоспар бойынша әңгімелейді -1б
Жарайсыңдар!
«Білім қоржыны» әдісі
|
Суреттер
оқулық
оқулық
Суреттер
оқулық
Оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Кері байланыс парақшасы |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бейбарыс сұлтан. Жусан.2сынып әдебиет
Бейбарыс сұлтан. Жусан.2сынып әдебиет
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 39 сабақ. Бейбарыс сұлтан. Жусан. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.3.1.1 мұғалімнің көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тірек сөздердің көмегімен оқиғаның ретін болжайды Мәтінге жоспар құрады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Өз өлкеңдегі батырлар туралы үлкендерден сұра.
Тақырыпты ашу Бейбарыс сұлтан туралы мәліметттермен таныстыру
Жаңа тақырып 1-тапсырма Түсініп оқы.Мәтін бөліктерінің ретін тап.
2-тапсырма Дәлелде Бейбарыстың жігіт шағындағы бейнесі қалай сипатталады? Жауап: Ақылына күші сай жігіт,батыр.
ЕБҚ Оқулықтағы суретке қарап әңгімеле.
ЕҚБ Қазақ батырларының ерліктері туралы естігенсің бе? Айтып бере аласың ба?
3-тапсырма Бейбарыстың өмірінің қай кезеңі аяныш тудырады? Қартайған шағында туған жерін аңсағаны,жусанды иіскеген кездегі жылағаны.
Жұптық жұмыс 4-тапсырма Мәтіннің мазмұны бойынша жоспар құрып жаз 1.Жауға кеткен қазақ баласы 2.Ерекше тұлғалы жас жігіт 3.Әлемді билеген Бейбарыс сұлтан
ФС тапсырмасы 5-тапсырма «Туған жердің жусанынан артық ештеңе жоқ» деген сөйлемді қалай түсінесің? Жауап: Туған жерге ештеңе жетпейді
Үй тапсырмасы Мәтіннің мазмұнын өзің құрған жоспар бойынша әңгімеле 1.Жауға кеткен қазақ баласы 2.Ерекше тұлғалы жас жігіт 3.Әлемді билеген Бейбарыс сұлтан
ҚЖ: «Сұлтан Бейбарыс» фильмінен үзінді көріп, оған сипаттама жаса
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын айтады
Тақырыпты ашады
Мәтінді оқиды
Сипаттама береді
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Сұраққа жауап жазады
Жазылым тапсырмасын орындайды
Сұраққа жауап береді
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өз өлкесіндегі батырлар туралы үлкендерден сұрап біледі-1б
ҚБ: « Асық жинау» әдісі
Тамаша жауап!
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б
Дескриптор: Бейбарыс сұлтанның сипаттамасын тауып оқиды-1б
Тамаша!
Керемет!
Дескриптор: Сұраққа жауап жазады-1б
Дескриптор: Мәтіннің мазмұны бойынша жоспар құрып жазады-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б
Дескриптор: Мәтіннің мазмұнын өзі құрған жоспар бойынша әңгімелейді -1б
Жарайсыңдар!
«Білім қоржыны» әдісі
|
Суреттер
оқулық
оқулық
Суреттер
оқулық
Оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Кері байланыс парақшасы |
||

шағым қалдыра аласыз

















