|
Педагогтің тегі, аты: Қалмұратова А |
Күні: 17.02.2025ж Сынып: 8 Ғ, Г, Б Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Болашақтың энергиясы |
||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.6.1 - БАҚ материалдары негізінде стильдік ауытқуларды, орынсыз қолданылған сөз оралымдарын талдап, стильдік түзетулер жасау, редакциялау; 8.4.4.3 - сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу; |
||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты
Құндылықтарды дарыту |
мәтінде негізгі ойды анықтай отырып, тақырыпқа байланысты БАҚ материалдары негізінде стильдік ауытқуларды түзетеді.Сөйлем ішінде айқындауыш мүшелерді қолдана біледі |
||||||||||||||
|
уақыты |
Педагогтің іс –әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Рес |
|||||||||||
|
Басы 2-3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгелдеу Сынып тазалығына назар аудару |
Оқушылар сабаққа дайындалады |
|
|
|||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы wordwall платформасы арқылы үй тапсырмасын сұрап шығамын |
Оқушылар шығарманы сәйкестендіріп шығады |
Дискриптор бойынша бағалау(1-2 бал) |
|
|||||||||||
|
Жаңа сабақ |
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. |
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
|
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
|
|
|||||||||||
|
Тапсырмалар |
-тапсырма. Ғылыми және халықаралық терминдерді пайдаланып, мәтіндегі ақпарат туралы көзқарастарыңды білдіріңдер.
4-тапсырма. Бірыңғай мүшелер мен айқындауыш мүшелерді қатыстырып, мәтін мазмұны бойынша 5-6 сөйлем жазыңдар. |
«Фантаст-жазушылардың болжамы» мәтінін (14. Mp3) тыңдап, төмендегі кесте бойынша талдайды Тапсырмаларды орындайды |
Әр тапсырмаға 1 ұпай беріледі Дескриптор: мәтіннің тақырыбын, стилін анықтайды; негізгі және қосымша аұпаратты анықтайды; бірыңғай мүшелер мен айқындауыш мүшелерге талдау жасайды.
|
|
|||||||||||
|
Жаңа сабақты бекіту |
Айқындауыш мүшелер мен бірыңғай мүшелерге байланысты тест тапсырмалары беріледі |
Апта дәйексөзі Кестені пайдаланып, шағын мәтін жазыңдар. Айқындауыш түрлерін қатыстырады |
Дескриптор: Тест сұрақтарына жауап береді |
|
|||||||||||
|
Үй тапсырмасы беру
|
Айқындауыш мүшелерге 6 мысал жазып келу |
Мәтіннен айқындауыш сөздерді тауып 6 мысал жазады |
|
|
|||||||||||
|
Кері байланыс |
«Classrom screen» бағдарламасы арқылы сабаққа кері байланыс жасайды
|
Оқушылар сабақты қаншалықты меңгергені туралы бағдарламаға басып шығады |
|
|
|||||||||||
Тексерілді: ________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Болашақтың энергиясы қмж 8 сынып
Болашақтың энергиясы қмж 8 сынып
|
Педагогтің тегі, аты: Қалмұратова А |
Күні: 17.02.2025ж Сынып: 8 Ғ, Г, Б Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Болашақтың энергиясы |
||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.6.1 - БАҚ материалдары негізінде стильдік ауытқуларды, орынсыз қолданылған сөз оралымдарын талдап, стильдік түзетулер жасау, редакциялау; 8.4.4.3 - сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу; |
||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты
Құндылықтарды дарыту |
мәтінде негізгі ойды анықтай отырып, тақырыпқа байланысты БАҚ материалдары негізінде стильдік ауытқуларды түзетеді.Сөйлем ішінде айқындауыш мүшелерді қолдана біледі |
||||||||||||||
|
уақыты |
Педагогтің іс –әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Рес |
|||||||||||
|
Басы 2-3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгелдеу Сынып тазалығына назар аудару |
Оқушылар сабаққа дайындалады |
|
|
|||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы wordwall платформасы арқылы үй тапсырмасын сұрап шығамын |
Оқушылар шығарманы сәйкестендіріп шығады |
Дискриптор бойынша бағалау(1-2 бал) |
|
|||||||||||
|
Жаңа сабақ |
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. |
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
|
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
|
|
|||||||||||
|
Тапсырмалар |
-тапсырма. Ғылыми және халықаралық терминдерді пайдаланып, мәтіндегі ақпарат туралы көзқарастарыңды білдіріңдер.
4-тапсырма. Бірыңғай мүшелер мен айқындауыш мүшелерді қатыстырып, мәтін мазмұны бойынша 5-6 сөйлем жазыңдар. |
«Фантаст-жазушылардың болжамы» мәтінін (14. Mp3) тыңдап, төмендегі кесте бойынша талдайды Тапсырмаларды орындайды |
Әр тапсырмаға 1 ұпай беріледі Дескриптор: мәтіннің тақырыбын, стилін анықтайды; негізгі және қосымша аұпаратты анықтайды; бірыңғай мүшелер мен айқындауыш мүшелерге талдау жасайды.
|
|
|||||||||||
|
Жаңа сабақты бекіту |
Айқындауыш мүшелер мен бірыңғай мүшелерге байланысты тест тапсырмалары беріледі |
Апта дәйексөзі Кестені пайдаланып, шағын мәтін жазыңдар. Айқындауыш түрлерін қатыстырады |
Дескриптор: Тест сұрақтарына жауап береді |
|
|||||||||||
|
Үй тапсырмасы беру
|
Айқындауыш мүшелерге 6 мысал жазып келу |
Мәтіннен айқындауыш сөздерді тауып 6 мысал жазады |
|
|
|||||||||||
|
Кері байланыс |
«Classrom screen» бағдарламасы арқылы сабаққа кері байланыс жасайды
|
Оқушылар сабақты қаншалықты меңгергені туралы бағдарламаға басып шығады |
|
|
|||||||||||
Тексерілді: ________
шағым қалдыра аласыз















