|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу |
|
||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
2 сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№10 сабақ Туған өлке композициясы. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.2сәндік-қолданбалы өнер элементтері бар бұйымдарды орындау тәсілдерін талдау; 2.2.3.2өзінің мүмкіндігіне қарай жұмыс орнында гигиеналық талаптарды тізбектеу және сақтау. |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
қазақ халқының
сәндік-қолданбалы өнер элементтерін ою-өрнектерді қиып орындап
жасай алады. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Талап:ізденімпаз,жасампаз тұлға. |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құралдарын дайындайды. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут 5мин 2минут 2минут 2минут 5минут |
Өтілген тақырыптарды еске түсіру және сұрақтарға жауап беру. «Чипси» әдісі. Жаңа тақырып. Бүгінгі өтетін тақырыбымыз «Туған өлке композициясы» тақырыбын өтеміз. Түрлі түсті қағаздан туған өлкемізді жасаймыз. Оқушыларды топқа бөлу
ою-өрнектер арқылы. Біреулер есейіп, басқа жерге
қоныс 1. Туған жерің туралы не айта
аласың? Ал енді оқушылар бүгін туған жерлеріңді түрлі түсті қағаздан жапсырмалау арқылы жұмысты орындауға кірісейік. Туған жерді
бейнелеу.
ЕҚБ өз ауылының суретін салу. Қайшымен, желіммен
қауіпсіздік ережелерін Шығармашылық жұмысты
орындау. Киіз үй – ежелгі көшпелі өмір сүрген адамдардың жылжымайтын негізгі баспанасы болған. Ол тез құрастырылып, көшіп-қонуға лайықталып жасалады. Өте ыңғайлы және тұруға
қолайлы баспана. Қыста жылы, жазда салқын. Іші әдемі ою-өрнектелген
бұйымдармен жабдықталған. |
Өтілген тақырыпты еске түсіру. Сұрақтарға жауап беру. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Отан туралы өз пікірлерін айтады. Сергіту сәті Қауіпсіздік ережелерін
сақтай Жұмбақты шешу. Түрлі түсті қағаздардан киіз үй жасайды. Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Өтлген тақырыпты қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты меңгереді.
Дескриптор. Сабақтарды жақсы меңгереді . Өзі туған өлке туралы әңгімелей алады. Туған жерінің композициясын жасайды.
Дескриптор: Жұмбақтарды шешеді. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы талапқа сай орындайды. Киіз үйді қағаздан жасауға үйренеді. |
Оқулық Суреттер
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Еңбекке баулу.2сынып қмж
Еңбекке баулу.2сынып қмж
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу |
|
||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
2 сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№10 сабақ Туған өлке композициясы. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.2сәндік-қолданбалы өнер элементтері бар бұйымдарды орындау тәсілдерін талдау; 2.2.3.2өзінің мүмкіндігіне қарай жұмыс орнында гигиеналық талаптарды тізбектеу және сақтау. |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
қазақ халқының
сәндік-қолданбалы өнер элементтерін ою-өрнектерді қиып орындап
жасай алады. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Талап:ізденімпаз,жасампаз тұлға. |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құралдарын дайындайды. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут 5мин 2минут 2минут 2минут 5минут |
Өтілген тақырыптарды еске түсіру және сұрақтарға жауап беру. «Чипси» әдісі. Жаңа тақырып. Бүгінгі өтетін тақырыбымыз «Туған өлке композициясы» тақырыбын өтеміз. Түрлі түсті қағаздан туған өлкемізді жасаймыз. Оқушыларды топқа бөлу
ою-өрнектер арқылы. Біреулер есейіп, басқа жерге
қоныс 1. Туған жерің туралы не айта
аласың? Ал енді оқушылар бүгін туған жерлеріңді түрлі түсті қағаздан жапсырмалау арқылы жұмысты орындауға кірісейік. Туған жерді
бейнелеу.
ЕҚБ өз ауылының суретін салу. Қайшымен, желіммен
қауіпсіздік ережелерін Шығармашылық жұмысты
орындау. Киіз үй – ежелгі көшпелі өмір сүрген адамдардың жылжымайтын негізгі баспанасы болған. Ол тез құрастырылып, көшіп-қонуға лайықталып жасалады. Өте ыңғайлы және тұруға
қолайлы баспана. Қыста жылы, жазда салқын. Іші әдемі ою-өрнектелген
бұйымдармен жабдықталған. |
Өтілген тақырыпты еске түсіру. Сұрақтарға жауап беру. Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып,сұрақтарға жауап береді. Отан туралы өз пікірлерін айтады. Сергіту сәті Қауіпсіздік ережелерін
сақтай Жұмбақты шешу. Түрлі түсті қағаздардан киіз үй жасайды. Топпен жұмыс; тапсырманы бірге орындайды |
Дескриптор: Өтлген тақырыпты қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты меңгереді.
Дескриптор. Сабақтарды жақсы меңгереді . Өзі туған өлке туралы әңгімелей алады. Туған жерінің композициясын жасайды.
Дескриптор: Жұмбақтарды шешеді. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы талапқа сай орындайды. Киіз үйді қағаздан жасауға үйренеді. |
Оқулық Суреттер
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















