|
Тақырып. Футбол ойыны. |
Мектеп:Айтқұл Шынасилов |
||||
|
Күні . . |
Мұғалімнің аты-жөні: . |
||||
|
Сынып: 9 сынып |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
|||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
9. 3. 3. 3.- Қысқа мерзімді жоспар Түрлі дене жүктемелерінің арасындағы айырмашылықты және олардың ағзаға тигізетін әсерін сыртқы белгілеріне қарап анықтай білу. |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
||||
|
|
Түсіне алады, ережелерін сақтай алады. |
||||
|
Оқушылар көпшілігі орындай алады: |
|||||
|
Көпшілігі орындай алады,қауіпсіздік ережесін сақтай алады |
|||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
|||||
|
Көпшілігі қауіпсіздік ережесін сақтай алады. |
|||||
|
Тілдік мақсат Оқылым Жазылым Айтылым Тыңдалым |
Оқушылар орындай алады: Өз ойларын еркін жеткізе біледі. |
||||
|
Пәнге қатысты сөздік мен терминдер: |
|||||
|
Бұылу жаттығулары |
|||||
|
Жүру жаттығулары |
|||||
|
Жүгіру жаттығулары |
|||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: |
|||||
|
Жаттығуды толық орындай алады |
|||||
|
Жұптасып орындай алады |
|||||
|
Жаттығуды толық орындай алады |
|||||
|
Дене жаттығуларын толық орындай алады |
|||||
|
Қимыл –қозғалыс ойындарын ойнай алады |
|||||
|
Алдыңғы оқу |
|
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||
|
Басы |
Оқушыларды сапқа тұрызу түгелдеу баяндама қабылдау киімдеріне назар аудару,сабақтың тақырыбымен таныстыру . |
|
|||
|
Ортасы |
Жүру жаттығулары ,жүгіру жаттығулары,дамыту жаттығуларын жасату.сабақтың ережесімен таныстыру спорттық ойындар туралы мағұлмат беру үйрету техникасын жетілдіру. |
Оқулықтар, көрнекіліктер |
|||
|
Соңы |
Бағалау, үй тапсырмасы |
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
|||||
|
Саралау- оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыларға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
|||
|
Әр оқушының үлгеріміне байланысты тапсырмалар беремін. |
Оқушылар өздері бас бармақ арқылы бірін - бірі бағалау |
|
|||
|
Бірлескен жұмыс кезінде жақсы жұмыстар ұсынылады. Денгейлік тапсырмалар береміз |
Ойын кезінде үйлесімділік пен түсіністік танытады. |
Физика,беология пәндері, пәндерімен байланыс |
|||
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. Мақсаты мен міндеттері орындалды Сабақтың негізгі мақсатының айқындалуы Сабақ өз деңгейінде өтті Уақытты жоспарға сай пайдалана білдім Оқушылардың смайликтері арқылы өзгерістер енгіземін |
||||
|
Қортынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе 1. бас бармақ арқылы бағалау 2. екі топқа бөлу арқылы Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді ( оқыту мен оқуға қатысты)? 1. Оқушылардың ұйымшылды Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1.Оқушылардың жылдамдығын білд |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Футбол ойыны
Футбол ойыны
|
Тақырып. Футбол ойыны. |
Мектеп:Айтқұл Шынасилов |
||||
|
Күні . . |
Мұғалімнің аты-жөні: . |
||||
|
Сынып: 9 сынып |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
|||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
9. 3. 3. 3.- Қысқа мерзімді жоспар Түрлі дене жүктемелерінің арасындағы айырмашылықты және олардың ағзаға тигізетін әсерін сыртқы белгілеріне қарап анықтай білу. |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
||||
|
|
Түсіне алады, ережелерін сақтай алады. |
||||
|
Оқушылар көпшілігі орындай алады: |
|||||
|
Көпшілігі орындай алады,қауіпсіздік ережесін сақтай алады |
|||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
|||||
|
Көпшілігі қауіпсіздік ережесін сақтай алады. |
|||||
|
Тілдік мақсат Оқылым Жазылым Айтылым Тыңдалым |
Оқушылар орындай алады: Өз ойларын еркін жеткізе біледі. |
||||
|
Пәнге қатысты сөздік мен терминдер: |
|||||
|
Бұылу жаттығулары |
|||||
|
Жүру жаттығулары |
|||||
|
Жүгіру жаттығулары |
|||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: |
|||||
|
Жаттығуды толық орындай алады |
|||||
|
Жұптасып орындай алады |
|||||
|
Жаттығуды толық орындай алады |
|||||
|
Дене жаттығуларын толық орындай алады |
|||||
|
Қимыл –қозғалыс ойындарын ойнай алады |
|||||
|
Алдыңғы оқу |
|
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||
|
Басы |
Оқушыларды сапқа тұрызу түгелдеу баяндама қабылдау киімдеріне назар аудару,сабақтың тақырыбымен таныстыру . |
|
|||
|
Ортасы |
Жүру жаттығулары ,жүгіру жаттығулары,дамыту жаттығуларын жасату.сабақтың ережесімен таныстыру спорттық ойындар туралы мағұлмат беру үйрету техникасын жетілдіру. |
Оқулықтар, көрнекіліктер |
|||
|
Соңы |
Бағалау, үй тапсырмасы |
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
|||||
|
Саралау- оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыларға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
|||
|
Әр оқушының үлгеріміне байланысты тапсырмалар беремін. |
Оқушылар өздері бас бармақ арқылы бірін - бірі бағалау |
|
|||
|
Бірлескен жұмыс кезінде жақсы жұмыстар ұсынылады. Денгейлік тапсырмалар береміз |
Ойын кезінде үйлесімділік пен түсіністік танытады. |
Физика,беология пәндері, пәндерімен байланыс |
|||
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. Мақсаты мен міндеттері орындалды Сабақтың негізгі мақсатының айқындалуы Сабақ өз деңгейінде өтті Уақытты жоспарға сай пайдалана білдім Оқушылардың смайликтері арқылы өзгерістер енгіземін |
||||
|
Қортынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе 1. бас бармақ арқылы бағалау 2. екі топқа бөлу арқылы Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді ( оқыту мен оқуға қатысты)? 1. Оқушылардың ұйымшылды Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1.Оқушылардың жылдамдығын білд |
|||||
шағым қалдыра аласыз













