×
Сертификат тегін алу үшін
Материал тегін жариялау
ҚР БАҚ(СМИ) тіркеу №9512
Ең үздік ашық сабақ байқауы басталды
Алтын күз байқауы басталды
Сұрақтарды 8(771)-234-55-99 (Ватсап) осы номерге жазуға болады

Ғ.Мүсірепов «Ұлпан» романы

Автор:Даршеева Меруерт Лашейевна
Бағыты: Қазақ әдебиеті
Бөлімі: Сабақ жоспары
Сыныбы: 9 сынып
Жарияланған уақыты: 2019-10-30

50-ден астам пәндер бойынша материалдарды тегін жүктеп, сабақ барысында қолдануға болады

Материал туралы қысқаша түсінік

ұстаздарға арналған сабақ жоспары

Адам жанының құпиясы
Сынып 9Қатысқандар саны қатыспағандар саны
Сабақтың тақырыбы
Осы сабақта қол жеткізген оқу мақсаттары (оқу бағдарамасына


Сабақтың мақсаты





Оқушылардың көпшілігі орындай алады:Шығармадағы әдеби тілді құбылту мен айшықтаудың (троп пен фигура) түрлерін талдай отырып, жаңа ақпараттар табады, автор стиліне сыни баға береді.


Бағалау критерийі





Құндылықтарға баулу
Пәнаралық байланыс
Алдыңғы оқу

Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдеріСабақта жоспарланған жаттығу түрлеріресурстар
Сабақтың басы











Бағалау критерийімен таныстырамын.

















Сабақтың ортасы











Жасыл жапырақ- үздік Сары жапырақ- жақсы Қызыл жапырақ-қанағаттанарлық Т.2.тапсырма



















Қазақ әдебиеті Алсамты «Мектеп» баспасы 2019жҒ.Мүсірепов «Ұлпан» романынан үзінді 174-198 беттер

































































Сабақтың соңы





















Саралау - Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз?

Оқушыға қолдау көрсетіп, дайын ақпараттар беремін.Топтық саралауРесурс бойынша саралау
Бағалау –Сіз оқушыларды материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Жасыл жапырақ –үздік.Сары жапырақ –жақсы Қызыл жапырақ-қанағаттанарлық.






РефлексияСабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?









Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті? қандай деңгейде өтті?





Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болды ма?)

Уақытты қалай пайдаландым?жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?


Сыныптағы ахуал өте жақсы болды. Оқушылар «Акроним» әдісі арқылы бір –біріне жақсы сөздер айтып, сабақты жақсы көңіл –күймен бастады. Оқушылардың барлығы белсенді әрекетте болды.



Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталғандықтан, уақыт тиімді пайдаланылды.
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)

  • Сабақ ортасындағы дара диаграмма арқылы құбылту мен айшықтау жүйесін талдау бойынша топтық жұмыс нәтижелі болды. Оқушылар жұпта белсенділік танытты.

  • Сабақ соңында ««Себет» әдісі арқылы орындалған рефлексия тиімді болды деп ойлаймын.

  • Оқушылар сабақтағы іс- әрекеттерін бағалай отырып, өз әсерлерін себетке жазып қалдырды.



  • Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың бұдан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді? (оқыту мен оқуға қатысты)





    2.
























    50-ден астам пәндер бойынша материалдарды тегін жүктеп, сабақ барысында қолдануға болады

    Сертификатты жеке кабинеттегі жетістіктерім бөлімінен жүктеп алуға болады

    Материалды сайттан тегін жүктеу

    Материал ұнаса парақшаңызға сақтап қойыңыз!

    Өз пікіріңізді қалдыру үшін тіркелу қажет.

    Олимпиада бітуіне қалды: