Пән мұғалімі:
Пәні: Биология
|
|
Сынып/ мерзімі |
8 |
|
||||
|
Сабақ/тақырыбы |
Жүрек және қан тамырлар жұмысының реттелуі. Жүрек жұмысының автоматизмі. Орталық жүйке жүйесінің қатысумен жүрек жұмысының рефлексті ретттелуі. |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларды
жүрек Оқушылардың танымдық қабілетін арттыру. |
|
|||||
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушыларды
жүрек Оқушылардың танымдық қабілетін артады. |
|
|||||
|
Сабақтың әдісі |
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, кластер, Суреттеу стратегиясы, сұрақ-жауап. |
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыты |
Сабақ кезең/рі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|||
|
3 мин 2 мин 5 мин |
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. Оқушыларды планета аттары бойынша 4 топқа бөлемін. . «Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қоямын. Толтырып келген сәйкестендіру кестесін жұпта тексертіп, толтыртамын. |
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Оқушылар 4-топқа бөлінеді: «Марс» «Юпитер» «Марс» «Меркурий» Сұрақтарға жауап бере отырып, өткен тақырыпты естеріне алады және диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Жұпта берілген үй тапсырмасын тексертіп, жұптық бағалатамын. |
Топ аттары жазылған қағаздар Оқулық, оқушы дәптері |
|||
|
17 мин 10 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ «Суреттеу» стратегиясы бойынша интербелсенді тақтадан жаңа тақырыпқа сәйкес видеокөрсетілім көрсетіп, сұрақтар қоямын. Орталық жүйке жүйесінің қатысумен жүрек жұмысының рефлексті ретттелуі тақырыбында кластер жасатамын. |
Видеокөрсетілім көріп, сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын суреттейді. Кластер жасап, өз жұмыстарын сынып алдында қорғайды. |
АКТ, маркер, плакат Плакат, маркер, оқулық |
|||
|
3 мин |
Қорытынды |
Сұрақ-жауап арқылы қорытындылаймын. |
Сұрақтарға жауап беру арқылы сабақты пысықтайды. |
Оқулық |
|||
|
2 мин |
Бағалау. |
Сыныптасын және өзін-өзі критериалды бағалау жүргіземін. Жемістермен формативті бағалау |
Сыныптасын және өзін-өзі критериалды бағалап шығады. Жақсы жауап берген оқушы жасыл алма алады, орташа жауап берген оқушы сары алмұрт, төмен жауап берген оқушы қызыл анар ал суреттерін алады. |
Бағалау парақшасы, жемістер. |
|||
|
2 мин |
Рефлек сия |
Кері байланыс |
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды. |
Стикер |
|||
|
1 мин |
Үйге тапсырма беру |
136 бетте берілген тестті белгілеп келеді. |
Күнделікке жазады. |
Күнделік |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жүрек және қан тамырлар жұмысының реттелуі. Жүрек жұмысының автоматизмі
Жүрек және қан тамырлар жұмысының реттелуі. Жүрек жұмысының автоматизмі
Пән мұғалімі:
Пәні: Биология
|
|
Сынып/ мерзімі |
8 |
|
||||
|
Сабақ/тақырыбы |
Жүрек және қан тамырлар жұмысының реттелуі. Жүрек жұмысының автоматизмі. Орталық жүйке жүйесінің қатысумен жүрек жұмысының рефлексті ретттелуі. |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларды
жүрек Оқушылардың танымдық қабілетін арттыру. |
|
|||||
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушыларды
жүрек Оқушылардың танымдық қабілетін артады. |
|
|||||
|
Сабақтың әдісі |
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, кластер, Суреттеу стратегиясы, сұрақ-жауап. |
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыты |
Сабақ кезең/рі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|||
|
3 мин 2 мин 5 мин |
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. Оқушыларды планета аттары бойынша 4 топқа бөлемін. . «Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қоямын. Толтырып келген сәйкестендіру кестесін жұпта тексертіп, толтыртамын. |
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Оқушылар 4-топқа бөлінеді: «Марс» «Юпитер» «Марс» «Меркурий» Сұрақтарға жауап бере отырып, өткен тақырыпты естеріне алады және диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Жұпта берілген үй тапсырмасын тексертіп, жұптық бағалатамын. |
Топ аттары жазылған қағаздар Оқулық, оқушы дәптері |
|||
|
17 мин 10 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ «Суреттеу» стратегиясы бойынша интербелсенді тақтадан жаңа тақырыпқа сәйкес видеокөрсетілім көрсетіп, сұрақтар қоямын. Орталық жүйке жүйесінің қатысумен жүрек жұмысының рефлексті ретттелуі тақырыбында кластер жасатамын. |
Видеокөрсетілім көріп, сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын суреттейді. Кластер жасап, өз жұмыстарын сынып алдында қорғайды. |
АКТ, маркер, плакат Плакат, маркер, оқулық |
|||
|
3 мин |
Қорытынды |
Сұрақ-жауап арқылы қорытындылаймын. |
Сұрақтарға жауап беру арқылы сабақты пысықтайды. |
Оқулық |
|||
|
2 мин |
Бағалау. |
Сыныптасын және өзін-өзі критериалды бағалау жүргіземін. Жемістермен формативті бағалау |
Сыныптасын және өзін-өзі критериалды бағалап шығады. Жақсы жауап берген оқушы жасыл алма алады, орташа жауап берген оқушы сары алмұрт, төмен жауап берген оқушы қызыл анар ал суреттерін алады. |
Бағалау парақшасы, жемістер. |
|||
|
2 мин |
Рефлек сия |
Кері байланыс |
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды. |
Стикер |
|||
|
1 мин |
Үйге тапсырма беру |
136 бетте берілген тестті белгілеп келеді. |
Күнделікке жазады. |
Күнделік |
|||
шағым қалдыра аласыз













