|
САБАҚ: Әдебиеттік оқу Тақырыбы:Киіктің айласы |
Мектеп:№ 228 |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі:Ожанова А |
|||||||
|
СЫНЫП: 3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары ) |
Пән бойынша лексика мен терминология. Табиғат, өсімдік, жануар, табиғат құбылыстары, адам. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||||||
|
||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||
|
||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||
|
Мәтінді түсінеді танымдық,есте сақтау байланыстырып сөйлеу қабілеттерінің дамуына ықпал етеді талдауға машықтанады |
||||||||
|
Алдыңғы оқу |
|
|||||||
|
Жоспар |
|
|||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||
|
Баста луы 15 мин |
3 мин 5 мин 2 мин 5 мин |
І .Үй тапсырмасын сұрау «Идеялар себеті» стратегиясы арқылы үй тапсырмасын сұрау «торғай »мәтіні бойынша екі сөйлемнен жазып,себетке салады ІІ.Топқа бөлу .Қима қағаздар арқылы топтастыру Қима қағаздар арқылы топтасып,келесі тапсырма шығады Жетістік критерийлері 1.Мәтінді бөліктерге бөле алады. 2.Мәтіндегі ұнаған тіркестерлі таба алады. 3Әр бөлікке ат қоя алады. Топтық жұмыс. I.топ: Көктем табиғаты жайлы айтқызу II.топ: Көктем мезгілінде жануарлар өміріндегі өзгеріс III.топ:Киік туралы білетіндерін айқызу IVтоп: :Мәтінді «джигсо» әдісі арқылы оқыту Бағалау : мадақтау |
себет Қима қағаз Оқулық |
|||||
|
Ортасы 18 мин |
13мин 3 мин 2 мин |
Жұптық жұмыс: 1.Жануарлардың жауынан сақтанатын әдісін тәсілдерін жаз 2. «Діңкесі құрыған» сөзінің мағыналас қатарын жаз 3.Ақсақ киіктің ақылдылығын жаз 4. «Таяқ сілтем жер»тіркесіндегі «таяқ сілтем» сөзін басқаша айтып көр Бағалау : жұптық бағалау Кері байланыс: 1) Топта бірлесіп жұмыс жасаудан не үйрендіңіз ? 2) Топтық жұмыста кімнің құнды идеясы ұнады ? Неліктен? |
Оқулық . |
|||||
|
Аяқта луы 12 мин |
8 мин 3 мин 1 мин |
IV. Жеке жұмыс 1. Кейіпкерге хат жазу Р V.Үйге тапсырма Мәтінді түсініп оқу,мазмұндау |
Үлестірме қағаздар Табыс ағашы мен стикерлер |
|||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ- мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||||
|
Үй тапсырмасын сұрау «Кезбе тілші» әдісі
«ДЖИГСО» әдісі
«табыс ағашы» әдісі |
|
|
||||||
|
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||
|
|
||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Киіктің айласы
Киіктің айласы
|
САБАҚ: Әдебиеттік оқу Тақырыбы:Киіктің айласы |
Мектеп:№ 228 |
|||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі:Ожанова А |
|||||||
|
СЫНЫП: 3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары ) |
Пән бойынша лексика мен терминология. Табиғат, өсімдік, жануар, табиғат құбылыстары, адам. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||||||
|
||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||
|
||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||
|
Мәтінді түсінеді танымдық,есте сақтау байланыстырып сөйлеу қабілеттерінің дамуына ықпал етеді талдауға машықтанады |
||||||||
|
Алдыңғы оқу |
|
|||||||
|
Жоспар |
|
|||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||
|
Баста луы 15 мин |
3 мин 5 мин 2 мин 5 мин |
І .Үй тапсырмасын сұрау «Идеялар себеті» стратегиясы арқылы үй тапсырмасын сұрау «торғай »мәтіні бойынша екі сөйлемнен жазып,себетке салады ІІ.Топқа бөлу .Қима қағаздар арқылы топтастыру Қима қағаздар арқылы топтасып,келесі тапсырма шығады Жетістік критерийлері 1.Мәтінді бөліктерге бөле алады. 2.Мәтіндегі ұнаған тіркестерлі таба алады. 3Әр бөлікке ат қоя алады. Топтық жұмыс. I.топ: Көктем табиғаты жайлы айтқызу II.топ: Көктем мезгілінде жануарлар өміріндегі өзгеріс III.топ:Киік туралы білетіндерін айқызу IVтоп: :Мәтінді «джигсо» әдісі арқылы оқыту Бағалау : мадақтау |
себет Қима қағаз Оқулық |
|||||
|
Ортасы 18 мин |
13мин 3 мин 2 мин |
Жұптық жұмыс: 1.Жануарлардың жауынан сақтанатын әдісін тәсілдерін жаз 2. «Діңкесі құрыған» сөзінің мағыналас қатарын жаз 3.Ақсақ киіктің ақылдылығын жаз 4. «Таяқ сілтем жер»тіркесіндегі «таяқ сілтем» сөзін басқаша айтып көр Бағалау : жұптық бағалау Кері байланыс: 1) Топта бірлесіп жұмыс жасаудан не үйрендіңіз ? 2) Топтық жұмыста кімнің құнды идеясы ұнады ? Неліктен? |
Оқулық . |
|||||
|
Аяқта луы 12 мин |
8 мин 3 мин 1 мин |
IV. Жеке жұмыс 1. Кейіпкерге хат жазу Р V.Үйге тапсырма Мәтінді түсініп оқу,мазмұндау |
Үлестірме қағаздар Табыс ағашы мен стикерлер |
|||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ- мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||||
|
Үй тапсырмасын сұрау «Кезбе тілші» әдісі
«ДЖИГСО» әдісі
«табыс ағашы» әдісі |
|
|
||||||
|
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||
|
|
||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
||||||||
шағым қалдыра аласыз
ефлексия: Жазған
жауаптарын табыс ағашына
жапсырады.












