Оқу ісінің меңгерушісі:
М.Т. Искакова ____
|
Пәні: сауат ашу Күні: 18.12.18 Сынып: 1 «Ж » |
Мұғалімнің аты-жөні: Үйсінбай А. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен және табиғат. И дыбысы мен әрпі. |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. 1.2.1.2. оқудың түрлерін қолдану. |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: и әрпін таниды, мысалдар келтіреді, көркем жазады, оқиды. Көптеген оқушылар: и әрпінің орналасу ретін анықтайды. Кейбір оқушылар: заттың атын білдіретін сөздерді анықтайды. |
||
|
Бағалау критерийлері |
|
||
|
Тілдік мақсаттар |
Дауысты, дауыссыз дыбыстар |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушылар арасындағы ынтымақтастық қарым-қатынастар |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Слайд, видео |
||
|
Бастапқы білім |
И әрпі |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық дайындық. |
Слайд Цифрлар, таңбалар. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Ине де бар, Жіп те жоқ. итте бар, күшікте жоқ?
Үш шырпыдан қайсы
әріп Олай болса,
Дескриптор:
1 топ: И әрпі бар 5 сөз жазу 2 топ: И әрпінен басталатын 5 сөз жазу. 3 топ: И әрпі сөздің ортасында кездесетін 5 сөз жазу Дескриптор:
Көркем жазу. |
Слайд Карточкалар №1 жұмыс дәптер |
|
|
Сабақтың соңы |
Жұптық тапсырма: Сөздерді буынға бөліп жазу. Тиек , ирек, қиық, инелік, тиін, тиын, шие. |
Слайд |
|
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен және табиғат. И дыбысы мен әрпі.
Мен және табиғат. И дыбысы мен әрпі.
Оқу ісінің меңгерушісі:
М.Т. Искакова ____
|
Пәні: сауат ашу Күні: 18.12.18 Сынып: 1 «Ж » |
Мұғалімнің аты-жөні: Үйсінбай А. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен және табиғат. И дыбысы мен әрпі. |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру. 1.2.1.2. оқудың түрлерін қолдану. |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: и әрпін таниды, мысалдар келтіреді, көркем жазады, оқиды. Көптеген оқушылар: и әрпінің орналасу ретін анықтайды. Кейбір оқушылар: заттың атын білдіретін сөздерді анықтайды. |
||
|
Бағалау критерийлері |
|
||
|
Тілдік мақсаттар |
Дауысты, дауыссыз дыбыстар |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушылар арасындағы ынтымақтастық қарым-қатынастар |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Слайд, видео |
||
|
Бастапқы білім |
И әрпі |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық дайындық. |
Слайд Цифрлар, таңбалар. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Ине де бар, Жіп те жоқ. итте бар, күшікте жоқ?
Үш шырпыдан қайсы
әріп Олай болса,
Дескриптор:
1 топ: И әрпі бар 5 сөз жазу 2 топ: И әрпінен басталатын 5 сөз жазу. 3 топ: И әрпі сөздің ортасында кездесетін 5 сөз жазу Дескриптор:
Көркем жазу. |
Слайд Карточкалар №1 жұмыс дәптер |
|
|
Сабақтың соңы |
Жұптық тапсырма: Сөздерді буынға бөліп жазу. Тиек , ирек, қиық, инелік, тиін, тиын, шие. |
Слайд |
|
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
||
шағым қалдыра аласыз
йырмашылығын тап.













