|
Бөлім: |
3.Бөлім.Қазіргі қоғам.Миграция.Зияткерлік миграция. Шешендік сөздер |
||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Нургалиева К.М. |
||||||||||
|
Күні: |
04.11 |
||||||||||
|
Сынып: |
11 «Ә» |
||||||||||
|
Сабақтыңтақырыбы |
Миграция туралы түсінік |
||||||||||
|
Оқу бағдараламасынасәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 мамандандырылған тар аядағы арнайы мәтіндердегі (интервью) мақсатты аудиторияға арналған терминдер мен ұғымдарды, тілдік оралымдарды, мәтін үзінділерін талдау; 11.4.2.1 сөйлеу ағымындағы интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолдану |
||||||||||
|
Сабақ мақсаты: |
Барлығы: мамандандырылған тар аядағы арнайы мәтіндердегі (интервью) мақ сатты аудиторияға арналған терминдер мен ұғымдарды, тілдік оралымдарды, мәтін үзінділерін талдайды; Көбі. оқушылар мәтін үзінділері бойынша болжам жасап,тақырыпты жалғастырады Кейбір Көбі:ба Кейбірі: мәтіндердің жанрлық ерекшеліктерін талдайды |
||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||
|
Сабақ кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдеседі, түгендейді.Өткен сабақтың тапсырмасын тексереді. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. |
Сабаққа дайындығы туралы мағлұмат береді. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. |
Стикер
|
|
|||||||
|
Оқулықпен жұмыс |
1.Сұрақтарға жауап беріп,өзара ой бөлісіңдер. 2.Олардың шешендігінің,ділмарлығының сыры,көпшілікті үйіріп алуының құпиясы неде деп ойлайсыңдар? |
л |
«Бас бармақ» әдісі |
|
|||||||
|
Ортасы |
Тілдік бағдар. Миграция туралы түсінік. Миграция(лат.migrato-«көші-қон», «қоныс аудару») Глоссарий 68-бет. 2-тапсырма. Глоссарий көмегімен сызбалардағы мәліметтерді тұтас мәтін түріндежазып,маңызды тұстарын талдаңдар. Оқылым.Қабдеш Жұмаділов «Қаздар қайтып барады». 66-бет. 1-тапсырма.Кестені толтырыңдар.
|
Тілдік бағдар. Миграция туралы түсінік.Глоссарий мен жұмыс жасайды.
Сызбадағы мәліметтерді толтырады.
|
«Екі жұлдыз,бір тілек»әдісі
«Екі жақсы,бір ұсыныс» әдісі |
Оқулық , фото, сурет, АКТ
Кесте
Глоссарий кесте |
|||||||
|
|
Оқылым. 5-тапсырма. 69-бет.Мақал-мәтелдер туралы өзіндік тұжырым жасаңдар. Интонацияны(әуен,әуез»тембр»қарқын,кідіріс)сөйлеу мәнеріне сай қолданып,бір-біріңе оқып беріңдер.Сабақтаспен салалас құрмалас сөйлемдерді түрлеріне қарай ажыратыңдар. -Өзге елде сұлтан болғанша,өз еліңде ұлтан бол. -Туған жердің қадірін,шетте жүрсең,білерсің..
|
Мақал-мәтелдер туралы өзіндік тұжырым жасай- ды. |
«Мадақтау» әдісі
|
Оқулық,кесте АКТ
|
|||||||
|
Соңы |
Рефлексия. -Тақырыптан алған әсерім. -Шынайылық. -Маған келген жаңа ой.
|
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерімен бөліседі. |
«Бас бармақ»әдісі |
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Миграция туралы түсінік
Миграция туралы түсінік
|
Бөлім: |
3.Бөлім.Қазіргі қоғам.Миграция.Зияткерлік миграция. Шешендік сөздер |
||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Нургалиева К.М. |
||||||||||
|
Күні: |
04.11 |
||||||||||
|
Сынып: |
11 «Ә» |
||||||||||
|
Сабақтыңтақырыбы |
Миграция туралы түсінік |
||||||||||
|
Оқу бағдараламасынасәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 мамандандырылған тар аядағы арнайы мәтіндердегі (интервью) мақсатты аудиторияға арналған терминдер мен ұғымдарды, тілдік оралымдарды, мәтін үзінділерін талдау; 11.4.2.1 сөйлеу ағымындағы интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолдану |
||||||||||
|
Сабақ мақсаты: |
Барлығы: мамандандырылған тар аядағы арнайы мәтіндердегі (интервью) мақ сатты аудиторияға арналған терминдер мен ұғымдарды, тілдік оралымдарды, мәтін үзінділерін талдайды; Көбі. оқушылар мәтін үзінділері бойынша болжам жасап,тақырыпты жалғастырады Кейбір Көбі:ба Кейбірі: мәтіндердің жанрлық ерекшеліктерін талдайды |
||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||
|
Сабақ кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдеседі, түгендейді.Өткен сабақтың тапсырмасын тексереді. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. |
Сабаққа дайындығы туралы мағлұмат береді. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. |
Стикер
|
|
|||||||
|
Оқулықпен жұмыс |
1.Сұрақтарға жауап беріп,өзара ой бөлісіңдер. 2.Олардың шешендігінің,ділмарлығының сыры,көпшілікті үйіріп алуының құпиясы неде деп ойлайсыңдар? |
л |
«Бас бармақ» әдісі |
|
|||||||
|
Ортасы |
Тілдік бағдар. Миграция туралы түсінік. Миграция(лат.migrato-«көші-қон», «қоныс аудару») Глоссарий 68-бет. 2-тапсырма. Глоссарий көмегімен сызбалардағы мәліметтерді тұтас мәтін түріндежазып,маңызды тұстарын талдаңдар. Оқылым.Қабдеш Жұмаділов «Қаздар қайтып барады». 66-бет. 1-тапсырма.Кестені толтырыңдар.
|
Тілдік бағдар. Миграция туралы түсінік.Глоссарий мен жұмыс жасайды.
Сызбадағы мәліметтерді толтырады.
|
«Екі жұлдыз,бір тілек»әдісі
«Екі жақсы,бір ұсыныс» әдісі |
Оқулық , фото, сурет, АКТ
Кесте
Глоссарий кесте |
|||||||
|
|
Оқылым. 5-тапсырма. 69-бет.Мақал-мәтелдер туралы өзіндік тұжырым жасаңдар. Интонацияны(әуен,әуез»тембр»қарқын,кідіріс)сөйлеу мәнеріне сай қолданып,бір-біріңе оқып беріңдер.Сабақтаспен салалас құрмалас сөйлемдерді түрлеріне қарай ажыратыңдар. -Өзге елде сұлтан болғанша,өз еліңде ұлтан бол. -Туған жердің қадірін,шетте жүрсең,білерсің..
|
Мақал-мәтелдер туралы өзіндік тұжырым жасай- ды. |
«Мадақтау» әдісі
|
Оқулық,кесте АКТ
|
|||||||
|
Соңы |
Рефлексия. -Тақырыптан алған әсерім. -Шынайылық. -Маған келген жаңа ой.
|
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерімен бөліседі. |
«Бас бармақ»әдісі |
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз














