Материалдар / Оқушылардың қызығушылығын арттыруда топтық жұмыстың рөлі.
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Оқушылардың қызығушылығын арттыруда топтық жұмыстың рөлі.

Материал туралы қысқаша түсінік
топтық жұмыстың маңыздылығы туралы түсінік беру; -топтық жұмыстың ережесін жасау; -топтық жұмыстағы рөлдерді меңгерту; -ынтымақтастық қарым-қатынас жасауға үйрету.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Желтоқсан 2017
496
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Психология

Күні

1-ші сабақ.



Коучинг тақырыбы:

Оқушылардың қызығушылығын арттыруда топтық жұмыстың рөлі.

Мақсаты:

-топтық жұмыстың маңыздылығы туралы түсінік беру;

-топтық жұмыстың ережесін жасау;

-топтық жұмыстағы рөлдерді меңгерту;

-ынтымақтастық қарым-қатынас жасауға үйрету.

Күтілетін нәтиже:

-мұғалімдер топтық жұмыстың оқушылар арасында өзара әлеуметтік қарым-қатынас, тиімді араласу және проблемаларды шешу дағдыларына ие болатындығын білетін болады;

-мұғалімдер оқу дегеніміз орындау үшін есте сақтау мен қайталау емес, құрдастардың белсене араласып ақпаратты өңдеуі мен қорытуын тиімді екендігін білетін болады.

Түйінді идеялар:

Бірлескен оқу-өзара іс-әрекет жасау философиясы.

Қолданыл ған әдебиеттер

1. Үлестірме материалдар.www.cpm.kz

2.А.Әлімов.”Интербелсенді әдістемені қолдану мәселелері”. Оқу құралы. Алматы. 2013ж.

Уақыты:

Коуч әрекеті

Мұғалімдер әрекеті.

Бағалау.

Ресурстар.

12.15.

12.20.

Топқа бөлу:

Геометриялық фигуралар таратылып береді.

Берілген фигуралар бойынша 3 топқа бөлінеді.


Геометриялық фигуралар, стикерлер

12.20.

12.35.

Мәтінмен жұмыс:

Үлестірме материалдардан топтық жұмыс жайлы тапсырма береді.

Коучтың берген материалдарын оқып шығып, топта талқылайды.

Мадақтау.

Үлестірме материалдар.

12.35.

12.45.

Топтың бірлескен ережесін шығару үшін, постер, маркер тарқатады.

3 топ өзара топ-

та талқылап, топтың “Алтын ережесін” шығарады.Әр топ бір-біріне баға береді.

Мадақтау сэндвичі

Постер, маркер.

12.45.

12.55.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау” туралы мағлұмат береді.

Коучты тыңдайды.


Интерактивті тақта.

12.55.

13.00.

Сергіту сәті:

Бейнежазбадан

би көрсетеді.

Тәлім алушылар билейді

Қол шапалақтау.

Интерактивті тақта.

13.00.

13.10.

Алты топқа интерактивті тақтадан формативті және суммативті бағалау туралы бейне материал көрсетеді.

Тәлім алушылар топта талқылайды.


Интерактивті тақта

13.10.

13.25.

Бекіту сәті:

Постер, маркер тарқатады.

Алған білімдерін постерде қорғайды.

Бағдаршам арқылы бағалайды

Постер, маркер

16.25.

16.35.

Рефлексия алу.

Бүгінгі сабақ туралы ойларын стикерге түсіреді.


Стикер.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!