|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 49 сабақ.Өзіңді тексер. БЖБ№3 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.7.1 сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қолдану; 2.2.1.1 сұрақ қою арқылы (не істеді? қандай? неліктен?) мәтін түрлерін (әңгімелеу/сипаттау/ пайымдау) және құрылымдық бөліктерін (басы, негізгі бөлім, соңы) анықтау; 2.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өткен тақырыптарды пысықтайды Өзін өзі тексереді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу
Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 48-жаттығу Өлеңді тиісті дауыс ырғағымен оқы.Өлеңді көшіріп жаз «Ақ терек,көк терек» өлеңі
Жаңа тақырып 1-жаттығу Берілген сөздерден үш сөйлем құрап жаз. Тиісті тыныс белгілерін қой Сен оқитын мектеп алыс па? Мәтінге ат қоюға болады Аюдың баласы не?
ФС тапсырмасы 2-жаттығу Өлеңді қалай жатқа жазады? Алдымен мәтінді оқып, не туралы оқығанымды көз алдыма елестетемін.Содан соң ойша жоспар құрамын.Содан кейін жоспар бойынша мәтінді жазып бастаймын.Ең соңында жазған мәтінді тексеріп шығамын.
Сергіту сәті
3-жаттығу Сұрақтардың көмегімен суреттегі затты сипаттап жаз. Түсі қандай? Доптың түсі-ала Неден жасалған? Резеңкеден жасалған Көлемі қандай? Көлемі кішкене Кімдікі? Доп менікі
4-жаттығу Мәтінді оқып, түрін анықта А)
әңгімелеу Ә)сипаттау Б)пайымдау
Мәтінге ат таңда Сынып- екінші үйіміз
ФС тапсырмасы 5-тапсырма Пайымдау мәтіні туралы білетіңіңді пайдаланып, жағдаяттан шығып көр. Мәтін кейіпкері Медетке көмектес: Жапырақ көктемде неге жасыл,күзде неге сары болады?
Үй тапсырмасы Мәтін түрлері туралы тақырыптарды пысықтап кел.
ҚЖ: «Мәтін түрлері» тақырыбына топтастыру жаса.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Сөйлем құрап жазады
Өлең,мәтін жазу жолдарын түсіндіреді
Жаттығу жасайды
Затты сипаттайды
Мәтін түрін анықтайды
Жағдаяттан шығады
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өлеңді тиісті дауыс ырғағымен оқиды-1б Өлеңді көшіріп жазады-1б
ҚБ: «Банкомат» әдісі
Дескриптор: Берілген сөздерден үш сөйлем құрап жазады -1б Тиісті тыныс белгілерін қояды-1б
Дескриптор: Өлең,мәтін жазу жолдарын түсіндіріп жазады -1б
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сұрақтардың көмегімен суреттегі затты сипаттап жазады-1б
Дескриптор: Мәтінді оқып, түрін анықтайды-1б Мәтінге ат таңдайды-1б
Керемет!
Дескриптор: Пайымдау мәтіні туралы білетінін пайдаланып, жағдаяттан шығып көреді-1б
Дескриптор: Мәтін түрлері туралы тақырыптарды біледі-1б
«Екі жұлдыз,бір тілек»» әдісі |
Суреттер
оқулық
Жұмыс парағы
Жұмыс парағы
оқулық
Жұмыс дәптері
Суреттер
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
.Өзіңді тексер.2сынып казак т
.Өзіңді тексер.2сынып казак т
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 49 сабақ.Өзіңді тексер. БЖБ№3 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.7.1 сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қолдану; 2.2.1.1 сұрақ қою арқылы (не істеді? қандай? неліктен?) мәтін түрлерін (әңгімелеу/сипаттау/ пайымдау) және құрылымдық бөліктерін (басы, негізгі бөлім, соңы) анықтау; 2.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өткен тақырыптарды пысықтайды Өзін өзі тексереді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу
Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 48-жаттығу Өлеңді тиісті дауыс ырғағымен оқы.Өлеңді көшіріп жаз «Ақ терек,көк терек» өлеңі
Жаңа тақырып 1-жаттығу Берілген сөздерден үш сөйлем құрап жаз. Тиісті тыныс белгілерін қой Сен оқитын мектеп алыс па? Мәтінге ат қоюға болады Аюдың баласы не?
ФС тапсырмасы 2-жаттығу Өлеңді қалай жатқа жазады? Алдымен мәтінді оқып, не туралы оқығанымды көз алдыма елестетемін.Содан соң ойша жоспар құрамын.Содан кейін жоспар бойынша мәтінді жазып бастаймын.Ең соңында жазған мәтінді тексеріп шығамын.
Сергіту сәті
3-жаттығу Сұрақтардың көмегімен суреттегі затты сипаттап жаз. Түсі қандай? Доптың түсі-ала Неден жасалған? Резеңкеден жасалған Көлемі қандай? Көлемі кішкене Кімдікі? Доп менікі
4-жаттығу Мәтінді оқып, түрін анықта А)
әңгімелеу Ә)сипаттау Б)пайымдау
Мәтінге ат таңда Сынып- екінші үйіміз
ФС тапсырмасы 5-тапсырма Пайымдау мәтіні туралы білетіңіңді пайдаланып, жағдаяттан шығып көр. Мәтін кейіпкері Медетке көмектес: Жапырақ көктемде неге жасыл,күзде неге сары болады?
Үй тапсырмасы Мәтін түрлері туралы тақырыптарды пысықтап кел.
ҚЖ: «Мәтін түрлері» тақырыбына топтастыру жаса.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Сөйлем құрап жазады
Өлең,мәтін жазу жолдарын түсіндіреді
Жаттығу жасайды
Затты сипаттайды
Мәтін түрін анықтайды
Жағдаяттан шығады
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өлеңді тиісті дауыс ырғағымен оқиды-1б Өлеңді көшіріп жазады-1б
ҚБ: «Банкомат» әдісі
Дескриптор: Берілген сөздерден үш сөйлем құрап жазады -1б Тиісті тыныс белгілерін қояды-1б
Дескриптор: Өлең,мәтін жазу жолдарын түсіндіріп жазады -1б
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сұрақтардың көмегімен суреттегі затты сипаттап жазады-1б
Дескриптор: Мәтінді оқып, түрін анықтайды-1б Мәтінге ат таңдайды-1б
Керемет!
Дескриптор: Пайымдау мәтіні туралы білетінін пайдаланып, жағдаяттан шығып көреді-1б
Дескриптор: Мәтін түрлері туралы тақырыптарды біледі-1б
«Екі жұлдыз,бір тілек»» әдісі |
Суреттер
оқулық
Жұмыс парағы
Жұмыс парағы
оқулық
Жұмыс дәптері
Суреттер
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||

шағым қалдыра аласыз




















