|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 16 сабақ.Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.5.1 Қазақстан Республикасы мемлекеттік рәміздерінің маңызын түсіндіру 2.3.5.2 бақылаулар негізінде Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерінің қолданылу саласын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мемлекеттік рәміздердің маңызын түсінеді Қолдану тәртібін біледі |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Қазақстанның мемлекеттік рәміздерін ажырата білу
Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сұрақтарға жауап жаз 1.Автобусты неге алдынан айналып өтуге болмайды? 2.Қоғамдық көлікте өзіңді қалай ұстайсың? 3.Қоғамдық көлік түрлерін тауып, дәптеріңе жаз
Тақырыпты ашу Қазақстан туралы өлеңдер оқыту. Туған елі туралы ойларын тыңдау
Жаңа тақырып 1-тапсырма Фотоколлаж» әдісі «Менің Қазақстаным» тақырыбына фотоколлаж жасату
2-тапсырма Қазақстан Туын көрсет.Оны қандай белгілеріне қарап таныдың? Туда не бейнеленген?
ФС тапсырмасы 3-тапсырма Рәміздер деген не? Қазақстанның рәміздеріне не жатады? Мемлекеттік ТУ,Әнұран, Елтаңбасмен таныс.
ЕБҚ Қазақстанның табиғаты туралы сурет сал және әңгімеле
Сергіту сәті
ЕҚБ Қазақстан туралы өлеңдер оқы және мағынасын түсіндір
Топтық жұмыс 4-тапсырма Еліміздің рәміздері туралы және оларды қолдану тәртібі туралы айт 1-топ Мемлекеттік Әнұран 2-топ Мемлекеттік Елтаңба 3-топ Мемлекеттік Ту
Үй тапсырмасы Мемлекеттік Әнұранды толығымен жаттап,айтып беруге дайындалып кел.
ҚЖ: «Галареяға саяхат» әдісі Мемлекетіміздің рәміздерінің суреттерін сал.Салған суреттеріңді галареяға іл.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Тақырыпты ашады
Фотоколлаж жасайды
Сұрақтарға жауап береді
Рәміздер туралы айтады
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Өз ойларын айтады
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор:
ҚБ: « Баскетбол» әдісі
Дескриптор: «Менің Қазақстаным» тақырыбына фотоколлаж жасайды-1б
Дескриптор: Қазақстанның Туы туралы айта алады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Мемлекеттік рәміздер туралы өз ойын айтады-1б
Кереметсің!
Сен мықтысың!
Дескриптор: Еліміздің рәміздері туралы және оларды қолдану тәртібі туралы айтады-1б
Дескриптор: Мемлекеттік Әнұранды толығымен жаттап,айтып береді-1б
«Нысана» әдісі |
Суреттер
оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Галарея
Кері байланыс парағы
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері
Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 16 сабақ.Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.5.1 Қазақстан Республикасы мемлекеттік рәміздерінің маңызын түсіндіру 2.3.5.2 бақылаулар негізінде Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерінің қолданылу саласын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мемлекеттік рәміздердің маңызын түсінеді Қолдану тәртібін біледі |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Қазақстанның мемлекеттік рәміздерін ажырата білу
Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сұрақтарға жауап жаз 1.Автобусты неге алдынан айналып өтуге болмайды? 2.Қоғамдық көлікте өзіңді қалай ұстайсың? 3.Қоғамдық көлік түрлерін тауып, дәптеріңе жаз
Тақырыпты ашу Қазақстан туралы өлеңдер оқыту. Туған елі туралы ойларын тыңдау
Жаңа тақырып 1-тапсырма Фотоколлаж» әдісі «Менің Қазақстаным» тақырыбына фотоколлаж жасату
2-тапсырма Қазақстан Туын көрсет.Оны қандай белгілеріне қарап таныдың? Туда не бейнеленген?
ФС тапсырмасы 3-тапсырма Рәміздер деген не? Қазақстанның рәміздеріне не жатады? Мемлекеттік ТУ,Әнұран, Елтаңбасмен таныс.
ЕБҚ Қазақстанның табиғаты туралы сурет сал және әңгімеле
Сергіту сәті
ЕҚБ Қазақстан туралы өлеңдер оқы және мағынасын түсіндір
Топтық жұмыс 4-тапсырма Еліміздің рәміздері туралы және оларды қолдану тәртібі туралы айт 1-топ Мемлекеттік Әнұран 2-топ Мемлекеттік Елтаңба 3-топ Мемлекеттік Ту
Үй тапсырмасы Мемлекеттік Әнұранды толығымен жаттап,айтып беруге дайындалып кел.
ҚЖ: «Галареяға саяхат» әдісі Мемлекетіміздің рәміздерінің суреттерін сал.Салған суреттеріңді галареяға іл.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Тақырыпты ашады
Фотоколлаж жасайды
Сұрақтарға жауап береді
Рәміздер туралы айтады
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Өз ойларын айтады
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор:
ҚБ: « Баскетбол» әдісі
Дескриптор: «Менің Қазақстаным» тақырыбына фотоколлаж жасайды-1б
Дескриптор: Қазақстанның Туы туралы айта алады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Мемлекеттік рәміздер туралы өз ойын айтады-1б
Кереметсің!
Сен мықтысың!
Дескриптор: Еліміздің рәміздері туралы және оларды қолдану тәртібі туралы айтады-1б
Дескриптор: Мемлекеттік Әнұранды толығымен жаттап,айтып береді-1б
«Нысана» әдісі |
Суреттер
оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Галарея
Кері байланыс парағы
|
||
шағым қалдыра аласыз




















