Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Мен мектепке барамын
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 2 сабақ Мен мектепке барамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.1.2.1 қойылған мақсатқа сәйкес ақпаратты тыңдаған мәтіннен бөлу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-қойылған мақсатқа сәйкес ақпаратты тыңдаған мәтіннен бөледі |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Ширату Қол.Бас.Жүрек. -Балалар, бүгінгі сабақта бізге 3 көмекші қажет болады. Олар:бас, қол, жүрек
Мынау менің-басым, бәрін осы басқарған, Мынау менің-қолым, барлық істі атқарған, Мынау менің-жүрегім, бәрі осыдан басталған. Бүгінгі сабақта білімімізді шыңдайтын боламыз. Қойылған мақсатқа сәйкес ақпаратты тыңдаған мәтіннен бөлуді өтеміз. |
Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және сабаққа назар аудару. Тақырыппен танысады |
|
|
|
Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы
|
1 тапсырма Түсініп оқы Мен мектепке барамын Сан да санай аламын, Түр-лі су-рет са-ла-мын Тол-ды жас-ым же-ті-ге Мен мек-тепке ба-ра-мын.
Сергіту сәті «шырша, бүршік, қоян» ойыны Шырша дегенде қолды екі жаққа созу, бүршік дегенде отыра қалу, қоян дегенде секіру керек 2 тапсырма. Мектепте не істеп үйренесің? Сөмкеңе не саласың?
|
Ұқсас дыбыстарды көшіріп жазады Арнайы педагогпен бірге қимыл қозғалыс жасайды Сұрақтарға жауап береді
|
|
Оқу және тіл дамыту 13 бет Сергіту жаттығу
|
|
Сабақтың соңы |
Не үйрендің? Не білдің? Қандай тапсырма ұнады? |
Бүгінгі сабақта не істегенін айтты |
|
Кері байланыс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Мен мектепке барамын
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 2 сабақ Мен мектепке барамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.1.2.1 қойылған мақсатқа сәйкес ақпаратты тыңдаған мәтіннен бөлу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-қойылған мақсатқа сәйкес ақпаратты тыңдаған мәтіннен бөледі |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Ширату Қол.Бас.Жүрек. -Балалар, бүгінгі сабақта бізге 3 көмекші қажет болады. Олар:бас, қол, жүрек
Мынау менің-басым, бәрін осы басқарған, Мынау менің-қолым, барлық істі атқарған, Мынау менің-жүрегім, бәрі осыдан басталған. Бүгінгі сабақта білімімізді шыңдайтын боламыз. Қойылған мақсатқа сәйкес ақпаратты тыңдаған мәтіннен бөлуді өтеміз. |
Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және сабаққа назар аудару. Тақырыппен танысады |
|
|
|
Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы
|
1 тапсырма Түсініп оқы Мен мектепке барамын Сан да санай аламын, Түр-лі су-рет са-ла-мын Тол-ды жас-ым же-ті-ге Мен мек-тепке ба-ра-мын.
Сергіту сәті «шырша, бүршік, қоян» ойыны Шырша дегенде қолды екі жаққа созу, бүршік дегенде отыра қалу, қоян дегенде секіру керек 2 тапсырма. Мектепте не істеп үйренесің? Сөмкеңе не саласың?
|
Ұқсас дыбыстарды көшіріп жазады Арнайы педагогпен бірге қимыл қозғалыс жасайды Сұрақтарға жауап береді
|
|
Оқу және тіл дамыту 13 бет Сергіту жаттығу
|
|
Сабақтың соңы |
Не үйрендің? Не білдің? Қандай тапсырма ұнады? |
Бүгінгі сабақта не істегенін айтты |
|
Кері байланыс |
шағым қалдыра аласыз













