ҚМЖ

Тақырып бойынша 31 материал табылды

ҚМЖ

Материал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ
Материалдың қысқаша нұсқасы


Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі


(Білім беру ұйымының атауы)

Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары

Сабақтың тақырыбы: Мен өзі кіммін?


Бөлім:

Жеке сабақ

Арнайы педагогтің Т.А.Ә.


Күні:


Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Оқу және тіл дамыту

Сабақтың тақырыбы:

3 сабақ Мен өзі кіммін?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

Оқу және тіл дамыту

2.1.6.1 оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастыру

Сабақтың мақсаты:

оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастырады

     Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі /уақыты

Арнайы педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы













Өткенді ысықтау










Оқу және тіл дамыту

Сабаққа дайындық жасау

Сәлемдесу, түгендеу


Психологиялық ахуал тудыру

Қуанамын мен де ,

Қуанасың сен де.

Қуанайық, достарым,

Арайлап атқан күнге.

Міне, менің қолым бос,

Жылуыма жылу қос.




Оқушымен әңгіме өткізу арқылы өткен білімдерін тексеру.

-Көңіл-күйің қалай?

-Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық.









Бүгін біз оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша әңгіме құрастырамыз.



Психологиялық ахуалға беріледі, сабаққа назар аудару.










Өз білімін ортаға салады

Өткен білімді пысықтайды







Жаңа тақырыппен танысады



Психологиялық ахуал










Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары









Сергіту сәті

5 минут





Сабақтың ортасы





1 тапсырма Түсініп оқы

Мен өзі кіммін?

Мен ер-ке емес-пін,

Мен ша-ла емес-пін.

Мен сот-қар емес-пін.


Арнайы педагогпен қайталайды


2 тапсырма

1.Өзің қандай баламын деп ойлайсың?

2.Баланы ата-анасы қалай деп атайды?

3.Ерке,сотқар қандай бала?





Тапсырманы оқиды








Арнайы педагогпен бірге қимыл қозғалыс жасайды







Сұрақтарға жауап береді.



Қазақ тілі жұмыс дәптері, 14бет








Сергіту жаттығуы








Сабақтың соңы


Бүгінгі өткен тақырыпты айтты


Бағдаршам әдісі














Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
19.02.2025
29
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі