Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Мен өзі кіммін?
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 4сабақ Мен өзі кіммін? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.1.6.1 оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастыру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастырады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. https://youtu.be/ZinmadONKDU -Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық. |
Психологиялық ахуалға беріледі, сабаққа назар аударады |
|
|
|||
|
Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы
|
Бүгінгі сабақта біз оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастырамыз. 1 тапсырма Буындап оқу,бөлмей оқы. Тұң-ғы-шым Бө-пе-шім Кү-нім Тұңғышым Бөпешім Күнім Серіту сәті Орнымыздан тұрамыз, Мойнымызды бұрамыз. Қолымызды көтеріп, Саусақты ашып- жұмамыз. Онан соң төмен түсіріп, Алақанды соғамыз. Иықты артқа ысырып, Басты төмен саламыз. Жаттығу жасап осылай, Үлкен болып ертең шығамыз. 2 тапсырма Асықпай оқы.Байқа ,қателеспе
|
Өз білімін ортаға салады Жаңа тақырыппен танысады
Тапсырманы оқиды
Арнайы педагогпен қимылды жаттығуды жасайды
Берілген тапсырманы мұғаліммен бірге орындайды |
|
Қазақ тілі, 14 бет
|
|||
|
Сабақтың соңы |
|
Бүгінгі өткен тақырыпты айтады |
|
смайликтер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Мен өзі кіммін?
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 4сабақ Мен өзі кіммін? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.1.6.1 оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастыру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастырады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. https://youtu.be/ZinmadONKDU -Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық. |
Психологиялық ахуалға беріледі, сабаққа назар аударады |
|
|
|||
|
Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы
|
Бүгінгі сабақта біз оқыған мәтінге ұқсас сурет бойынша мұғалімнің көмегімен әңгіме құрастырамыз. 1 тапсырма Буындап оқу,бөлмей оқы. Тұң-ғы-шым Бө-пе-шім Кү-нім Тұңғышым Бөпешім Күнім Серіту сәті Орнымыздан тұрамыз, Мойнымызды бұрамыз. Қолымызды көтеріп, Саусақты ашып- жұмамыз. Онан соң төмен түсіріп, Алақанды соғамыз. Иықты артқа ысырып, Басты төмен саламыз. Жаттығу жасап осылай, Үлкен болып ертең шығамыз. 2 тапсырма Асықпай оқы.Байқа ,қателеспе
|
Өз білімін ортаға салады Жаңа тақырыппен танысады
Тапсырманы оқиды
Арнайы педагогпен қимылды жаттығуды жасайды
Берілген тапсырманы мұғаліммен бірге орындайды |
|
Қазақ тілі, 14 бет
|
|||
|
Сабақтың соңы |
|
Бүгінгі өткен тақырыпты айтады |
|
смайликтер |
шағым қалдыра аласыз



