Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Жеміс бағында
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 5 сабақ Жеміс бағында |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.1.3 тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Гүл күлтелерімен сәйкестендірілген көңіл-күй түрлері. Бүгін біз тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтауды үйренеміз. 1 тапсырма Түсініп оқы
Сергіту сәті
2 тапсырма Буындап оқы.бөлмей оқы. Ү-йі-ліп Жүз-де-рі Үйіліп Жүздері Қы-зы-ғын қызығын
- Біз бүгінгі сабақта не істедік? - Не білдік? |
Оқушылар өз көңіл-күйіне ұқсас гүл күлтелерін таңдайды. Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді Жаңа тақырып Мәтінді түсініп оқиды Арнайы педагогпен бірге орындайды Буындап оқиыды Сабаққа жақсы қатыстың! Рақмет!Сабаққа кері байланыс береді |
|
Гүл күлтелеріне қойылған көңіл-күйлер Оқу және тіл дамыту, 28 бет Қимыл қозғалыс Смайликтер «Бағалау терезесі» |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмж
қмж
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Жеміс бағында
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 5 сабақ Жеміс бағында |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.1.3 тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Гүл күлтелерімен сәйкестендірілген көңіл-күй түрлері. Бүгін біз тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтауды үйренеміз. 1 тапсырма Түсініп оқы
Сергіту сәті
2 тапсырма Буындап оқы.бөлмей оқы. Ү-йі-ліп Жүз-де-рі Үйіліп Жүздері Қы-зы-ғын қызығын
- Біз бүгінгі сабақта не істедік? - Не білдік? |
Оқушылар өз көңіл-күйіне ұқсас гүл күлтелерін таңдайды. Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді Жаңа тақырып Мәтінді түсініп оқиды Арнайы педагогпен бірге орындайды Буындап оқиыды Сабаққа жақсы қатыстың! Рақмет!Сабаққа кері байланыс береді |
|
Гүл күлтелеріне қойылған көңіл-күйлер Оқу және тіл дамыту, 28 бет Қимыл қозғалыс Смайликтер «Бағалау терезесі» |
шағым қалдыра аласыз
















