Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Жеміс бағында
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 6 сабақ Жеміс бағында |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.1.3 тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы Өткенді қайталау Қазақ тілі Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру
Әнді орындайды Өткен сабақтағы тақырыптарды еске түсіру. Бүгінгі сабақта біз тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтауды қайталаймыз. 1 тапсыма Асықпай оқы.Байқа, қателеспе
Оқушы санамақты арнайы педагогпен бірге айтады. Бір дегенім – бесік, Шықтық содан өсіп. Екі дегенім – елім, Далам, тауым, көлім. Үш дегенім – үміт, Үміт артар жігіт. Төрт дегенім – төзім, Төзе білем өзім. Бес дегенім – бақыт Бағалайтын уақыт.
2 тапсырма Жұмбақ Жұдырықтай қы-зыл шар, Тіл-ді ү-йір-ген шырын-бал
Бүгін не үйрендің? Қандай тыныс белгілерін жасадың? Оларды неден жасадың? Саған сабақ ұнады ма? |
Амандасу
Өз білімдерін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді
Жаңа тақырыпты түсінеді
Асықпай оқиды
Оқушы санамақты арнайы педагогпен бірге айтады.
Жұмбақты шешеді
Сабаққа кері байланыс береді. |
|
Суреттер
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Қазақ тілі, 28 бет
Сергіту жаттығуы
Кері байланыс
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Жеміс бағында
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 6 сабақ Жеміс бағында |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.1.3 тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы Өткенді қайталау Қазақ тілі Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру
Әнді орындайды Өткен сабақтағы тақырыптарды еске түсіру. Бүгінгі сабақта біз тыныс белгілеріне сәйкес оқығанда интонацияны сақтауды қайталаймыз. 1 тапсыма Асықпай оқы.Байқа, қателеспе
Оқушы санамақты арнайы педагогпен бірге айтады. Бір дегенім – бесік, Шықтық содан өсіп. Екі дегенім – елім, Далам, тауым, көлім. Үш дегенім – үміт, Үміт артар жігіт. Төрт дегенім – төзім, Төзе білем өзім. Бес дегенім – бақыт Бағалайтын уақыт.
2 тапсырма Жұмбақ Жұдырықтай қы-зыл шар, Тіл-ді ү-йір-ген шырын-бал
Бүгін не үйрендің? Қандай тыныс белгілерін жасадың? Оларды неден жасадың? Саған сабақ ұнады ма? |
Амандасу
Өз білімдерін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді
Жаңа тақырыпты түсінеді
Асықпай оқиды
Оқушы санамақты арнайы педагогпен бірге айтады.
Жұмбақты шешеді
Сабаққа кері байланыс береді. |
|
Суреттер
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Қазақ тілі, 28 бет
Сергіту жаттығуы
Кері байланыс
|
шағым қалдыра аласыз














