Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Тақта білім айнасы
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 7 сабақ Тақта білім айнасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.2.1 мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтайды |
|
Сабақтың барыс
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткенді қайталау Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Ширату Қол.Бас.Жүрек. -Балалар, бүгінгі сабақта бізге 3 көмекші қажет болады. Олар:бас, қол, жүрек
Мынау менің-басым, бәрін осы басқарған, Мынау менің-қолым, барлық істі атқарған, Мынау менің-жүрегім, бәрі осыдан басталған. Өткенді пысықтау. Алма сөз қандай дыбыстан басталып тұр? Бүгін сабақта мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтаймыз. 1 тапсырма Түсініп оқы
2 тапсырма Буындап оқы.Бөлмей оқы Тақ-та-сын Тақтасын Шат-та-нам шаттанам
|
Арнайы педагогпен бірге қайталайды Өз білімін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді Түсініп оқиды Сергіту жаттығуы Тапсырманы арнайы педагогпен бірге орындайды Сабақтан алған әсерлерін кері байланыс арқылы білдіреді. |
|
суреттер Оқу және тіл дамыту, 40 бет Қимыл қозғалыс Дәптермен жұмыс Кері байланыс парақшалары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Тақта білім айнасы
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 7 сабақ Тақта білім айнасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.2.1 мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтайды |
|
Сабақтың барыс
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткенді қайталау Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Ширату Қол.Бас.Жүрек. -Балалар, бүгінгі сабақта бізге 3 көмекші қажет болады. Олар:бас, қол, жүрек
Мынау менің-басым, бәрін осы басқарған, Мынау менің-қолым, барлық істі атқарған, Мынау менің-жүрегім, бәрі осыдан басталған. Өткенді пысықтау. Алма сөз қандай дыбыстан басталып тұр? Бүгін сабақта мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтаймыз. 1 тапсырма Түсініп оқы
2 тапсырма Буындап оқы.Бөлмей оқы Тақ-та-сын Тақтасын Шат-та-нам шаттанам
|
Арнайы педагогпен бірге қайталайды Өз білімін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді Түсініп оқиды Сергіту жаттығуы Тапсырманы арнайы педагогпен бірге орындайды Сабақтан алған әсерлерін кері байланыс арқылы білдіреді. |
|
суреттер Оқу және тіл дамыту, 40 бет Қимыл қозғалыс Дәптермен жұмыс Кері байланыс парақшалары |
шағым қалдыра аласыз
















