Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Тақта білім айнасы
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 8 сабақ Тақта білім айнасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.2.1 мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Өткенді қайталау Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру «Қар кесегі» әдісі арқылы «жұмбақ шешу.» Жарқылдаған соң жаңағы Суға бөкті бар алап Көкте түрлі жолақты Өрнек тұрды ғаламат. (Кемпірқосақ) Өткен сабақта өткен тақырыпты қайталау, пысықтау. Бүгінгі сабақта біз мәтіннің негізгі мазмұнын анықтаймыз. 1-тапсырма Асықпай оқы.Байқа, қателеспе.
Оңға, оңға , түзу тұр, Солға, солға түзу тұр, Алға қарай бір қадам, Артқа қарай бір қадам, Жоғары – төмен қараймыз. Орнымызды табамыз.
2 тапсырма
|
Жұмбақтар шешеді
Өз білімін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді.
Жаңа тақырып
Асықпай оқиды
Мұғаліммен бірге қимылды жаттығу жасайды
Сұрақтарға жауап береді.
Кері байланыс жасайды
|
|
Суреттер
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Оқу және тіл дамыту, 40 бет
Сергіту жаттығуы
Кері байланыс парақшалары
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмж
қмж
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Тақта білім айнасы
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 8 сабақ Тақта білім айнасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.2.1 мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- мәтіге берілген иллюстрация және аталуын тірекке ала отырып мәтіннің негізгі мазмұнын анықтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Өткенді қайталау Оқу және тіл дамыту Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру «Қар кесегі» әдісі арқылы «жұмбақ шешу.» Жарқылдаған соң жаңағы Суға бөкті бар алап Көкте түрлі жолақты Өрнек тұрды ғаламат. (Кемпірқосақ) Өткен сабақта өткен тақырыпты қайталау, пысықтау. Бүгінгі сабақта біз мәтіннің негізгі мазмұнын анықтаймыз. 1-тапсырма Асықпай оқы.Байқа, қателеспе.
Оңға, оңға , түзу тұр, Солға, солға түзу тұр, Алға қарай бір қадам, Артқа қарай бір қадам, Жоғары – төмен қараймыз. Орнымызды табамыз.
2 тапсырма
|
Жұмбақтар шешеді
Өз білімін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді.
Жаңа тақырып
Асықпай оқиды
Мұғаліммен бірге қимылды жаттығу жасайды
Сұрақтарға жауап береді.
Кері байланыс жасайды
|
|
Суреттер
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Оқу және тіл дамыту, 40 бет
Сергіту жаттығуы
Кері байланыс парақшалары
|
шағым қалдыра аласыз















