Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қалам
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 9 сабақ Қалам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.5.1 мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айту |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айтады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
Өткенді қайталау Жаңа білім Қазақ тілі Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Жеті бірдей өрнекпіз, Жеті түрлі өлеңбіз. Жеті түрлі бояумыз, Жеті түрлі әуенбіз. Үлкендерді құрметтеп, Баршаға сәлем береміз Өткенді сабақты пысықтау. Бүгін білімімізді шыңдап сұрақтар бойынша мәтіннің мазмұнын айтып үйренеміз. 1 тапсырма Түсініп оқы
1.Самат қандай бала? 2.Ол сабағын қалай орындайды? Бір – иілеміз, шалқаямыз, Екі – алақанды үш созамыз. Басымызды үш изеп, Төрт дегенде қол соғамыз. Бес, алты дегенде Орнымызға отырамыз. 2 тапсырма Буындап оқы.Бөлмей оқы Ти-я-нақ-ты Тиянақты Мұ-қи-ят мұқият
|
Арнайы педагогпен бірге қайталайды Өткенді қайталайды Жаңа тақырып Өлеңді мәнерлеп оқиды. Көркем жазады Қимыл қозғалыс жасайды Буындап оқиды.Бөлмей оқиды Оқушы сабақтан не білгенің есіңе түсірді. Сабақтан алған әсерімен бөліседі. |
|
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Қазақ тілі жұмыс дәптері, 48 бет Сергіту жаттығуы Кері байланыс
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмЖ
қмЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қалам
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 9 сабақ Қалам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.5.1 мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айту |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айтады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
Өткенді қайталау Жаңа білім Қазақ тілі Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Жеті бірдей өрнекпіз, Жеті түрлі өлеңбіз. Жеті түрлі бояумыз, Жеті түрлі әуенбіз. Үлкендерді құрметтеп, Баршаға сәлем береміз Өткенді сабақты пысықтау. Бүгін білімімізді шыңдап сұрақтар бойынша мәтіннің мазмұнын айтып үйренеміз. 1 тапсырма Түсініп оқы
1.Самат қандай бала? 2.Ол сабағын қалай орындайды? Бір – иілеміз, шалқаямыз, Екі – алақанды үш созамыз. Басымызды үш изеп, Төрт дегенде қол соғамыз. Бес, алты дегенде Орнымызға отырамыз. 2 тапсырма Буындап оқы.Бөлмей оқы Ти-я-нақ-ты Тиянақты Мұ-қи-ят мұқият
|
Арнайы педагогпен бірге қайталайды Өткенді қайталайды Жаңа тақырып Өлеңді мәнерлеп оқиды. Көркем жазады Қимыл қозғалыс жасайды Буындап оқиды.Бөлмей оқиды Оқушы сабақтан не білгенің есіңе түсірді. Сабақтан алған әсерімен бөліседі. |
|
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Қазақ тілі жұмыс дәптері, 48 бет Сергіту жаттығуы Кері байланыс
|
шағым қалдыра аласыз















