Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қалам
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 10сабақ Қалам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.5.1 мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айту |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айтады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Өткенді қайталау Жаңа білім Қазақ тілі Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Қуанамын мен де , Қуанасың сен де. Қуанайық, достарым, Арайлап атқан күнге. Міне, менің қолым бос, Жылуыма жылу қос. Өткенді сабақты пысықтау. Қандай мәтінмен таныстық Бүгін білімімізді шыңдап сұрақтар бойынша мәтіннің мазмұнын айтып қайталаймыз. 1 тапсырма Асықпай оқы
Қимылды жаттығу Бір – иілеміз, шалқаямыз, Екі – алақанды үш созамыз. Басымызды үш изеп, Төрт дегенде қол соғамыз. Бес, алты дегенде Орнымызға отырамыз.
2 тапсырма Жұмбақ А-яғы жоқ қолы жоқ Шиыр шиыр жолы көп Өзі сөйлеу білмейді Салған ізі сөйлейді. 1.Қалам сөзі қай дыбыстан басталады?
Кері байланыс «СМС» әдісі
|
Арнайы педагогпен бірге қайталайды
Өткенді қайталайды
Жаңа тақырып
Асықпай оқиды
Қимыл қозғалыс жасайды
Жұмбақты шешеді
Оқушы сабақтан не білгенің есіңе түсірді. Сабақтан алған әсерімен бөліседі. |
|
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Қазақ тілі жұмыс дәптері, 48 бет Сергіту жаттығуы
Кері байланыс
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмЖ
қмЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қалам
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Оқу және тіл дамыту Сабақтың тақырыбы: |
№ 10сабақ Қалам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Оқу және тіл дамыту 2.2.5.1 мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айту |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- мұғалімнің сұрақтары бойынша мәтіннің мазмұнын айтады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Өткенді қайталау Жаңа білім Қазақ тілі Сергіту сәті Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Қуанамын мен де , Қуанасың сен де. Қуанайық, достарым, Арайлап атқан күнге. Міне, менің қолым бос, Жылуыма жылу қос. Өткенді сабақты пысықтау. Қандай мәтінмен таныстық Бүгін білімімізді шыңдап сұрақтар бойынша мәтіннің мазмұнын айтып қайталаймыз. 1 тапсырма Асықпай оқы
Қимылды жаттығу Бір – иілеміз, шалқаямыз, Екі – алақанды үш созамыз. Басымызды үш изеп, Төрт дегенде қол соғамыз. Бес, алты дегенде Орнымызға отырамыз.
2 тапсырма Жұмбақ А-яғы жоқ қолы жоқ Шиыр шиыр жолы көп Өзі сөйлеу білмейді Салған ізі сөйлейді. 1.Қалам сөзі қай дыбыстан басталады?
Кері байланыс «СМС» әдісі
|
Арнайы педагогпен бірге қайталайды
Өткенді қайталайды
Жаңа тақырып
Асықпай оқиды
Қимыл қозғалыс жасайды
Жұмбақты шешеді
Оқушы сабақтан не білгенің есіңе түсірді. Сабақтан алған әсерімен бөліседі. |
|
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Қазақ тілі жұмыс дәптері, 48 бет Сергіту жаттығуы
Кері байланыс
|
шағым қалдыра аласыз














