Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру.Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыру/Өсімдіктердің адамзатқа пайдасы
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/ Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
№ 1 сабақ Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру.Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыру/Өсімдіктердің адамзатқа пайдасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 16 жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстыру Қазақ тілі 5. 1. 6. 1 коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысу, өз пікірін білдіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстырады -коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысып, өз пікірін білдіреді |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Сабаққа дайындық жасау |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Гүл күлетерімен сәйкестендірілген көңіл-күй түрлері. |
Оқушылар өз көңіл-күйіне ұқсас гүл күлтелерін таңдайды. |
|
Психологиялық ахуал Оқушылар өз көңіл-күйіне ұқсас гүл күлтелерін таңдайды. |
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі |
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, жаңа тақырыпты бастайық. Бүгін біз сабақта жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстырып үйренеміз. Есіңде сақта!
1-тапсырма Қайталау жаттығуы Тіл ұстарту жаттығуы Ыр-ыр-ыр ырылдайды қасқыр, Кі-кі-кі бұлғаңдайды түлкі. Ян-ян-ян секіріп жүр қоян, Ю-ю-ю қорбаңдайды аю. Бүгінгі сабақта коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысып, өз пікірін білдіруді үйренеміз. 1 тапсырма Ойбөліс 1.Адамның сыртқы келбеті дегенді қалай түсінесіңдер? 2.Сыптқы келбет пен адамның ішкі дүниесінің байланысы бар ма? 2-тапсырма |
Жаңа тақырыпты түсінеді Берілген мысалды түсінеді, мұғаліммен бірге талдайды Берілген тапсырманы есептейді Тіл ұстарту жаттығуын орындайды Жаңа тақырып Есіңде сақта! Берілген сұрақтарға жауап береді Қысқаша сипаттама жазады |
|
Математика, 2 бөлім 105 бет Дәптермен жұмыс Сергіту жаттығуы Қазақ тілі, 1 бөлім 132 бет Мәтінмен жұмыс Қазақ тілі, 1 бөлім 132 бет
|
|
Сабақтың соңы |
- Біз бүгінгі сабақта не істедік? - Не білдік? |
Бүгінгі өткен тақырыпты айтты |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмЖ
қмЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру.Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыру/Өсімдіктердің адамзатқа пайдасы
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/ Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
№ 1 сабақ Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру.Жай бөлшектерді және аралас сандарды салыстыру/Өсімдіктердің адамзатқа пайдасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 16 жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстыру Қазақ тілі 5. 1. 6. 1 коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысу, өз пікірін білдіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстырады -коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысып, өз пікірін білдіреді |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Сабаққа дайындық жасау |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабаққа дайындық жасау Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал тудыру Гүл күлетерімен сәйкестендірілген көңіл-күй түрлері. |
Оқушылар өз көңіл-күйіне ұқсас гүл күлтелерін таңдайды. |
|
Психологиялық ахуал Оқушылар өз көңіл-күйіне ұқсас гүл күлтелерін таңдайды. |
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі |
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, жаңа тақырыпты бастайық. Бүгін біз сабақта жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру; жай бөлшектерді, аралас сандарды салыстырып үйренеміз. Есіңде сақта!
1-тапсырма Қайталау жаттығуы Тіл ұстарту жаттығуы Ыр-ыр-ыр ырылдайды қасқыр, Кі-кі-кі бұлғаңдайды түлкі. Ян-ян-ян секіріп жүр қоян, Ю-ю-ю қорбаңдайды аю. Бүгінгі сабақта коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысып, өз пікірін білдіруді үйренеміз. 1 тапсырма Ойбөліс 1.Адамның сыртқы келбеті дегенді қалай түсінесіңдер? 2.Сыптқы келбет пен адамның ішкі дүниесінің байланысы бар ма? 2-тапсырма |
Жаңа тақырыпты түсінеді Берілген мысалды түсінеді, мұғаліммен бірге талдайды Берілген тапсырманы есептейді Тіл ұстарту жаттығуын орындайды Жаңа тақырып Есіңде сақта! Берілген сұрақтарға жауап береді Қысқаша сипаттама жазады |
|
Математика, 2 бөлім 105 бет Дәптермен жұмыс Сергіту жаттығуы Қазақ тілі, 1 бөлім 132 бет Мәтінмен жұмыс Қазақ тілі, 1 бөлім 132 бет
|
|
Сабақтың соңы |
- Біз бүгінгі сабақта не істедік? - Не білдік? |
Бүгінгі өткен тақырыпты айтты |
|
|
шағым қалдыра аласыз
















