Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Аралас сандарды қосу.Аралас сандары азайту/Қазақстан қалаларына саяхат
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/Қазақа тілі Сабақтың тақырыбы: |
№ 4 сабақ Аралас сандарды қосу.Аралас сандары азайту/Қазақстан қалаларына саяхат |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 20 аралас сандарды қосу және азайтуды орындау Қазақ тілі 5. 2. 3. 1 хабарлама құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- аралас сандарды қосу және азайтуды орындайды - хабарлама құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажыратады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткенді пысықтау |
Амандасу Психологиялық ахуал қалыптастыру. Екі көз не үшін керек? Бар жақсылықты көру үшін. Екі құлақ не үшін керек? Ақыл – кеңес тыңдау үшін. Екі қол не үшін керек? Елге көмек беру үшін керек. Екі аяқ не үшін керек? Шетте жүрсең, Туған жерге жету үшін - Осы алған жылуымызбен, күш - қуатымызбен сабағымызды бастаймыз. Оқушымен әңгіме өткізу арқылы өткен білімдерін тексеру. -Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық. |
Психологиялық ахуалға беріледі, сабаққа назар аудару. Өз білімін ортаға салады Өткен білімді пысықтайды
|
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
|
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі |
1-тапсырма 2 тапсырма Теңдеуді шешіңдер
Мұғаліммен қайталайды
1-тапсырма
2-тапсырма |
Қосудың мәнін табады Теңдеуді шешеді Мұғаліммен бірге қимыл қозғалыс жасайды Мәтіндегі сұрақтарға жауап береді Өз ойын қорытып жазады
|
|
Дәптермен жұмыс Математика, 1 бөлім 118 бет Тақтамен жұмыс Сергіту жаттығуы Дәптермен жұмыс Қазақ тілі, 1 бөлім 141 бет Дәптермен жұмыс
|
|
Сабақтың соңы |
|
Бүгінгі өткен тақырыпты айтты |
|
Бағдаршам әдісі |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмж
қмж
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Аралас сандарды қосу.Аралас сандары азайту/Қазақстан қалаларына саяхат
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/Қазақа тілі Сабақтың тақырыбы: |
№ 4 сабақ Аралас сандарды қосу.Аралас сандары азайту/Қазақстан қалаларына саяхат |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 20 аралас сандарды қосу және азайтуды орындау Қазақ тілі 5. 2. 3. 1 хабарлама құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- аралас сандарды қосу және азайтуды орындайды - хабарлама құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажыратады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткенді пысықтау |
Амандасу Психологиялық ахуал қалыптастыру. Екі көз не үшін керек? Бар жақсылықты көру үшін. Екі құлақ не үшін керек? Ақыл – кеңес тыңдау үшін. Екі қол не үшін керек? Елге көмек беру үшін керек. Екі аяқ не үшін керек? Шетте жүрсең, Туған жерге жету үшін - Осы алған жылуымызбен, күш - қуатымызбен сабағымызды бастаймыз. Оқушымен әңгіме өткізу арқылы өткен білімдерін тексеру. -Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық. |
Психологиялық ахуалға беріледі, сабаққа назар аудару. Өз білімін ортаға салады Өткен білімді пысықтайды
|
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
|
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі |
1-тапсырма 2 тапсырма Теңдеуді шешіңдер
Мұғаліммен қайталайды
1-тапсырма
2-тапсырма |
Қосудың мәнін табады Теңдеуді шешеді Мұғаліммен бірге қимыл қозғалыс жасайды Мәтіндегі сұрақтарға жауап береді Өз ойын қорытып жазады
|
|
Дәптермен жұмыс Математика, 1 бөлім 118 бет Тақтамен жұмыс Сергіту жаттығуы Дәптермен жұмыс Қазақ тілі, 1 бөлім 141 бет Дәптермен жұмыс
|
|
Сабақтың соңы |
|
Бүгінгі өткен тақырыпты айтты |
|
Бағдаршам әдісі |
шағым қалдыра аласыз

















