|
Педагогтің тегі, аты: Қалмұратова А |
Күні: 10.02.2025ж Сынып: 8 Ғ, Г, Б Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қоршаған ортадағы энергия ресурстары |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.1 - мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу; 8.4.4.3 - сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу; |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты
Құндылықтарды дарыту |
мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі деректердің маңызды тұстарын анықтап отырып жасампаздыққа нәне еңбекке баулиды.Сөйлем ішінде айқындауыш мүшелерді қолдана біледі |
||||||||||||||||
|
уақыты |
Педагогтің іс –әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Рес |
|||||||||||||
|
Басы 2-3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгелдеу Сынып тазалығына назар аудару |
Оқушылар сабаққа дайындалады |
|
|
|||||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы wordwall платформасы арқылы үй тапсырмасын сұрап шығамын https://wordwall.net/ru/resource/52198256 |
Оқушылар шығарманы сәйкестендіріп шығады |
Дискриптор бойынша бағалау(1-2 бал) |
|
|||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. https://youtu.be/6Eo8r-zofR8?si=z-pxJ3J1Xj9ql6gE
|
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
|
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
|
|
|||||||||||||
|
Тапсырмалар |
https://wordwall.net/ru/resource/64383823 тапсырмаларын орындап шығады |
Тапсырмаларды орындайды |
Әр тапсырмаға 1 ұпай беріледі |
|
|||||||||||||
|
Жаңа сабақты бекіту |
4-ТАПСЫРМА. Кестені пайдаланып, шағын мәтін жазыңдар. Айқындауыш түрлерін қатыстырыңдар.
|
Апта дәйексөзі Кестені пайдаланып, шағын мәтін жазыңдар. Айқындауыш түрлерін қатыстырады |
Дескриптор:
кестедегі ақпаратты алады; айқындауышты қатыстырып, шағын мәтін құрайды. ҚБ |
|
|||||||||||||
|
Үй тапсырмасы беру
|
Айқындауыш мүшелерге 6 мысал жазып келу |
Мәтіннен айқындауыш сөздерді тауып 6 мысал жазады |
|
|
|||||||||||||
|
Кері байланыс |
«Classrom screen» бағдарламасы арқылы сабаққа кері байланыс жасайды
|
Оқушылар сабақты қаншалықты меңгергені туралы бағдарламаға басып шығады |
|
|
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қоршаған ортадағы энергия ресурстары
Қоршаған ортадағы энергия ресурстары
|
Педагогтің тегі, аты: Қалмұратова А |
Күні: 10.02.2025ж Сынып: 8 Ғ, Г, Б Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қоршаған ортадағы энергия ресурстары |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.1 - мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу; 8.4.4.3 - сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу; |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты
Құндылықтарды дарыту |
мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі деректердің маңызды тұстарын анықтап отырып жасампаздыққа нәне еңбекке баулиды.Сөйлем ішінде айқындауыш мүшелерді қолдана біледі |
||||||||||||||||
|
уақыты |
Педагогтің іс –әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Рес |
|||||||||||||
|
Басы 2-3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгелдеу Сынып тазалығына назар аудару |
Оқушылар сабаққа дайындалады |
|
|
|||||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы wordwall платформасы арқылы үй тапсырмасын сұрап шығамын https://wordwall.net/ru/resource/52198256 |
Оқушылар шығарманы сәйкестендіріп шығады |
Дискриптор бойынша бағалау(1-2 бал) |
|
|||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. https://youtu.be/6Eo8r-zofR8?si=z-pxJ3J1Xj9ql6gE
|
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
|
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
|
|
|||||||||||||
|
Тапсырмалар |
https://wordwall.net/ru/resource/64383823 тапсырмаларын орындап шығады |
Тапсырмаларды орындайды |
Әр тапсырмаға 1 ұпай беріледі |
|
|||||||||||||
|
Жаңа сабақты бекіту |
4-ТАПСЫРМА. Кестені пайдаланып, шағын мәтін жазыңдар. Айқындауыш түрлерін қатыстырыңдар.
|
Апта дәйексөзі Кестені пайдаланып, шағын мәтін жазыңдар. Айқындауыш түрлерін қатыстырады |
Дескриптор:
кестедегі ақпаратты алады; айқындауышты қатыстырып, шағын мәтін құрайды. ҚБ |
|
|||||||||||||
|
Үй тапсырмасы беру
|
Айқындауыш мүшелерге 6 мысал жазып келу |
Мәтіннен айқындауыш сөздерді тауып 6 мысал жазады |
|
|
|||||||||||||
|
Кері байланыс |
«Classrom screen» бағдарламасы арқылы сабаққа кері байланыс жасайды
|
Оқушылар сабақты қаншалықты меңгергені туралы бағдарламаға басып шығады |
|
|
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















