Сабақ жоспары 6
Оқытушы: Сүгірбекова Ж
Пән: Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Мамандық – Ислам негіздерін оқыту мұғалімі
Тақырыбы: «Ұйымдастырушылық-жарлық құжаттар»
Күні:
Сабақ түрі: Аралас сабақ
Сабақтың мақсаттары:құрылымдық бөлімшелер туралы түсінік,құрылымдық бөлімшелер туралы ереже бөлімдеріне қойылатын талаптар қандай екені түсіндіріледі,ұйымдастыру мақсатында қолданылатын құжат түрлерімен таныстыру
Күтілетін нәтижесі:
1.Ұйымдастырушылық құжат түрлері мен оларға қойылатын талаптармен танысады
2.Жрлықтың мазмұны не екенімен танысады
3.Ұйым құру үшін керек құжат түрлерімен танысады
4.Хаттама,бұйрық құжаттары туралы мәлімет алады
Оқуда қолданылатын әдіс-тәсілдер: «сұрақ ілмегі» әдісі бойынша студенттер түсінбеген жерлерін ашық сұрау арқылы түсіндіріледі
Сабақ жабдығы: құжат үлгісі,постер
Пәнаралық байланыс: Қазақ тілі,мұрағат ісі,педагогика
Негізгі: 1. Ләззәт Дуйсембекова Қазақ тілі:іс қағаздарын жүргізу –Алматы 2010
Қосымша: 1. Бөрібаев Б., Балапанов Е.Қ., Есжанов А.Е., Мамырбек Ғ.Б. Іс қағаздарының орысша- қазақша сөздігі. – Алматы: Дәуір, 2006.
Сауранбаев И.Т., Мусабаева Г.Г., Сарыбаев Ш.Н. Орысша-қазақша сөздік . – Алматы, 2005
Сабақтың барысы және уақытының өлшемі
|
№ |
Сабақ кезеңдері |
Кезең мазмұны |
Уақыты |
|
1. |
Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, студенттердің қатысуын және аудиторияның дайындығын тексеру, сабақ өткізу жоспары. |
5 мин |
|
2. |
Білімдерін тексеру
Білім бағалау өлшемі |
Бес балдық баға өлшемі |
25 мин |
|
3. |
Жаңа тақырыпты жеткізу әдісі |
«Миға шабуыл» және «сұрақ ілмегі» әдістері арқылы сабақты түсіндіру |
30 мин |
|
4. |
Оқушылардың өздік жұмысы |
Әр студент өзі қалаған ұйымдық құжат түрлеріне сипаттама беру |
15 мин |
|
5. |
Тақырыпты бекіту |
Топпен бөліну арқылы сұрақ-жауап:
|
5 мин |
|
6. |
Сабақ қорытындысы |
Түсінбеген жерлерін сұрақ жауап арқылы студенттердің сабақ үлгерімін бағалау |
5 мин |
|
7. |
Үй тапсырмасы |
Конспектіде жазылған ережелержі жаттап келу |
5 мин |
Оқытушының қолы____________________________________________
Әдіскер ______________________________________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Құран іліміне кіріспе
Құран іліміне кіріспе
Сабақ жоспары 6
Оқытушы: Сүгірбекова Ж
Пән: Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Мамандық – Ислам негіздерін оқыту мұғалімі
Тақырыбы: «Ұйымдастырушылық-жарлық құжаттар»
Күні:
Сабақ түрі: Аралас сабақ
Сабақтың мақсаттары:құрылымдық бөлімшелер туралы түсінік,құрылымдық бөлімшелер туралы ереже бөлімдеріне қойылатын талаптар қандай екені түсіндіріледі,ұйымдастыру мақсатында қолданылатын құжат түрлерімен таныстыру
Күтілетін нәтижесі:
1.Ұйымдастырушылық құжат түрлері мен оларға қойылатын талаптармен танысады
2.Жрлықтың мазмұны не екенімен танысады
3.Ұйым құру үшін керек құжат түрлерімен танысады
4.Хаттама,бұйрық құжаттары туралы мәлімет алады
Оқуда қолданылатын әдіс-тәсілдер: «сұрақ ілмегі» әдісі бойынша студенттер түсінбеген жерлерін ашық сұрау арқылы түсіндіріледі
Сабақ жабдығы: құжат үлгісі,постер
Пәнаралық байланыс: Қазақ тілі,мұрағат ісі,педагогика
Негізгі: 1. Ләззәт Дуйсембекова Қазақ тілі:іс қағаздарын жүргізу –Алматы 2010
Қосымша: 1. Бөрібаев Б., Балапанов Е.Қ., Есжанов А.Е., Мамырбек Ғ.Б. Іс қағаздарының орысша- қазақша сөздігі. – Алматы: Дәуір, 2006.
Сауранбаев И.Т., Мусабаева Г.Г., Сарыбаев Ш.Н. Орысша-қазақша сөздік . – Алматы, 2005
Сабақтың барысы және уақытының өлшемі
|
№ |
Сабақ кезеңдері |
Кезең мазмұны |
Уақыты |
|
1. |
Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, студенттердің қатысуын және аудиторияның дайындығын тексеру, сабақ өткізу жоспары. |
5 мин |
|
2. |
Білімдерін тексеру
Білім бағалау өлшемі |
Бес балдық баға өлшемі |
25 мин |
|
3. |
Жаңа тақырыпты жеткізу әдісі |
«Миға шабуыл» және «сұрақ ілмегі» әдістері арқылы сабақты түсіндіру |
30 мин |
|
4. |
Оқушылардың өздік жұмысы |
Әр студент өзі қалаған ұйымдық құжат түрлеріне сипаттама беру |
15 мин |
|
5. |
Тақырыпты бекіту |
Топпен бөліну арқылы сұрақ-жауап:
|
5 мин |
|
6. |
Сабақ қорытындысы |
Түсінбеген жерлерін сұрақ жауап арқылы студенттердің сабақ үлгерімін бағалау |
5 мин |
|
7. |
Үй тапсырмасы |
Конспектіде жазылған ережелержі жаттап келу |
5 мин |
Оқытушының қолы____________________________________________
Әдіскер ______________________________________
шағым қалдыра аласыз













