Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Мағжан – ұлы ақын
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Қазақстандағы ұлттар достығы |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 7 (көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Мағжан – ұлы ақын |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: 7.3.5.1 –қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді кесте, диаграмма, сызба шартты белгілер түрінде ұсыну. |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Сауат ашу Үлгерім Шынайы Сыршыл Айтылым. 1-тапсырма Суретке қара.Оқы.
|
Жаңа сөздермен танысады, оқиды. Сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Шынайы келбет. Берілген суреттерге қарап, қазіргі жастар не істейді? сұрағына жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
Слайд Суреттер |
|
Сабақтың ортасы |
Айтылым. 2-тапсырма Қазіргі кезде еліміздегі жастар не істейді? Немен айналысады? Жоғарыдағы суреттерді пайдаланып, жауап беріңдер. Бұл-қандай балалар? Жазылым. 3-тапсырма Сөздерге топтау сен есімнің қосымшаларын жалғап жаз. Оларды қатыстырып, сөйлем құрастыр. Екі... , бес... , үш-үш.. , алты-алты... , қырық-қырық..., он-он... . Жазылым. 4-тапсырма «Ұлы» сөзінің синонимдерін пайдаланып, диаграмманы толтыр.
|
Қазіргі кезде еліміздегі жастар не істейді? Немен айналысады? 1-тапсырмадағы суреттерді пайдаланып, жауап береді. Сөздерге топтау сен есімнің қосымшаларын жалғап жазады. Оларды қатыстырып, сөйлем құрап жазады. «Ұлы» сөзінің синонимдерін пайдаланып, диаграмманы толтырады. |
ҚБ:«Смайлик» әдісі. Бәрі дұрыс болса, көңілді смайлик, қате болса көңілсіз смайлик, дұрыс емес болса , ашулы смайлик.
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау
Басбармақ |
Диаграмма |
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. 5-тапсырма Мәтінді тыңда. Түсініп оқы.
|
Мәтінді алдымен тыңдайды.Сосын оқушылар оқып, өз ойларымен бөліседі. |
ҚБ:Қошемет арқылы бағалау
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
5-тапсырма оқып, түсінік айту. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар Мағжан-ұлы ақын 7 сынып
Қысқа мерзімді жоспар Мағжан-ұлы ақын 7 сынып
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Мағжан – ұлы ақын
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Қазақстандағы ұлттар достығы |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 7 (көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Мағжан – ұлы ақын |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: 7.3.5.1 –қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді кесте, диаграмма, сызба шартты белгілер түрінде ұсыну. |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Сауат ашу Үлгерім Шынайы Сыршыл Айтылым. 1-тапсырма Суретке қара.Оқы.
|
Жаңа сөздермен танысады, оқиды. Сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Шынайы келбет. Берілген суреттерге қарап, қазіргі жастар не істейді? сұрағына жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
Слайд Суреттер |
|
Сабақтың ортасы |
Айтылым. 2-тапсырма Қазіргі кезде еліміздегі жастар не істейді? Немен айналысады? Жоғарыдағы суреттерді пайдаланып, жауап беріңдер. Бұл-қандай балалар? Жазылым. 3-тапсырма Сөздерге топтау сен есімнің қосымшаларын жалғап жаз. Оларды қатыстырып, сөйлем құрастыр. Екі... , бес... , үш-үш.. , алты-алты... , қырық-қырық..., он-он... . Жазылым. 4-тапсырма «Ұлы» сөзінің синонимдерін пайдаланып, диаграмманы толтыр.
|
Қазіргі кезде еліміздегі жастар не істейді? Немен айналысады? 1-тапсырмадағы суреттерді пайдаланып, жауап береді. Сөздерге топтау сен есімнің қосымшаларын жалғап жазады. Оларды қатыстырып, сөйлем құрап жазады. «Ұлы» сөзінің синонимдерін пайдаланып, диаграмманы толтырады. |
ҚБ:«Смайлик» әдісі. Бәрі дұрыс болса, көңілді смайлик, қате болса көңілсіз смайлик, дұрыс емес болса , ашулы смайлик.
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау
Басбармақ |
Диаграмма |
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. 5-тапсырма Мәтінді тыңда. Түсініп оқы.
|
Мәтінді алдымен тыңдайды.Сосын оқушылар оқып, өз ойларымен бөліседі. |
ҚБ:Қошемет арқылы бағалау
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
5-тапсырма оқып, түсінік айту. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



















