|
Бөлімі: |
9.4.Атом құрылысы. Атомдық құбылыстар |
|
Педагогтің аты-жөні: Мектеп: |
Нургожина А.О Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Облыстық ерекше режимде ұстайтын арнайы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|
Күні:18.04.19 |
|
|
Сыныбы:9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рентген сәулелері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.6.1.5 рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстыру; 9.6.1.6 рентген сәулесін қолдануға мысалдар келтіру |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар істей алады. рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстыруды түсінеді. Көптеген оқушылар істей алады:5 рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстыруды түсінеді Кейбір оқушылар істей алады. 5 рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстырады, есептер шығарады. |
|
|
|
|
Құндылықтарға баулу |
Трек сөздерді қолданып, теорияны меңгеру, өмірде қолдану тест шешуде мақсатына жету. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. «Өткенге береке әдісін қолдану |
Планк гипотезасын біледі.. Суретпен жұмыс жүргізеді Білімләнд тапсырмасын тексеру, талдау |
10 балл |
Білім ләнд Платформасы Оқулық |
|
|
Миға шабуыл стра-ы «өмірге көзқарас» әдісі. |
Мұғалім жаңа сабақты ашу мақсатында оқушыларға сұрақтар қояды. Фотон дегеніміз не? |
|
Дескриптор: Фотонды біледі. |
Оқулық 9-сынып. Қосымша онлайн мектеп тапсыр-ы |
|
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. Жеке жұмыс. 12 мин. |
Жаңа мәтінді тану.
|
Есеп қарастыру
|
Дескриптор: . |
|
|
|
Жеке жұмыс. |
|
|
|
|
|
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|||
|
Оқу мақсаттарына жету үшін сабақтың бастапқы кезеңінде оқушылардың ішкі уәжін ояту және жаңа сабаққа зейінін шоғырландыру үшін ширатуға тақырып бойынша проблемалық сұрақтар қоямын. Оқушылардың танымдық-интеллектуалдық қабілетін арттыру үшін тапсырмаларды саралап, оқушылардың жеке қажеттіліктеріне қарай «Суреттер сөйлейді» әдісімен дамыту. |
Онлмектеп тапсырмасымен бағалауды жоспарлаймын |
Физика кабинетіндегі қауіпсіздік ережесі еске салынады. |
|||
|
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
|||||
34.-жаттығу
|
34.1. Берілгені:
|
Шешуі:
Иа. Сәулелену жиілігі неғұрлім үлкен болса, сәуле соұрлім өткір болады. Біріншісі |
|
34.2.Берілгені:
|
Шешуі:
*Жауабымен Сәйкес емес |
|
34.3. Берілгені:
|
Шешуі:
|
Үй жұмысы
|
34.1. Берілгені
|
Шешуі :
Жауабы: 100 есе артады |
|
34.2. |
Иа пайда болады. Тұтастай әйнекке жұтылады. |
|
34.3. берілгені:
|
Шешуі:
|
36-жаттығу.
|
36.1. Берілгені:
|
Шешуі
Жауабы: |
|
36.2.Берілгені:
|
Шешуі:
Жауабы: |
Үй жұмысы
|
36.1. Берілгені:
|
Шешуі
Жауабы: |
|
36.2. Берілгені:
|
Шешуі:
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Рентген Сәулелері
Рентген Сәулелері
|
Бөлімі: |
9.4.Атом құрылысы. Атомдық құбылыстар |
|
Педагогтің аты-жөні: Мектеп: |
Нургожина А.О Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Облыстық ерекше режимде ұстайтын арнайы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|
Күні:18.04.19 |
|
|
Сыныбы:9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рентген сәулелері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.6.1.5 рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстыру; 9.6.1.6 рентген сәулесін қолдануға мысалдар келтіру |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар істей алады. рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстыруды түсінеді. Көптеген оқушылар істей алады:5 рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстыруды түсінеді Кейбір оқушылар істей алады. 5 рентген сәулесін электромагниттік сәулелердің басқа түрлерімен салыстырады, есептер шығарады. |
|
|
|
|
Құндылықтарға баулу |
Трек сөздерді қолданып, теорияны меңгеру, өмірде қолдану тест шешуде мақсатына жету. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. «Өткенге береке әдісін қолдану |
Планк гипотезасын біледі.. Суретпен жұмыс жүргізеді Білімләнд тапсырмасын тексеру, талдау |
10 балл |
Білім ләнд Платформасы Оқулық |
|
|
Миға шабуыл стра-ы «өмірге көзқарас» әдісі. |
Мұғалім жаңа сабақты ашу мақсатында оқушыларға сұрақтар қояды. Фотон дегеніміз не? |
|
Дескриптор: Фотонды біледі. |
Оқулық 9-сынып. Қосымша онлайн мектеп тапсыр-ы |
|
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. Жеке жұмыс. 12 мин. |
Жаңа мәтінді тану.
|
Есеп қарастыру
|
Дескриптор: . |
|
|
|
Жеке жұмыс. |
|
|
|
|
|
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|||
|
Оқу мақсаттарына жету үшін сабақтың бастапқы кезеңінде оқушылардың ішкі уәжін ояту және жаңа сабаққа зейінін шоғырландыру үшін ширатуға тақырып бойынша проблемалық сұрақтар қоямын. Оқушылардың танымдық-интеллектуалдық қабілетін арттыру үшін тапсырмаларды саралап, оқушылардың жеке қажеттіліктеріне қарай «Суреттер сөйлейді» әдісімен дамыту. |
Онлмектеп тапсырмасымен бағалауды жоспарлаймын |
Физика кабинетіндегі қауіпсіздік ережесі еске салынады. |
|||
|
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
|||||
34.-жаттығу
|
34.1. Берілгені:
|
Шешуі:
Иа. Сәулелену жиілігі неғұрлім үлкен болса, сәуле соұрлім өткір болады. Біріншісі |
|
34.2.Берілгені:
|
Шешуі:
*Жауабымен Сәйкес емес |
|
34.3. Берілгені:
|
Шешуі:
|
Үй жұмысы
|
34.1. Берілгені
|
Шешуі :
Жауабы: 100 есе артады |
|
34.2. |
Иа пайда болады. Тұтастай әйнекке жұтылады. |
|
34.3. берілгені:
|
Шешуі:
|
36-жаттығу.
|
36.1. Берілгені:
|
Шешуі
Жауабы: |
|
36.2.Берілгені:
|
Шешуі:
Жауабы: |
Үй жұмысы
|
36.1. Берілгені:
|
Шешуі
Жауабы: |
|
36.2. Берілгені:
|
Шешуі:
|
шағым қалдыра аласыз

















эВ=













































