Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
сабақ жоспары Саған не ұнады?
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Бөлім |
5-тарау Өнер |
|||||
Мұғалімнің аты - жөні |
Клеустер Анна Павловна |
|||||
Мерзімі |
|
|||||
Сынып 3 сынып |
Қатысқан оқушылар |
Қатыспаған оқушылар |
||||
Сабақтың тақырыбы |
Саған не ұнады? |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.3.4.1 мәтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-әрекеті туралы нақты сұрақтар құрастырып және оған жауап беру. Пополнение словарного запаса |
|||||
Сабақтың мақсаттары |
Оқушылардың
барлығы: |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің іс - әрекеті |
Оқушының іс - әрекеті |
Ф/Б |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі:
Психологиялық ахуал орнату. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Суретте не бейнеленген?
Ал мынау қай ғимарат? 1.Өткен тақырыпты қайталау. Сөйлем құрастыру 2. Жаңа тақырыпппен таныстыру. 1). Жаңа сөздермен жұмыс. Мұғалім жаңа сөздерді дауыстап оқиды, оқушылар мұғалім соңынан қайталайды. Оқулықпен жұмыс 2).Сөйлеммен жұмыс: Мұғалім сөйлемдерді дауыстап оқиды, оқушылар мұғалім соңынан қайталайды. |
Дос болайық бәріміз, Жарасып тұр әніміз. Тыныштықты сақтаймыз, Атсын күліп таңымыз!
Кітаптар, суреттер Бұл музей Саған не ұнады? А там құмыра Әжем кесе Ә кем ыдыс А нам сурет туралы айтты Ағам киім Досым «Алтын адам» Раушан апай
Оқушылар хормен қайталайды. Маған музей ұнады Саған музей ұнады Сізге музей ұнады Оған музей ұнады |
Смайликтер Жұлдызшалар |
|
||
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма. 2) Мұғалім мәтін оқиды. Мәтін мазмұны бойнша тиісті сұрақтарды қойып, сөйлемді толықтырады 2 тапсырма. Мәтінді оқу, аудару.Сұрақ құрастыру. Бір-біріне құрастырған сұрақтарды қою. Сергіту сәті. 3 тапсырма. Сөйлемдерді мәтін мазмұны бойынша орналастыр. Дәптерге жазып алу 4 тапсырма. Сөйлем құрап , көшіріп алу. Карточкамен жұмыс . Семантикалық карта Үй жұмысы: Сөйлем құрастыру, жаңа сөздерді жаттау |
Әлібек пен Аян кездесті. -Әлібек кітап музейі қай қалада орналасқан? - Аян, кітап музейі Алматы қаласында орналасқан. -Әлібек, сен кітап музейіне бардың ба? Жазда атаммен бардым. -Қандай кітаптар бар? -Оныншы ғасырда пайда болған көне кітаптар бар. -Электронды кітаптар бар ма? -Электронды кітап көп. -Саған не ұнады? -Маған екі жүз жыл бұрын жазылған араб тілінде кітап ұнады.
Тыңдалым. Диалогті
тыңда. Бұл – кітап музейі. Музейде әртүрлі кітап бар. Мына кітап оныншы ғасырда шыққан. Ол көне түркі тілінде жазылған. Мынау – екі жүз жыл бұрын шыққан кітап. Ол араб тілінде жазылған. Музейде қызықты энциклопедия, альбом, электронды кітап көп. Маған кітап музейі ұнады. Оқушылар сергіту сәтін орындайды, бір сергіп алады, ойын жинақтап, зейінін тұрақтандырады. Маған кітап музейі ұнады. Мынау -екі жүз жыл бұрын шыққан кітап. Ол көне түркі тілінде жазылған. Мыны кітап оныншы ғасырда пайда болған. Ол араб жазуымен жазылған. Музейде әртүрлі кітаптар бар. Алматыда кітап музейі бар. 7 Маған кітап музейі ұнады. 5. Мынау -екі жүз жыл бұрын шыққан кітап.
6 Ол араб жазуымен жазылған.
жүз екі жүз М ына кітап үш жүз жыл бұрын шыққан. төрт жүз бес жүз қазақ ағылшын
М 770 ₸ - Сатып алу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |