Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы. ФБ №7
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Менің Тәуелсіз Қазақстаным |
Бекбулатова Айгуль Адамбековна |
|||||||||||||
|
Күні: 8.02 |
|
|||||||||||||
|
Сынып:5 (Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тықырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы. ФБ №7 |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: 5.5.1.2.Лексикалық мағынасы жағынан заттың түрін, түсін сапасын білдіретін сын есімдерді ажырата білу, жазба, ауызша жұмыстарда қолдану |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Жыр-мүшәйра – песенный конкурс Жүлдегер - победитель Жеңімпаз - победитель Одақ мүшесі – член союза Жыр-жинақ – сборник стихов Еңбек жолы – трудовая деятельность Айтылым. 1-тапсырма Сұрақтарға өз тарапыңнан жауап бер.
3балл |
Жаңа сөздермен танысады, оқиды. Сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Ақынның жыр—жинағы көп. Берілген сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Басбармақ |
Слайд Суреттер |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма Бір суретті пайдаланып, мәтін құра. Сенің ойыңша, олар қандай байқауларға қатысты./ 5сөйлем/
5балл Тыңдалым. Оқылым 3-тапсырма. Мәтінді тыңда. Түсініп оқы. Сарин Қалқаман Айымғазыұлы 1978 жылдың 2 қаңтарында қазіргі Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы Арқат ауылында дүниеге келген. 1994 жылы орта мектепті, 1998 жылы Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінің тарих факультетін бітірген.
Еңбек жолын мұғалім
болудан бастаған. 1998 жылдан 2008 жылға дейін Қазақ Ұлттық музыка
академиясында оқытушы болып қызмет атқарған. |
Суреттерді пайдаланып, мәтін құрайды. Қандай байқауларға қатысқаны туралы айтады. Мәтінді тыңдайды. Түсініп оқиды. Тақырып қояды.
|
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағлауы. |
|
||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Жазылым. 4 тапсырма Мәтінді пайдаланып, сөздерден сөйлем құрап жаз.
2балл |
Мәтінді пайдаланып, сөздерден сөйлем құрап жазады. |
Смайликтер |
|
||||||||||
|
Рефлексия |
|
Осы сабақтың тақырыбына қатысты пікір жазыңыз... Сонымен: «Қалқаман Сарин кім болған?» тақырыптан қандай ақпарат алдың? |
|
Мұғалімнен кері байланыс... |
Жасалған жұмысты, кері байланысты/обратную связь Онлайн Мектеп платформасына тексеруге жіберіңіз. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы. ФБ №7 5сынып
Сабақтың тақырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы. ФБ №7 5сынып
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы. ФБ №7
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Менің Тәуелсіз Қазақстаным |
Бекбулатова Айгуль Адамбековна |
|||||||||||||
|
Күні: 8.02 |
|
|||||||||||||
|
Сынып:5 (Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тықырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы. ФБ №7 |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: 5.5.1.2.Лексикалық мағынасы жағынан заттың түрін, түсін сапасын білдіретін сын есімдерді ажырата білу, жазба, ауызша жұмыстарда қолдану |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Жыр-мүшәйра – песенный конкурс Жүлдегер - победитель Жеңімпаз - победитель Одақ мүшесі – член союза Жыр-жинақ – сборник стихов Еңбек жолы – трудовая деятельность Айтылым. 1-тапсырма Сұрақтарға өз тарапыңнан жауап бер.
3балл |
Жаңа сөздермен танысады, оқиды. Сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Ақынның жыр—жинағы көп. Берілген сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Басбармақ |
Слайд Суреттер |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма Бір суретті пайдаланып, мәтін құра. Сенің ойыңша, олар қандай байқауларға қатысты./ 5сөйлем/
5балл Тыңдалым. Оқылым 3-тапсырма. Мәтінді тыңда. Түсініп оқы. Сарин Қалқаман Айымғазыұлы 1978 жылдың 2 қаңтарында қазіргі Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы Арқат ауылында дүниеге келген. 1994 жылы орта мектепті, 1998 жылы Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінің тарих факультетін бітірген.
Еңбек жолын мұғалім
болудан бастаған. 1998 жылдан 2008 жылға дейін Қазақ Ұлттық музыка
академиясында оқытушы болып қызмет атқарған. |
Суреттерді пайдаланып, мәтін құрайды. Қандай байқауларға қатысқаны туралы айтады. Мәтінді тыңдайды. Түсініп оқиды. Тақырып қояды.
|
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағлауы. |
|
||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Жазылым. 4 тапсырма Мәтінді пайдаланып, сөздерден сөйлем құрап жаз.
2балл |
Мәтінді пайдаланып, сөздерден сөйлем құрап жазады. |
Смайликтер |
|
||||||||||
|
Рефлексия |
|
Осы сабақтың тақырыбына қатысты пікір жазыңыз... Сонымен: «Қалқаман Сарин кім болған?» тақырыптан қандай ақпарат алдың? |
|
Мұғалімнен кері байланыс... |
Жасалған жұмысты, кері байланысты/обратную связь Онлайн Мектеп платформасына тексеруге жіберіңіз. |
шағым қалдыра аласыз

















