Материалдар / Сұраныстарды ұйымдастыру

Сұраныстарды ұйымдастыру

Материал туралы қысқаша түсінік
Күні: Сынып:11 ә сабақ 12 Мектеп: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: Сабақтың тақырыбы Сұраныстарды ұйымдастыру Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) Сұраныстарды ұйымдастыру туралы мәлімет алады.ұйымдастыру командаларымен жұмыс жасайды. Сабақтың мақсаттары Барлығы: ақпаратты техникалық құралдар мен дербес компьютердің көмегімен беру, сақтау және ұсыну тәсілдерін беру Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
31 Желтоқсан 2017
670
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Күні:
Сынып:11 ә
сабақ 12
Мектеп:
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы
Сұраныстарды ұйымдастыру

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
Сұраныстарды ұйымдастыру туралы мәлімет алады.ұйымдастыру командаларымен жұмыс жасайды.

Сабақтың мақсаттары
Барлығы: ақпаратты техникалық құралдар мен дербес компьютердің көмегімен беру, сақтау және ұсыну тәсілдерін беру
Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды.
Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.


Сабақ мақсаты:
Деректер қорында кестеге сұраныс құрады.

Бағалау критерийлері
Деркетер қорын құру,
Деректерді өңдеуі
Деректер қорының базасымен жұмыс жасай алуы

Тілдік мақсаттар

Оқушылыр орындай алады:
өздерінің практикалық жұмыс нәтижелерін ауызша жинақтай алады
Пәндік лексика және терминология
Запрос командалары
Тілдесу үшін пайдалы лебіздердің легі/жазылым:
Ақпараттарды сақтаудың жалпы қағидасы . болып саналады
біздің зерттеуіміз көрсетті/көрсетеді, яғни
Біз түсіндік, оның
Осылайша біз анықтадық, оның
Қорытындылай келе, біз түсіндік, оның

Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс
Орыс тілі, қазақ тілі

АКТ қолдану дағдылары
Компьютер

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар

Сабақтың басы
5 минут
Ыстымақтастық атфосфера қалыптастыру1-тапсырма


















Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар.


Сергіту сәті
Сұрақ парақшалары.







Сабақтың ортасы
8 минут



1 минут




5 минут


3 минут
16 минут

2-тапсырма Тест тапсырмаларын орындау
1-нұсқа
Access кестесімен екі режімде жұмыс жасауға болады. Кесте режімінде және .... режімінде
А) конструктор
В) кесте
С) форма
D) фильтр
2. Форма неге арналған?
А) мәліметтерді енгізу
В) ақпаратты талдау
С) мәліметтер іріктеу
D) мәліметтер сақтау
3. Кесте макетін дайындығы барысында көрсеткіштерде белгінің келесі нұсқалары пайдаланылады: Ескерту:Дұрыс нұсқасын көрсетіңдер
А) даттапсырыс
В) дата тапсырыс
С) дата_тапсырыс
D) барлық жауаптар дұрыс
4. (МҚ негізгі нысан) Кестенің анықтамасын көрсетіңдер
А) мәліметтерді таңдау
В) мәліметтерді іріктеу
С) мәліметтерді сақтау
D) мәліметтерді енгізу
5. Біркелкі нысандар туралы жіктелген мәлімет
А) мәліметтер қоры
В) мәтіндік құжат
С) желілік құрылым
D)пошталық хабарлама
6. Форма... болып табылады.
А) МҚтуынды нысан
В) МҚ негізгі нысан
С) МҚ қосымша нысан
D) желілік құрылым
7. МЕМО көрсеткіші дегеніміз:
А) (көлемді сипаттама) символды көрсеткіш
В) сандық көрсеткіш
С) санауыш түріндегі көрсеткіш
D) есептік көрсеткіш
1
2
3
4
5
6
7

А
А
В
С
С
В
В

2-нұсқа
1. Реляциялық МҚ бұл-...
А) желілік МҚ
В) иерархиялық МҚ
С) тіктөрбұрыш кесте
D) жүйелік МҚ
2. Кестенің бағаны МҚ терминологиясында-...
А) жазба
В) көрсеткіш
С) индекс
D) аталғандардың барлығы
3. Кесте қатары МҚ терминологиясында-...
А) жазба
В) көрсеткіш
С) индекс
D) аталғандардың барлығы
4. MS Access іске қосуда жаңа МҚ жасау мүмкіндігі туралы сұхбат терезесін ұсынады. Немесе ....
А) сақталған МҚ ашу
В) МҚБЖ терезесін жабу
С) форма терезесін Ашу
D) форма терезесін жою
5. Сүзгілеу-бұл...
А) бағыныңқы нысан
В) басыңқы нысан
С) кез келген нысан
D) аталғандардың барлығы дұрыс
1
2
3
4
5

С
В
А
С
А

(5-7 минут аралығында тапсырманы орындайды. Өзара тексеріс)










Оқулық, дәптерлер.






Ойын ойнайық.

Сабақтың соңы
2 минут

Сабақты қорытындылау және рефлексия.
Оқушыларға қойылатын сұрақтар:
Стикерге екі + белгісін қойыңыз, жанына сабақта ұнаған екі нәрсені жазыңыз.
Төменге ? белгісін қойыңыз, бұған қиындық туғызған бір нәрсені жазыңыз.
.Үй тапсырмасы. 11 тақырып
Бұл мәтін қанша символдан тұрады? Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау.


Смайликтер

Рефлекция – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
Сөйлеу-речи-speeches

Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)

Өнер, ана тілі сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.


мқбж

Реляциялдық МҚ

Көрсеткіш

Жазба

Кесте

Мәліметтер қоры

Иерархиялық МҚ

Сұраныс



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ