Сабақ жоспары
|
Тақырыбы: Табиғат зоналары |
Мектеп: Қарағанды облысы Білім Басқармасының «№3 « БІЛІМ –ИННОВАЦИЯ» лицей-интернаты» КММ |
|||
|
Мерзімі: |
Мұғалімнің ТАӘ: Жандильдинова Ботакоз Асансейтовна |
|||
|
Сынып: 7 а |
Қатысушылар саны: 24 |
Қатыспағандар: |
||
|
Оқу мақсаттары |
Материтің тіршілк дүниесінің өзіндік ерекшілігін және оның себебін, табиғат зоналарының орналасу заңдылықтары туралы түсінік беру. |
|||
|
Оқу мақсаттары/ Күтілетін нәтиже |
Барлығы Кейбіреуі (А):оқиды, талдайды, орналасуын бледі, ауыл шаруашылғына пайдалы зонаны ажырата алады; Көпшілігі (А, В):төрт зонаға бөлінетіндігін бледі, топырағын, климатын, өсімдік жан-жануарларын ажырата алады. |
|||
|
Тілдік мақсаттар (тыңдалым, оқылым, жазылым, айтылым): |
- өз ойын айқын айта алады, -бір-бірінін пікірін тындай алады, -оқулық пен жұмыс жасай алады, -постерге сауатты жаза алады. |
|||
|
Алдыңғы оқу |
климаты, жер бедері мен пайдалы қазбалары, өзен-көлдері. |
|||
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт(минутпен) |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
|
|
|
|
Кіріспе |
|
1.Әр топ өздеріне ұнаған ұлт тілінде келесі топпен амандасы. 2.Парақшаны алады және сол бойынша топтасады. |
1. Ауызша мадақтау |
Интербелсенді тақта, парақшалар |
|
Тұсаукесер |
Географиялық шынжыр стратегиясын ойнатады (тақтадағы сандар бойынша балалар мәлімет айтады) |
Тақтадағы сандарды пайдаланып өзен-көлдер жайлы картадан көрсету арқылы сабақты айтады |
смайликтер беру |
Интербелсенді тақта, атлас арта |
|
Негізгі бөлім |
|
2.Өз пікірлерін білдіреді, мақсат қойады. 3.Тақырыпты оқиды 4. Қасындағы жұбымен талдайды 5.Топта талдап постерге түсіреді 6. Бір өкіл қалып келесі топқа түсіндіреді, қалған топ мүшелері қалған топтан тындайды 7. Сұрақ – жауап арқылы жұптарын тауып, оқиды |
1.Топ басшысы критерий бойынша бағалайды 2.Топтар бір бірін «Екі жұлдыз, бір тілек» стратегиясымен бағалайды 7.тыңдаушылар «Басбармақ» арқылы бағалайды |
Интербелсенді тақта, парақшалар, критерий парақшасы, стикерлер, оқулық, постер |
|
Рефлексия |
Алдарында жатқан түрлі түсті стикерлер арқылы кері байланыс жасатады |
Өз бағалаулары бойынша стикерлермен бағалайды |
«Бағдаршам» стратегиясы |
Интербелсенді тақта, стикерлер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Табиғат зоналары
Табиғат зоналары
Сабақ жоспары
|
Тақырыбы: Табиғат зоналары |
Мектеп: Қарағанды облысы Білім Басқармасының «№3 « БІЛІМ –ИННОВАЦИЯ» лицей-интернаты» КММ |
|||
|
Мерзімі: |
Мұғалімнің ТАӘ: Жандильдинова Ботакоз Асансейтовна |
|||
|
Сынып: 7 а |
Қатысушылар саны: 24 |
Қатыспағандар: |
||
|
Оқу мақсаттары |
Материтің тіршілк дүниесінің өзіндік ерекшілігін және оның себебін, табиғат зоналарының орналасу заңдылықтары туралы түсінік беру. |
|||
|
Оқу мақсаттары/ Күтілетін нәтиже |
Барлығы Кейбіреуі (А):оқиды, талдайды, орналасуын бледі, ауыл шаруашылғына пайдалы зонаны ажырата алады; Көпшілігі (А, В):төрт зонаға бөлінетіндігін бледі, топырағын, климатын, өсімдік жан-жануарларын ажырата алады. |
|||
|
Тілдік мақсаттар (тыңдалым, оқылым, жазылым, айтылым): |
- өз ойын айқын айта алады, -бір-бірінін пікірін тындай алады, -оқулық пен жұмыс жасай алады, -постерге сауатты жаза алады. |
|||
|
Алдыңғы оқу |
климаты, жер бедері мен пайдалы қазбалары, өзен-көлдері. |
|||
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт(минутпен) |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
|
|
|
|
Кіріспе |
|
1.Әр топ өздеріне ұнаған ұлт тілінде келесі топпен амандасы. 2.Парақшаны алады және сол бойынша топтасады. |
1. Ауызша мадақтау |
Интербелсенді тақта, парақшалар |
|
Тұсаукесер |
Географиялық шынжыр стратегиясын ойнатады (тақтадағы сандар бойынша балалар мәлімет айтады) |
Тақтадағы сандарды пайдаланып өзен-көлдер жайлы картадан көрсету арқылы сабақты айтады |
смайликтер беру |
Интербелсенді тақта, атлас арта |
|
Негізгі бөлім |
|
2.Өз пікірлерін білдіреді, мақсат қойады. 3.Тақырыпты оқиды 4. Қасындағы жұбымен талдайды 5.Топта талдап постерге түсіреді 6. Бір өкіл қалып келесі топқа түсіндіреді, қалған топ мүшелері қалған топтан тындайды 7. Сұрақ – жауап арқылы жұптарын тауып, оқиды |
1.Топ басшысы критерий бойынша бағалайды 2.Топтар бір бірін «Екі жұлдыз, бір тілек» стратегиясымен бағалайды 7.тыңдаушылар «Басбармақ» арқылы бағалайды |
Интербелсенді тақта, парақшалар, критерий парақшасы, стикерлер, оқулық, постер |
|
Рефлексия |
Алдарында жатқан түрлі түсті стикерлер арқылы кері байланыс жасатады |
Өз бағалаулары бойынша стикерлермен бағалайды |
«Бағдаршам» стратегиясы |
Интербелсенді тақта, стикерлер |
шағым қалдыра аласыз













