|
Педагогтің аты-жөні |
Сарсенбаева Тынышгүл |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 43 «б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Менің сүйікті ұстазым» |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Оқушыларды ұстазды құрметтеуге, сыйлауға үйрету, ұстаз мамандығының қыры мен сырларын түсіндіру. Ұстаз еңбегін әрқашан бағалай білуге үйрету. |
|||||
|
Сабақтың барысы. |
|
|||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||
|
Басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Жұмыс ережесін келісу
Әнұран орындалады. |
Психологиялық ахуалға берілген тақпақтарды дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және жаңа сабаққа назар аудару. |
|
Психологиялық ахуал. |
||
|
Ортасы |
Ұстаз....Қандай қасиетті сөз!Әр адамның жүрегіне ерекше жылулық нұрын себетін аяулы тұлға бейнесімен өзектес ұғым.Адам баласының жүрегінде қадір тұтып,құрметтейтін екі ұғым болса ,оның бірі –ҰСТАЗ! «Ұстаз» деген сөз қазақ баласы үшін қашанда қасиетті ,қадірлі болған. «Ұстаздан тәрбие алған» немесе «Ұстаз алдын көрген» деген сөздер «ана тәрбиесін алған» деген сөзбен ұштасып жатады. Ұрпақ тәрбиесі ұстазға байланысты. «Ұяда не көрсең,ұшқанда соны ілерсің»дегендей өнегелі ұстаздан жақсы шәкірт шығатыны сөзсіз.
Ұстазсыз өмірдің нақты
тұтқасын ұстау мүмкін емес. Адамды тәрбиелеп, оны азамат
атандырудың өзі бір үлкен күш, сондықтан да ұстаздың еңбегі – ұлы
еңбек. Балалар жаттаған тақпақтарын айтады.
1. Ақырын жүріп анық бас, 2. Ұстаз деген ұлағатты сөз. 3. Ұстазы жақсының - ұстамы жақсы.
4. Хан бол мейлі, қара
бол, |
Берілген сұраққа жауап беріп, өз ойларын білдіру. |
Форма тивті бағалау. ҚБ: Бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау.
. |
|
||
|
Соңы |
Қорытынды: |
Балалар ұстазына тілектерін білдіреді. |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тарихи тұлғалар
Тарихи тұлғалар
|
Педагогтің аты-жөні |
Сарсенбаева Тынышгүл |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 43 «б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Менің сүйікті ұстазым» |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Оқушыларды ұстазды құрметтеуге, сыйлауға үйрету, ұстаз мамандығының қыры мен сырларын түсіндіру. Ұстаз еңбегін әрқашан бағалай білуге үйрету. |
|||||
|
Сабақтың барысы. |
|
|||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||
|
Басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Жұмыс ережесін келісу
Әнұран орындалады. |
Психологиялық ахуалға берілген тақпақтарды дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және жаңа сабаққа назар аудару. |
|
Психологиялық ахуал. |
||
|
Ортасы |
Ұстаз....Қандай қасиетті сөз!Әр адамның жүрегіне ерекше жылулық нұрын себетін аяулы тұлға бейнесімен өзектес ұғым.Адам баласының жүрегінде қадір тұтып,құрметтейтін екі ұғым болса ,оның бірі –ҰСТАЗ! «Ұстаз» деген сөз қазақ баласы үшін қашанда қасиетті ,қадірлі болған. «Ұстаздан тәрбие алған» немесе «Ұстаз алдын көрген» деген сөздер «ана тәрбиесін алған» деген сөзбен ұштасып жатады. Ұрпақ тәрбиесі ұстазға байланысты. «Ұяда не көрсең,ұшқанда соны ілерсің»дегендей өнегелі ұстаздан жақсы шәкірт шығатыны сөзсіз.
Ұстазсыз өмірдің нақты
тұтқасын ұстау мүмкін емес. Адамды тәрбиелеп, оны азамат
атандырудың өзі бір үлкен күш, сондықтан да ұстаздың еңбегі – ұлы
еңбек. Балалар жаттаған тақпақтарын айтады.
1. Ақырын жүріп анық бас, 2. Ұстаз деген ұлағатты сөз. 3. Ұстазы жақсының - ұстамы жақсы.
4. Хан бол мейлі, қара
бол, |
Берілген сұраққа жауап беріп, өз ойларын білдіру. |
Форма тивті бағалау. ҚБ: Бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау.
. |
|
||
|
Соңы |
Қорытынды: |
Балалар ұстазына тілектерін білдіреді. |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













