Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары : Сапарбекова Б
|
Сабақтың тақырыбы: Тригонометриялық формулалар көмегімен шығаратын тригонометриялық теңдеулер |
Мектеп: Қ .Сатпаев атындағы №12 жалпы орта мектеп |
|
|
Күні: 23.11.2016ж |
Мұғалім: Алсеитова Маржан Дүтбаевна |
|
|
Сыныбы: 10 «Ә» Алгебра |
Барлық оқушылар саны: 16 |
Қатыспағандар: |
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары |
Тригонометриялық формулалар көмегімен шығаратын тригонометриялық теңдеулерге есептер шығару |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар. : Тригонометриялық теңдеулерді түсіну |
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: Тригонометриялық теңдеулерге есептер шығару |
||
|
Кейбір оқушылар: Тригонометриялық теңдеулерді түрлендіріп есептер шығару |
||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Тригонометриялық теңдеулерді шешу формулаларын оқу (оқылым). Тригонометриялық теңдеулерді шешу формулаларын оқығанды мұқият тыңдай алу (тыңдалым). Тигонометриялық теңдеулердішешу формулаларын ажыратып айту(айтылым). Тригонометриялық теңдеулердіформулалар арқылы табуға есептер шығару (жазылым). |
|
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Синус, косинус, тангенс,котангенс |
||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Өзара кері функцияларды табу Тригонометриялық теңдеулердің формулаларын түсіну Тригонометриялық теңдеулерді шешу жолдарын ретімен орындау |
||
|
Талқылауға арналған тармақтар: Тригонометриялық теңдеулерді формулаларын қолдана отырып есептер шығару |
||
|
Сіз неліктен ....екенін айта аласыз ба? Тригонометриялық теңдеулердің формулаларын жатқа айта аласыз ба? |
||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: Тригонометриялық теңдеулерді формулалар арқылы шешу,кестеден мәндерін таба білу, дұрыс шешімін табу |
||
|
Алдыңғы оқу: Қарапайым тригонометриялық теңдеулер |
||
|
Жоспарланған уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: |
Оқыту ресурстары |
|
Басталуы: 6 мин |
1.Ұйымдастыру. Шаттық шеңбері Оқушыларды сандар жазылған кеспелері арқылы топқа біріктіру. 2.Үй жұмысын тексеру. А) Дауыстап оқу. Ә) Теория «Сұраққа жетіп ал» |
Сандар жазылған кеспелер,оқулық, оқушы дәптері, 2 доп |
|
Ортасы: 33 мин |
3.Өтілген тақырыпты пысықтау. Ыстық орындық. а) формулаларды айтып шығып, кестеге түсіру ә) оқушылар берген есептерді тақтада орындау 4.Деңгейлік тапсырма. Кеспе таңдап алу. Жеке жұмыс. 1 деңгей: 2 деңгей: 3 деңгей:
5. Тест жұмысы
1.Теңдеуді
шешіңіз:
А)
D)
№2.Теңдеуді
шешіңіз:
А)
D)
№3.Теңдеуді
шешіңіз:
А)
D)
№4.Теңдеуді
шешіңіз:
А) -
D)
№5.Теңдеуді
шешіңіз:
А)3 |
Оқулық, формулалар, деңгейлік есептер кеспелері, плакат, маркер, плакат, тест тапсырмалары, тест жауаптары |
|
Аяқталуы: 6мин |
6.Критерий бойынша бағалау 6.Кері байланыс .БББ. Стикерге кері байланыс жазу 7.Уйге тапсырма беру №373-380 есептер А.К.Альжанов ҰБТ-ға дайындық оқулығынан |
Бағалау критерийлері, Бағалау шкаласы, бағалау парағы, А.К.Альжанов ҰБТ-ға дайындық оқулығы, стикерлер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тригонометриялық теңдеулер
Тригонометриялық теңдеулер
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары : Сапарбекова Б
|
Сабақтың тақырыбы: Тригонометриялық формулалар көмегімен шығаратын тригонометриялық теңдеулер |
Мектеп: Қ .Сатпаев атындағы №12 жалпы орта мектеп |
|
|
Күні: 23.11.2016ж |
Мұғалім: Алсеитова Маржан Дүтбаевна |
|
|
Сыныбы: 10 «Ә» Алгебра |
Барлық оқушылар саны: 16 |
Қатыспағандар: |
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары |
Тригонометриялық формулалар көмегімен шығаратын тригонометриялық теңдеулерге есептер шығару |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар. : Тригонометриялық теңдеулерді түсіну |
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: Тригонометриялық теңдеулерге есептер шығару |
||
|
Кейбір оқушылар: Тригонометриялық теңдеулерді түрлендіріп есептер шығару |
||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Тригонометриялық теңдеулерді шешу формулаларын оқу (оқылым). Тригонометриялық теңдеулерді шешу формулаларын оқығанды мұқият тыңдай алу (тыңдалым). Тигонометриялық теңдеулердішешу формулаларын ажыратып айту(айтылым). Тригонометриялық теңдеулердіформулалар арқылы табуға есептер шығару (жазылым). |
|
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Синус, косинус, тангенс,котангенс |
||
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Өзара кері функцияларды табу Тригонометриялық теңдеулердің формулаларын түсіну Тригонометриялық теңдеулерді шешу жолдарын ретімен орындау |
||
|
Талқылауға арналған тармақтар: Тригонометриялық теңдеулерді формулаларын қолдана отырып есептер шығару |
||
|
Сіз неліктен ....екенін айта аласыз ба? Тригонометриялық теңдеулердің формулаларын жатқа айта аласыз ба? |
||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: Тригонометриялық теңдеулерді формулалар арқылы шешу,кестеден мәндерін таба білу, дұрыс шешімін табу |
||
|
Алдыңғы оқу: Қарапайым тригонометриялық теңдеулер |
||
|
Жоспарланған уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: |
Оқыту ресурстары |
|
Басталуы: 6 мин |
1.Ұйымдастыру. Шаттық шеңбері Оқушыларды сандар жазылған кеспелері арқылы топқа біріктіру. 2.Үй жұмысын тексеру. А) Дауыстап оқу. Ә) Теория «Сұраққа жетіп ал» |
Сандар жазылған кеспелер,оқулық, оқушы дәптері, 2 доп |
|
Ортасы: 33 мин |
3.Өтілген тақырыпты пысықтау. Ыстық орындық. а) формулаларды айтып шығып, кестеге түсіру ә) оқушылар берген есептерді тақтада орындау 4.Деңгейлік тапсырма. Кеспе таңдап алу. Жеке жұмыс. 1 деңгей: 2 деңгей: 3 деңгей:
5. Тест жұмысы
1.Теңдеуді
шешіңіз:
А)
D)
№2.Теңдеуді
шешіңіз:
А)
D)
№3.Теңдеуді
шешіңіз:
А)
D)
№4.Теңдеуді
шешіңіз:
А) -
D)
№5.Теңдеуді
шешіңіз:
А)3 |
Оқулық, формулалар, деңгейлік есептер кеспелері, плакат, маркер, плакат, тест тапсырмалары, тест жауаптары |
|
Аяқталуы: 6мин |
6.Критерий бойынша бағалау 6.Кері байланыс .БББ. Стикерге кері байланыс жазу 7.Уйге тапсырма беру №373-380 есептер А.К.Альжанов ҰБТ-ға дайындық оқулығынан |
Бағалау критерийлері, Бағалау шкаласы, бағалау парағы, А.К.Альжанов ҰБТ-ға дайындық оқулығы, стикерлер |
шағым қалдыра аласыз













