|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған елім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 12 сабақ. Туған өлкемнің көрікті жерлері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 өз зерттеулеріне сүйене отырып, өлкесінің көрікті жерлерін сипаттау және бейнелеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз зерттеулеріне сүйене отырып, өлкесінің көрікті жерлерін сипаттайды және бейнелейді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сыныптас достарыңның суреттерінен альбом құрастырып кел.
Тақырыпты ашу «Фотоколлаж» әдісі «Менің Қазақстаным» тақырыбына фотоколлаж жасату
Жаңа тақырып Қазақстанның табиғаты өте көркем.Онда тау да,суда, шөлде, дала да бар. Одан бөлек көп елдер тамсана қарайтын көрікті жерлер өте көп. Сұрақтарға жауап бер Көрікті жерлер деген не? Қандай тарихи ескерткіштерді білесің?
ФС тапсырмасы 2-тапсырма Өз өлкеміздегі көрікті жерлерінің суреттерін таңдап алып, олар туралы айт. Көрікті жерлердің тізімін жаса Қ.А.Яссауи кесенесі Алматыдағы Қазақ мемлекеттік циркі «Бәйтерек» монументі Медеу мұз айдыны Астанадағы Ұлттық музей
ЕБҚ Қазақстанның табиғатының суретін сал. Қай жердің суреті екенін айт.
Сергіту сәті
Топтық жұмыс 3-тапсырма Көрікті жерлер туралы мәліметтер айт 1-топ Қ,А,Яссауи кесенесі 2-топ Медеу мұз айдыны 3-топ Бәйтерек монументі
ҚЖ: «Галареяға саяхат» әдісі Қазақтанның көрікті табиғатының суретін салып,галареяға іл.
Үй тапсырмасы Өзің тұратын жердің көрікті орындарының суреттерін сал.Олар туралы айтуға дайындалып кел.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Суретпен жұмыс жасайды
Жаңа тақырыпты түсініп алады Сұрақтарға жауап береді
Көрікті жерлермен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Топтық жұмыс жасайды
Қосымша жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Дескриптор: Сыныптас достарының суреттерінен альбом құрастырып келеді-1б
ҚБ: «Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Қазақстанның табиғаты туралы айта алады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Өз өлкеміздегі көрікті жерлерінің суреттерін таңдап алып, олар туралы айтады-1б Көрікті жерлердің тізімін жасайды-1б
Кереметсің!
Дескриптор: Көрікті жерлер туралы мәліметтер айтады-1б
Тамаша!
Дескриптор: Өзің тұратын жердің көрікті орындарының суреттерін салады-1б Олар туралы айтады-1б
«Нысана» әдісі |
Суреттер
оқулық
оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парағы
|
||



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Туған өлкемнің көрікті жерлері.
Туған өлкемнің көрікті жерлері.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған елім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 12 сабақ. Туған өлкемнің көрікті жерлері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 өз зерттеулеріне сүйене отырып, өлкесінің көрікті жерлерін сипаттау және бейнелеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз зерттеулеріне сүйене отырып, өлкесінің көрікті жерлерін сипаттайды және бейнелейді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу Апта дәйексөзі: Сәттілікке деген ең дұрыс жол-тағы да бір рет қадам жасап көру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Сыныптас достарыңның суреттерінен альбом құрастырып кел.
Тақырыпты ашу «Фотоколлаж» әдісі «Менің Қазақстаным» тақырыбына фотоколлаж жасату
Жаңа тақырып Қазақстанның табиғаты өте көркем.Онда тау да,суда, шөлде, дала да бар. Одан бөлек көп елдер тамсана қарайтын көрікті жерлер өте көп. Сұрақтарға жауап бер Көрікті жерлер деген не? Қандай тарихи ескерткіштерді білесің?
ФС тапсырмасы 2-тапсырма Өз өлкеміздегі көрікті жерлерінің суреттерін таңдап алып, олар туралы айт. Көрікті жерлердің тізімін жаса Қ.А.Яссауи кесенесі Алматыдағы Қазақ мемлекеттік циркі «Бәйтерек» монументі Медеу мұз айдыны Астанадағы Ұлттық музей
ЕБҚ Қазақстанның табиғатының суретін сал. Қай жердің суреті екенін айт.
Сергіту сәті
Топтық жұмыс 3-тапсырма Көрікті жерлер туралы мәліметтер айт 1-топ Қ,А,Яссауи кесенесі 2-топ Медеу мұз айдыны 3-топ Бәйтерек монументі
ҚЖ: «Галареяға саяхат» әдісі Қазақтанның көрікті табиғатының суретін салып,галареяға іл.
Үй тапсырмасы Өзің тұратын жердің көрікті орындарының суреттерін сал.Олар туралы айтуға дайындалып кел.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Суретпен жұмыс жасайды
Жаңа тақырыпты түсініп алады Сұрақтарға жауап береді
Көрікті жерлермен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Топтық жұмыс жасайды
Қосымша жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Дескриптор: Сыныптас достарының суреттерінен альбом құрастырып келеді-1б
ҚБ: «Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Қазақстанның табиғаты туралы айта алады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Өз өлкеміздегі көрікті жерлерінің суреттерін таңдап алып, олар туралы айтады-1б Көрікті жерлердің тізімін жасайды-1б
Кереметсің!
Дескриптор: Көрікті жерлер туралы мәліметтер айтады-1б
Тамаша!
Дескриптор: Өзің тұратын жердің көрікті орындарының суреттерін салады-1б Олар туралы айтады-1б
«Нысана» әдісі |
Суреттер
оқулық
оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парағы
|
||



шағым қалдыра аласыз



















