Сабақтың
тақырыбы:
Қағаздан
батпырауық жасау
|
Мектеп:
|
Күні:
|
Мұғалім:
|
Сынып:
|
Қатысқан:
|
Қатыпағандар:
|
Сабақта
меңгерілетін
дағдылық
мақсаттар
|
Жаңа білім
мазмұнымен танысады. Оқулықта берілген тапсырмаларды
орындайды.
|
Сабақ
мақсаттары
|
Барлық оқушылар білуге
тиісті:
Өз бетімен
бұйымдарды жасай алады.
|
Оқушылардың көпшілігі
білуге тиіс:
Тақырып мазмұнын
түсінуі тиіс
|
Кейбір оқушылар білуге
тиіс:
Оқулықтағы
тапсырмаларды өз бетінше
орындауды
|
Бұрыннан бар
білімдері
|
Өткен сабаққа
байланысты сұрақтарға жауап
береді.
|
Жоспар
|
Жоспарланған
уақыттар
|
Жоспарланған
уақыт (жаттығулар)
|
Ресурстар
|
Басталуы
|
Ұйымдастыру
кезеңі
«Менің көңіл-күйім»
жаттығуы
Мақсаты: оқушылардың
көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай
білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп
салыңдар .
Қызығушылықты
ояту
Таныстырылым
|
Таныстыры
лым,
суреттер.
|
Ортасы
|
Жаңа
сабақ
Оқулықта берілген
тапсырмаларды орындау.
Түсіндіру.
Топтық, жеке жұмыс
жүргізу.
Дәптермен
жұмыс.
Сарамандық
жұмыс
Қағаздан батпырауық
жасау
|
Оқулық, дәптер,
үлестірмелі парақшалар,
флипчарт.
|
Сергіту
сәті
|
Тереңдет
ойыңды,
Тiк ұста
бойыңды.
Құстарға
ұсайық,
Қалықтап
ұшайық.
Шық алға оң
қанат,
Шық алға сол
қанат,
Шаршаған
кездерде
Қонайық
жорғалап.
|
Сергіту жаттығуы
жазылған парақша
|
Аяқталуы
|
«Автор
орындығы»
Орындықта отырған оқушы,
достарының сұрақтарына жауап
береді.
|
Орындыққа отырып
сұрақтарға жауап береді.
|
Үйге тапсырма:
өздік жұмысы.
|
Дифференциациялау оқушыларға
мейлінше қолдау
көрсетуді қалай
жоспарлайсыз?
Қабілетті оқушыға
тапсырманы
қалайша
түрлендіресіз?
|
Бағалау – оқушы
білімін
тексеруді
қалайша
жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
–
Денсаулық пен
қауіпсіздікті
тексеру,
АКТ
|
Рефлексия
Сабақтың
мақсаты
мен оқу
міндеттері
анық
па?
Бүгін оқушылар
не
үйренді?
Сабақ қалай
өтті,
қандай
деңгейде
өтті?
|
Бүгінгі сабақ кызықты болды
ма?
|
Дифференциялау
жоспарым
жүзеге
асты
ма?
Тапсырмалары
сәйкес болды
ма?
Уақыт дәлдігі
қалай
болды?
Жоспарыма
қандай
өзгерістер
енгіздім?
|
Оқыту үшін бағалау және
оқуды бағалау
|
Қорытынды
бағамдау
Қандай екі нәрсе
табысты болды (оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)?
1: Оқушыларды сабақтың
әр кезеңінде бағалау.
2: Дарынды және
үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл
бөлу.
Қандай екі нәрсе
сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)?
1: Сабақтың нәтижесіне
көңіл бөлу.
2:
Рефлексия.
Сабақ барысында мен
сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не білдім
?
|