Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлімі: Ортақ тақырып: |
4 бөлім. WEB - жобалау |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
17.01.2023 |
|
Сыныбы: |
10 Ә |
|
Сабақтың тақырыбы: |
§37. Практикум. HTML web-сайттарын әзірлеу әдістері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.4.2.1. Web – парақшаларды әзірлеуде HTML тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты (бағалау критерийі) |
|
|
ОДД |
Қолдану, жинақтау |
|
ЕБҚ бар оқушы |
- |
Сабақтың барысы:
|
Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдас-тыру 3 минут 5 минут |
Оқушыларды топқа бөлу CAST LOTS генератормен білім алушыларды үш топқа біріктіремін «Тірек сөз» әдісі арқылы үй жұмысына берілген тақырып бойынша білімдерін тексеремін.
|
Шаттық шеңберінде білім алушылар бір-біріне бір жақсы сөз айтып, ынталандырады. Білім алушылар генератордың көмегімен топтарға бірігеді. Білім алушылар «Тірек сөз» әдісі арқылы үй жұмысына берілген тақырып бойынша білімдерін көрсетеді, яғни экранға шыққан тірек сөздің анықтамасын немесе өз түсінігін айтады. |
Білім алушылар бірін- бірі бағалайды Дұрыс болған жағдайда қол шапалақтайды
|
http://castlots.org/razdelit-na-gruppy/
слайд
|
|
Сабақтың ортасы 2 минут Практикалық жұмыс 26 минут |
RGB моделі туралы түсінік беріп өтемін «Компьютерде орындайық» әдiсi жеке жұмыс Білім алушыларға тапсырмалар беремін 1-тапсырма. Браузер бетіне өз аты-жөндеріңіз шығып тұратын web-бет құрыңыздар. 2-тапсырма. «Досыма хат» Браузер бетінде досыңа арналған хат шығару керек. Дос жайлы нақыл сөздерді қосып, хаттарыңды көркем түрде жазыңдар. 3-тапсырма. Құжаттың тақырыбының түсін өзгертіңдер. 4-тапсырма. Дайындаған құжаттың фон түсін өзгертіңдер. 5-тапсырма. «Менің хоббиім» «Менің хоббиім» туралы web-бетті құрыңыздар. Web-бет ортаға түзетілген. «Менің хоббиім» тақырыбынан, өздерің туралы қысқаша сипаттамадан және өздеріңнің қызығушылықтарың туралы (спорт, ән айту, билеу және т.б.) тізімнен тұруы керек. |
Білім алушылар RGB моделінің негізгі түстерін кестеден қарап танысады Білім алушылар компьютерде практикалық тапсырмалар орындайды |
БК - Тегтерді пайдаланып веб-бет құрады; -Тегтерді пайдаланып досына хат жазады; -Тегтерді пайдаланып құжаттың тақырыбының, фонының түсін өзгертеді Дескриптор - Тегтерді пайдаланып веб-бет құрды; -Тегтерді пайдаланып досына хат жазды; -Тегтерді пайдаланып құжаттың тақырыбының, фонының түсін өзгертті Әр тапсырманы 5 балдық жүйемен бағалаймын |
слайд слайд |
|
Кері байланыс 4 минут |
Мұғалім жетелеуші рөлін атқарады. Білім алушыларға жаңа тақырыптан алған білімдерін тексеру үшін wordwall программасында жасалған тапсырманы беремін |
Білім алушылар жаңа тақырыптан алған білімдеріне wordwall программасында жасалған тапсырманы орындайды |
|
|
|
Сабақтың соңы Қорытынды бағалау 4 минут |
ЭМОЦИЯЛЫҚ РЕФЛЕКСИЯ Білім алушыларға сабақта алған эмоцияларын TikTok әдісімен көрсетуін сұраймын. |
ЭМОЦИЯЛЫҚ РЕФЛЕКСИЯ Білім алушылар сабақта алған эмоцияларын TikTok әдісімен көрсетеді |
Әр білім алушының қасына барып дұрыс жауаптарының санын аламын. |
|
|
Үй жұмысы 1 минут |
|
§37 оқу |
|
10 сынып оқулығы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
WEB - жобалау
WEB - жобалау
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлімі: Ортақ тақырып: |
4 бөлім. WEB - жобалау |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
17.01.2023 |
|
Сыныбы: |
10 Ә |
|
Сабақтың тақырыбы: |
§37. Практикум. HTML web-сайттарын әзірлеу әдістері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.4.2.1. Web – парақшаларды әзірлеуде HTML тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты (бағалау критерийі) |
|
|
ОДД |
Қолдану, жинақтау |
|
ЕБҚ бар оқушы |
- |
Сабақтың барысы:
|
Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдас-тыру 3 минут 5 минут |
Оқушыларды топқа бөлу CAST LOTS генератормен білім алушыларды үш топқа біріктіремін «Тірек сөз» әдісі арқылы үй жұмысына берілген тақырып бойынша білімдерін тексеремін.
|
Шаттық шеңберінде білім алушылар бір-біріне бір жақсы сөз айтып, ынталандырады. Білім алушылар генератордың көмегімен топтарға бірігеді. Білім алушылар «Тірек сөз» әдісі арқылы үй жұмысына берілген тақырып бойынша білімдерін көрсетеді, яғни экранға шыққан тірек сөздің анықтамасын немесе өз түсінігін айтады. |
Білім алушылар бірін- бірі бағалайды Дұрыс болған жағдайда қол шапалақтайды
|
http://castlots.org/razdelit-na-gruppy/
слайд
|
|
Сабақтың ортасы 2 минут Практикалық жұмыс 26 минут |
RGB моделі туралы түсінік беріп өтемін «Компьютерде орындайық» әдiсi жеке жұмыс Білім алушыларға тапсырмалар беремін 1-тапсырма. Браузер бетіне өз аты-жөндеріңіз шығып тұратын web-бет құрыңыздар. 2-тапсырма. «Досыма хат» Браузер бетінде досыңа арналған хат шығару керек. Дос жайлы нақыл сөздерді қосып, хаттарыңды көркем түрде жазыңдар. 3-тапсырма. Құжаттың тақырыбының түсін өзгертіңдер. 4-тапсырма. Дайындаған құжаттың фон түсін өзгертіңдер. 5-тапсырма. «Менің хоббиім» «Менің хоббиім» туралы web-бетті құрыңыздар. Web-бет ортаға түзетілген. «Менің хоббиім» тақырыбынан, өздерің туралы қысқаша сипаттамадан және өздеріңнің қызығушылықтарың туралы (спорт, ән айту, билеу және т.б.) тізімнен тұруы керек. |
Білім алушылар RGB моделінің негізгі түстерін кестеден қарап танысады Білім алушылар компьютерде практикалық тапсырмалар орындайды |
БК - Тегтерді пайдаланып веб-бет құрады; -Тегтерді пайдаланып досына хат жазады; -Тегтерді пайдаланып құжаттың тақырыбының, фонының түсін өзгертеді Дескриптор - Тегтерді пайдаланып веб-бет құрды; -Тегтерді пайдаланып досына хат жазды; -Тегтерді пайдаланып құжаттың тақырыбының, фонының түсін өзгертті Әр тапсырманы 5 балдық жүйемен бағалаймын |
слайд слайд |
|
Кері байланыс 4 минут |
Мұғалім жетелеуші рөлін атқарады. Білім алушыларға жаңа тақырыптан алған білімдерін тексеру үшін wordwall программасында жасалған тапсырманы беремін |
Білім алушылар жаңа тақырыптан алған білімдеріне wordwall программасында жасалған тапсырманы орындайды |
|
|
|
Сабақтың соңы Қорытынды бағалау 4 минут |
ЭМОЦИЯЛЫҚ РЕФЛЕКСИЯ Білім алушыларға сабақта алған эмоцияларын TikTok әдісімен көрсетуін сұраймын. |
ЭМОЦИЯЛЫҚ РЕФЛЕКСИЯ Білім алушылар сабақта алған эмоцияларын TikTok әдісімен көрсетеді |
Әр білім алушының қасына барып дұрыс жауаптарының санын аламын. |
|
|
Үй жұмысы 1 минут |
|
§37 оқу |
|
10 сынып оқулығы |
шағым қалдыра аласыз















