|
Бөлім: |
6.2.3D - баспа |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны:11 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D – редакторы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.2 3D-редактордың мүмкіндіктерін сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты (білу және түсіну, қолдану, жоғары ойлау дағдысы) |
3D-редактордың мүмкіндіктерін сипаттайды;
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ЕБҚ тапсырмасы |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Сабаққа дайындығын тексеру. Өткен білімді еске түсіру. Wordwall платформасы арқылы Үй тапсырмасын қорыту «Ойлан, жұптас» әдісі Бос орынды толықтыр.
Жаңа сабақты түсіндіру Оқушыларды 2 топқа бөлу/2D /3Dсурет арқ/ |
Ссылка арқылы Wordwall платформасында үй тапсырмасын тексеру
сұрақтарға жауап береді
2 топқа бөлінеді |
|
Пайыз арқылы бағалау
Ауызша мадақтау |
https://wordwall.net/ru/resource/38106795 ресурс 1
тапсырма
суреттер |
|
Сабақтың ортасы
|
Тапсырма 1 «Ойлан, топтас» әдісі . Топтық жұмыс
тапсырма 2 Жеке жұмыс Sketchup программасында үйдің сұлбасын құрастыр.
Дескриптор:
|
топтық жұмыс орындайды
практикалық жұмыс орындайды
|
|
стикер
ауызша
мадақтау |
тапсырма
|
|
Қосымша тапсырма (саралау тапсырмасы) |
Тапсырма 3 Sketchup программасында төменде берілген бассейннің кез келгенін сал.
Дескриптор:
|
тапсрыманы орындайды |
|
стикер |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту
Кері байланыс «СМС» әдісі Менің түсінгенім... Маған оңай болды... Мен қиналдым... Үй тапсырмасы
|
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді Оқушылар «Смс» әдісі арқылы кері байланыс береді
Үй тапсырмаларын күнделікке жазады |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3D – редакторы.
3D – редакторы.
|
Бөлім: |
6.2.3D - баспа |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны:11 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
3D – редакторы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.2 3D-редактордың мүмкіндіктерін сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты (білу және түсіну, қолдану, жоғары ойлау дағдысы) |
3D-редактордың мүмкіндіктерін сипаттайды;
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ЕБҚ тапсырмасы |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Сабаққа дайындығын тексеру. Өткен білімді еске түсіру. Wordwall платформасы арқылы Үй тапсырмасын қорыту «Ойлан, жұптас» әдісі Бос орынды толықтыр.
Жаңа сабақты түсіндіру Оқушыларды 2 топқа бөлу/2D /3Dсурет арқ/ |
Ссылка арқылы Wordwall платформасында үй тапсырмасын тексеру
сұрақтарға жауап береді
2 топқа бөлінеді |
|
Пайыз арқылы бағалау
Ауызша мадақтау |
https://wordwall.net/ru/resource/38106795 ресурс 1
тапсырма
суреттер |
|
Сабақтың ортасы
|
Тапсырма 1 «Ойлан, топтас» әдісі . Топтық жұмыс
тапсырма 2 Жеке жұмыс Sketchup программасында үйдің сұлбасын құрастыр.
Дескриптор:
|
топтық жұмыс орындайды
практикалық жұмыс орындайды
|
|
стикер
ауызша
мадақтау |
тапсырма
|
|
Қосымша тапсырма (саралау тапсырмасы) |
Тапсырма 3 Sketchup программасында төменде берілген бассейннің кез келгенін сал.
Дескриптор:
|
тапсрыманы орындайды |
|
стикер |
|
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту
Кері байланыс «СМС» әдісі Менің түсінгенім... Маған оңай болды... Мен қиналдым... Үй тапсырмасы
|
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді Оқушылар «Смс» әдісі арқылы кері байланыс береді
Үй тапсырмаларын күнделікке жазады |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















