|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№51 сабақ. Қомағайлық – жаман әдет «Қожанасыр мен ашқарақ» (Аңыз). «Қомағайлық» (Мысал) |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу 2.2.1.2 – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеу 2.2.1.1мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтінді түсініп оқып ,мәтіннен қажетті ақпаратты белгілейді |
|||||
|
Құндылықтар Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Талап бар жерді тәртіп бар. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мәтінді түсініп оқып,мазмұнын айт. 7-тапсырма Жауап жазып кел. Болашақта көп қаржың болса қайда жұмсар едің? Құндылық мақсаты:Мінез-құлық нормаларын білу және оларды сақтаудың маңызын түсіну Жаңа тақырып ФС тапсырмасы 1-тапсырма Суреттегі балалар туралы не айтасың? Қай бала дұрыс тамақтанып отыр ? ЕБҚ Дұрыс тамақтану деген не? Сен қалай тамақтанасың? Ұжымдық жұмыс 2-тапсырма «Түртіп алу» әдісі Мәтіндерді оқы. Мәтіндер не туралы? Түсініксіз сөздердің мағынасын таны ЕҚБ Сөздіктегі сөздердің мағынасын өз сөзіңмен достарыңа түсіндіріп көр.
3-тапсырма Берілген сурет қай мәтіндегі оқиғаға сәйкес келеді? Әңгімеле. Ж: Берілген сурет «Қожанасыр мен ашқарақ» аңызына сәйкес келеді Сергіту сәті
4-тапсырма Жұптық жұмыс Мәтіндерге сүйеніп жаз. Сөйлемдерді толықтыр Тамақты өте көп жейтін адам қомағай ,ашқарақ. 5-тапсырма Саралау тапсырмасы Жеке жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтіндерге сүйеніп жаз. Қомағайлық – ... Ас біреудікі болғанмен, .. 6-тапсырма Кестені толтыр
Үй тапсырмасы 7-тапсырма «Менің саған кеңесім...» әдісі Ашқарақ, қомағай адамдарға қандай кеңес берер едің? Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Өз ойын айтады Мәтінді оқиды Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз бетінше тапсырма орындайды Кестені толтырады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Баскетбол » әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқып,мазмұнын айтады-1б Сұраққа жауап жазады-1б Тамаша! Дескриптор: Дұрыс тамақтану керек екенін біледі-1б Кереметсіңдер! Дескриптор: Мәтінді оқып,мазмұнын айтады-1б Керемет!
Дескриптор: Сурет бойынша әңгімелейді-1б Кереметсіңдер! Дескриптор: Сөйлемдерді толықтырып жазады-1б Тамаша! ДескриптоР: Мәтіндерге сүйеніп жазады-1б Тамаша! Дескриптор: Кейіпкерлердің іс-әрекетін жазады-1б
«Ноутбок» әдісі |
Суреттер Оқу құралдары
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер Оқулық Кесте
Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№51 сабақ. Қомағайлық – жаман әдет «Қожанасыр мен ашқарақ» (Аңыз). «Қомағайлық» (Мысал) Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№51 сабақ. Қомағайлық – жаман әдет «Қожанасыр мен ашқарақ» (Аңыз). «Қомағайлық» (Мысал) |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу 2.2.1.2 – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеу 2.2.1.1мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтінді түсініп оқып ,мәтіннен қажетті ақпаратты белгілейді |
|||||
|
Құндылықтар Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Талап бар жерді тәртіп бар. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мәтінді түсініп оқып,мазмұнын айт. 7-тапсырма Жауап жазып кел. Болашақта көп қаржың болса қайда жұмсар едің? Құндылық мақсаты:Мінез-құлық нормаларын білу және оларды сақтаудың маңызын түсіну Жаңа тақырып ФС тапсырмасы 1-тапсырма Суреттегі балалар туралы не айтасың? Қай бала дұрыс тамақтанып отыр ? ЕБҚ Дұрыс тамақтану деген не? Сен қалай тамақтанасың? Ұжымдық жұмыс 2-тапсырма «Түртіп алу» әдісі Мәтіндерді оқы. Мәтіндер не туралы? Түсініксіз сөздердің мағынасын таны ЕҚБ Сөздіктегі сөздердің мағынасын өз сөзіңмен достарыңа түсіндіріп көр.
3-тапсырма Берілген сурет қай мәтіндегі оқиғаға сәйкес келеді? Әңгімеле. Ж: Берілген сурет «Қожанасыр мен ашқарақ» аңызына сәйкес келеді Сергіту сәті
4-тапсырма Жұптық жұмыс Мәтіндерге сүйеніп жаз. Сөйлемдерді толықтыр Тамақты өте көп жейтін адам қомағай ,ашқарақ. 5-тапсырма Саралау тапсырмасы Жеке жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтіндерге сүйеніп жаз. Қомағайлық – ... Ас біреудікі болғанмен, .. 6-тапсырма Кестені толтыр
Үй тапсырмасы 7-тапсырма «Менің саған кеңесім...» әдісі Ашқарақ, қомағай адамдарға қандай кеңес берер едің? Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Өз ойын айтады Мәтінді оқиды Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз бетінше тапсырма орындайды Кестені толтырады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Баскетбол » әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқып,мазмұнын айтады-1б Сұраққа жауап жазады-1б Тамаша! Дескриптор: Дұрыс тамақтану керек екенін біледі-1б Кереметсіңдер! Дескриптор: Мәтінді оқып,мазмұнын айтады-1б Керемет!
Дескриптор: Сурет бойынша әңгімелейді-1б Кереметсіңдер! Дескриптор: Сөйлемдерді толықтырып жазады-1б Тамаша! ДескриптоР: Мәтіндерге сүйеніп жазады-1б Тамаша! Дескриптор: Кейіпкерлердің іс-әрекетін жазады-1б
«Ноутбок» әдісі |
Суреттер Оқу құралдары
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер Оқулық Кесте
Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||

шағым қалдыра аласыз























