|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||
|
Сынып: |
2 |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№66 сабақ. Ертегілер әлемі |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау 2.1.2.1 шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндайды. Ертегінің жанрлық ерекшелігіне тоқталады. Ертегіні сахналайды.. |
||||||||||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: Жасампаздық пен жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ПЕН ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Өнерлі бала өрге жүзер |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақ тың басы Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Қорытындылау |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру «Поп-корн» әдісімен «Сақина ертегісінің мазмұнын тізбектей әңгімелеу Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау «Сызбалар сөйлейді» әдісі
ЕБҚ Өзің жақсы көретін ертегіні айтып бер 2-тапсырма «Құмырсқа және бидай дәні» ертегісін тізбектей, мәнерлеп оқы Мәтін бойынша сұрақтар қой Бірлескен жұмыс ЕБҚ мен ЕҚБ Мәтінді рөлге бөліп оқыңдар Білгенге маржан! Леонардо да Винчи жан-жақты адам болған. Тарихта аты суретші ретінде қалғанымен, әрі ғалым, әрі жазушы. 3-тапсырма Тауып көр! Берілген іс-әрекетті қимылмен көрсетіңдер. Қай кейіпкерге қатысты екенін айтыңдар.
ФС тапсырмасы 6-тапсырма Талқылайық 1.Құмырсқа дұрыс шешім қабылдады ма? 2.Бидайдың пікірімен келісесің бе? Саралау тапсырмасы Кестені толтыр
Үй тапсырмасы: 48-50 беттерді оқып, сахналауға дайындал |
Бір-біріне жақсы тілектер тілейді
Ертегіні тізбектей әңгімелейді. Сызбамен танысады Жеке жұмыс жасайды Мәтінді тізбектей оқиды Жеке жұмыс жасайды Ақпаратпен танысады Кейіпкерді анықтайды. Өзіндік пікірін танытады Кестені толтырады. Үй тапсырмасын алады |
Мадақтау ҚБ: « Киіз үй» әдісі
Дескриптор: "Сақина" ертегісін оқып, мазмұндайды-1б
Керемет!
Дескриптор: Мәтінді мәнерлеп оқиды-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Рөлге бөліп оқиды-1б
Дескриптор: Берілген іс-әрекетті қимылмен көрсетеді-1б
Дескриптор: Ертегі желісі бойынша кейіпкерлеріне мінездеме береді-1б
Дескриптор: Мәтін туралы кестені толтырады-1б
Дескриптор: Ертегі оқып,сахналап көрсетеді-1б |
Сызба Оқулық Оқулық Сызба Кесте Оқулық |
|||||||||||||
|
Сабақты қорыту |
Рефлексия
|
Кері байланыс береді |
«Білім кемесі» әдісі |
|
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу Атамұра№66 сабақ. Ертегілер әлемі
Әдебиеттік оқу Атамұра№66 сабақ. Ертегілер әлемі
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||
|
Сынып: |
2 |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№66 сабақ. Ертегілер әлемі |
||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау 2.1.2.1 шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндайды. Ертегінің жанрлық ерекшелігіне тоқталады. Ертегіні сахналайды.. |
||||||||||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: Жасампаздық пен жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ПЕН ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Өнерлі бала өрге жүзер |
||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақ тың басы Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Қорытындылау |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру «Поп-корн» әдісімен «Сақина ертегісінің мазмұнын тізбектей әңгімелеу Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау «Сызбалар сөйлейді» әдісі
ЕБҚ Өзің жақсы көретін ертегіні айтып бер 2-тапсырма «Құмырсқа және бидай дәні» ертегісін тізбектей, мәнерлеп оқы Мәтін бойынша сұрақтар қой Бірлескен жұмыс ЕБҚ мен ЕҚБ Мәтінді рөлге бөліп оқыңдар Білгенге маржан! Леонардо да Винчи жан-жақты адам болған. Тарихта аты суретші ретінде қалғанымен, әрі ғалым, әрі жазушы. 3-тапсырма Тауып көр! Берілген іс-әрекетті қимылмен көрсетіңдер. Қай кейіпкерге қатысты екенін айтыңдар.
ФС тапсырмасы 6-тапсырма Талқылайық 1.Құмырсқа дұрыс шешім қабылдады ма? 2.Бидайдың пікірімен келісесің бе? Саралау тапсырмасы Кестені толтыр
Үй тапсырмасы: 48-50 беттерді оқып, сахналауға дайындал |
Бір-біріне жақсы тілектер тілейді
Ертегіні тізбектей әңгімелейді. Сызбамен танысады Жеке жұмыс жасайды Мәтінді тізбектей оқиды Жеке жұмыс жасайды Ақпаратпен танысады Кейіпкерді анықтайды. Өзіндік пікірін танытады Кестені толтырады. Үй тапсырмасын алады |
Мадақтау ҚБ: « Киіз үй» әдісі
Дескриптор: "Сақина" ертегісін оқып, мазмұндайды-1б
Керемет!
Дескриптор: Мәтінді мәнерлеп оқиды-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Рөлге бөліп оқиды-1б
Дескриптор: Берілген іс-әрекетті қимылмен көрсетеді-1б
Дескриптор: Ертегі желісі бойынша кейіпкерлеріне мінездеме береді-1б
Дескриптор: Мәтін туралы кестені толтырады-1б
Дескриптор: Ертегі оқып,сахналап көрсетеді-1б |
Сызба Оқулық Оқулық Сызба Кесте Оқулық |
|||||||||||||
|
Сабақты қорыту |
Рефлексия
|
Кері байланыс береді |
«Білім кемесі» әдісі |
|
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















