ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР № 69
|
Мектеп |
Қайназар 1 ом |
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Жайлаубеков Е.Н |
||||
|
Сынып |
7«А» |
7 «Ә» |
7 «Б» |
|
|
|
Күні |
24.02.21ж |
|
|
|
|
|
Қатысушылар саны: |
|
|
|
|
|
|
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
|
|
|
Бөлім |
7-БӨЛІМ. Шытырман және команда құруға арналған ойындар |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Баскетбол.Командалық шабуылдағы ойын |
||||
|
Оқу мақсаттары |
7.2.5.1 Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана бәлу,сондай-ақ оны шешудің балама жолдарын ұсыну |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Білім алушылар өзгінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білу керектігін түсінеді. Көбі: Білім алушылар өзгінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білу керектігін түсінеді және айталады. Кейбірі: Білім алушылар өзгінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білу және оны шешудің керектігін түсінеді,айталады,көрсетеді. |
||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
|||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі (1-4 тапсырма) Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
||||
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ
|
Сабақтың кезеңдері |
Оқушының әрекеті |
Педагогтің әрекеті |
Бағалау |
Оқу ресурстары |
|
|
Сабақтың басы 10-12 минут |
Қауіпсіздік ереже: Мұғалімнің рұқсатысыз ештене істеуге болмайды Сабақта тәртіп пен реттілікті сақтаңдар. Спорттық ойынына сәйкес спорттық киім кию, (кроссовка). 1) Жарақат алған жерге салқын төсеу 2) Жарақат алған жерге жылы төсеу 3)Дөнгелек салу 4) Жарақаттанған жерді йодпен емдеу
|
Оқушылардың қатарда түзу тұруың қадағалау. Сәлемдесу. Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару.Саптық жаттығулар Онға,солға кері бұрыл.Секіріп кері бұрыл.Бір қатардаң екі катаға тұр,екі қатардан бір қатарға тұр.Қауіпсіздік ережені айту. 1,Қатты нәрсеге соғылып,денені қандайда болмасын жарақат алған жағдайда қандай алғашқы көмек көрсету жасалуы керек/ Бой жазу жаттығуларын ережеге сай орындалуын қадағалау.
Баскетболшы тұрысымен тұрып өз бетінше алға және артқа қарай бұрылыстар жасау. |
|
Спортзал,ысқырық.Баскетбол добы |
|
|
Сабақтың ортасы 20-25 минут |
Допты жоғарылата беру. Жылдам орын ауыстыру. Допты қарсыласына бермей өту.
2 топқа бөлініп баскетбол ойнау.
|
Өткен сабақ тұралы.Тест сұрақтарына жауап беру 1.Ептілікті өте қажет ететін спорт түрі 2.Баскетбол ойыны қашан,қай жерде пайда болды 3.Қай ойын түрінде екі командада 5 ойыншыдан болады 4.Баскетбол аланының көлемі 5.Баскетболшының негізгі тұрысында қолды қалай ұстау керек 6.Айып алаңы сызығынан салынган доп қанша ұпайға есептеледі 7.Баскетбол ойыны неше кезеннен тұрады 8.Баскебол ойынында қарсы ойыншыны алдап айналып өту
Сабақ тақырыбы
Допты кеуде тұсынан екі қолмен, қозғалыста орын ауыстыра беру, қағып алу.
Допты кеуде тұсынан
Екі ойыншы шабуылдай жасап,қарсыласын өтіп себетке салу
4) Қарапайым ережемен
Тыныс алу жаттығулар |
Бағалау. Осы тапсырмаларды орындаған кезде оқушылар бір-бірін топ ішінде жест арқылы бағалайды
|
||
|
Сабақты қорытындылау: Мұғалім әрекеті: Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Сабақ басында қойылған сұрағына әр оқушыдан жауап сұрайды. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушылар мен үздіктерді атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Оқушының әрекеті: Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. Үздік нәтиже көрсету үшін өзіндік ойлармен бөліседі. Үй тапсырма беру. |
Мұғалім бағалауы
|
||||
|
Сабақтың соңы 3-5 минут |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ.Баскетбол.Командалық шабуылдағы ойын.7 сынып
Ашық сабақ.Баскетбол.Командалық шабуылдағы ойын.7 сынып
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР № 69
|
Мектеп |
Қайназар 1 ом |
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Жайлаубеков Е.Н |
||||
|
Сынып |
7«А» |
7 «Ә» |
7 «Б» |
|
|
|
Күні |
24.02.21ж |
|
|
|
|
|
Қатысушылар саны: |
|
|
|
|
|
|
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
|
|
|
Бөлім |
7-БӨЛІМ. Шытырман және команда құруға арналған ойындар |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Баскетбол.Командалық шабуылдағы ойын |
||||
|
Оқу мақсаттары |
7.2.5.1 Өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана бәлу,сондай-ақ оны шешудің балама жолдарын ұсыну |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Білім алушылар өзгінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білу керектігін түсінеді. Көбі: Білім алушылар өзгінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білу керектігін түсінеді және айталады. Кейбірі: Білім алушылар өзгінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін қолдана білу және оны шешудің керектігін түсінеді,айталады,көрсетеді. |
||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
|||||
|
Ұжымдық жұмыс Жаңа тақырыптың түсіндірілуі (1-4 тапсырма) Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету |
Жеке жұмыс Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы |
||||
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ
|
Сабақтың кезеңдері |
Оқушының әрекеті |
Педагогтің әрекеті |
Бағалау |
Оқу ресурстары |
|
|
Сабақтың басы 10-12 минут |
Қауіпсіздік ереже: Мұғалімнің рұқсатысыз ештене істеуге болмайды Сабақта тәртіп пен реттілікті сақтаңдар. Спорттық ойынына сәйкес спорттық киім кию, (кроссовка). 1) Жарақат алған жерге салқын төсеу 2) Жарақат алған жерге жылы төсеу 3)Дөнгелек салу 4) Жарақаттанған жерді йодпен емдеу
|
Оқушылардың қатарда түзу тұруың қадағалау. Сәлемдесу. Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару.Саптық жаттығулар Онға,солға кері бұрыл.Секіріп кері бұрыл.Бір қатардаң екі катаға тұр,екі қатардан бір қатарға тұр.Қауіпсіздік ережені айту. 1,Қатты нәрсеге соғылып,денені қандайда болмасын жарақат алған жағдайда қандай алғашқы көмек көрсету жасалуы керек/ Бой жазу жаттығуларын ережеге сай орындалуын қадағалау.
Баскетболшы тұрысымен тұрып өз бетінше алға және артқа қарай бұрылыстар жасау. |
|
Спортзал,ысқырық.Баскетбол добы |
|
|
Сабақтың ортасы 20-25 минут |
Допты жоғарылата беру. Жылдам орын ауыстыру. Допты қарсыласына бермей өту.
2 топқа бөлініп баскетбол ойнау.
|
Өткен сабақ тұралы.Тест сұрақтарына жауап беру 1.Ептілікті өте қажет ететін спорт түрі 2.Баскетбол ойыны қашан,қай жерде пайда болды 3.Қай ойын түрінде екі командада 5 ойыншыдан болады 4.Баскетбол аланының көлемі 5.Баскетболшының негізгі тұрысында қолды қалай ұстау керек 6.Айып алаңы сызығынан салынган доп қанша ұпайға есептеледі 7.Баскетбол ойыны неше кезеннен тұрады 8.Баскебол ойынында қарсы ойыншыны алдап айналып өту
Сабақ тақырыбы
Допты кеуде тұсынан екі қолмен, қозғалыста орын ауыстыра беру, қағып алу.
Допты кеуде тұсынан
Екі ойыншы шабуылдай жасап,қарсыласын өтіп себетке салу
4) Қарапайым ережемен
Тыныс алу жаттығулар |
Бағалау. Осы тапсырмаларды орындаған кезде оқушылар бір-бірін топ ішінде жест арқылы бағалайды
|
||
|
Сабақты қорытындылау: Мұғалім әрекеті: Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Сабақ басында қойылған сұрағына әр оқушыдан жауап сұрайды. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушылар мен үздіктерді атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Оқушының әрекеті: Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. Үздік нәтиже көрсету үшін өзіндік ойлармен бөліседі. Үй тапсырма беру. |
Мұғалім бағалауы
|
||||
|
Сабақтың соңы 3-5 минут |
|||||
шағым қалдыра аласыз














