«Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
ҚМЖ-37 сабақ
|
Ауыспалы бөлім: |
3-бөлім –Гимнастиканың негізгі элементтері |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Карменова Алия Болатовна |
||
|
Күні: |
5.12.2020 |
||
|
Сынып: 4 д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.4.1 дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстыру |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстырады. Көбі: дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстырады,түсіндіреді. Кейбірі: дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстырады, түсіндіреді,орындайды. |
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5-7 -минут Сабақтың ортасы 20-25- минут Сабақтың соңы 3-5-минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгелдеу таңертеңгілік бой жазу жаттығуларын орындау Бүгінгі сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. http://уоu.be/ NxR3zAC7xzA «WhatsApp» мобильді қосымшасы арқылы жіберу сілтемені http://уоu.be/nhfykп Тапсырма Гимнастикалық таяқшалармен, шеңбермен (құрсаумен, обруч) жаттығуларды жүйелендіріп, реттілікпен, байланыстыра орындап, көрсет. Орындалған тапсырмаларды жаттығуларды «WhatsApp» мобильді қосымшасы арқылы жіберу |
Бейнесабақ тан жаттығулар орындау Бейне сабақтан ойының қалай ойналатынын көру http://уоu.be/nhfykl Қауіпсіздік ережелерін сақтайды. Жаттығуларды толығымен орындап шығады Материалмен танысады, (қажеттісін СКРИН жасайды) |
«Мадақтау» әдісі арқылы бағалау. Жарайсың- Тамаша Керемет- Талпын Дескриптор Білім алушы -іс-қимылдарды байланыстырады. -жаттығуды жүйелі реттілікпен орындайды. |
Видео сабақ Улкен кең таза бөлме
|
Рефлексиялық-қорытындылау:
|
3-минут |
А) Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізіледі: Оқушалардан бұл жаттығуда қандай тәуекел бар екенін және оны қалай азайтуға болатынын сұрау. Оқушылар таңдаған тірек-қимыл дағдыларын бақылау. Техникалық іс-қимылды дұрыс орындаған оқушыларды бағалау. Рефлексия жасау: Не үйрендім ? Не білдім? Не үйренгім келеді? ортаға салу, оларды қалай жоюға болатындығын айту, сәттілік тілеу) |
«Оқушы үні» |
|
|
Ә)-Жаттығуды тест орындау, кейін берілген жауаптар кілті арқылы өзін өзі бағалауды жүргізу |
Тест тапсырады, нәтижесін көреді, кейін қателермен жұмыс жасайды |
|
|
|
-үй тапсырмасымен таныстыру, қысқаша нұсқаулық беру; Қажет болған жағдайда сілтемелер беру |
Оқулықтан қарандашпен белгілеп алу |
|
|
|
-сабаққа қатыса алмаған оқушыларға бейнежазбаны жіберу |
|
|
Ескертулер: Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшелігімен мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы.
«Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

А Ш Ы Қ С А Б А Қ
4-сынып
Тақырыбы; Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар
Дене шынықтыру пәні мұғалімі: А. Карменова
2020-2021 оқу жылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар
Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар
«Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
ҚМЖ-37 сабақ
|
Ауыспалы бөлім: |
3-бөлім –Гимнастиканың негізгі элементтері |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Карменова Алия Болатовна |
||
|
Күні: |
5.12.2020 |
||
|
Сынып: 4 д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.4.1 дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстыру |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстырады. Көбі: дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстырады,түсіндіреді. Кейбірі: дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстырады, түсіндіреді,орындайды. |
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5-7 -минут Сабақтың ортасы 20-25- минут Сабақтың соңы 3-5-минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгелдеу таңертеңгілік бой жазу жаттығуларын орындау Бүгінгі сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру. http://уоu.be/ NxR3zAC7xzA «WhatsApp» мобильді қосымшасы арқылы жіберу сілтемені http://уоu.be/nhfykп Тапсырма Гимнастикалық таяқшалармен, шеңбермен (құрсаумен, обруч) жаттығуларды жүйелендіріп, реттілікпен, байланыстыра орындап, көрсет. Орындалған тапсырмаларды жаттығуларды «WhatsApp» мобильді қосымшасы арқылы жіберу |
Бейнесабақ тан жаттығулар орындау Бейне сабақтан ойының қалай ойналатынын көру http://уоu.be/nhfykl Қауіпсіздік ережелерін сақтайды. Жаттығуларды толығымен орындап шығады Материалмен танысады, (қажеттісін СКРИН жасайды) |
«Мадақтау» әдісі арқылы бағалау. Жарайсың- Тамаша Керемет- Талпын Дескриптор Білім алушы -іс-қимылдарды байланыстырады. -жаттығуды жүйелі реттілікпен орындайды. |
Видео сабақ Улкен кең таза бөлме
|
Рефлексиялық-қорытындылау:
|
3-минут |
А) Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізіледі: Оқушалардан бұл жаттығуда қандай тәуекел бар екенін және оны қалай азайтуға болатынын сұрау. Оқушылар таңдаған тірек-қимыл дағдыларын бақылау. Техникалық іс-қимылды дұрыс орындаған оқушыларды бағалау. Рефлексия жасау: Не үйрендім ? Не білдім? Не үйренгім келеді? ортаға салу, оларды қалай жоюға болатындығын айту, сәттілік тілеу) |
«Оқушы үні» |
|
|
Ә)-Жаттығуды тест орындау, кейін берілген жауаптар кілті арқылы өзін өзі бағалауды жүргізу |
Тест тапсырады, нәтижесін көреді, кейін қателермен жұмыс жасайды |
|
|
|
-үй тапсырмасымен таныстыру, қысқаша нұсқаулық беру; Қажет болған жағдайда сілтемелер беру |
Оқулықтан қарандашпен белгілеп алу |
|
|
|
-сабаққа қатыса алмаған оқушыларға бейнежазбаны жіберу |
|
|
Ескертулер: Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшелігімен мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы.
«Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

А Ш Ы Қ С А Б А Қ
4-сынып
Тақырыбы; Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар
Дене шынықтыру пәні мұғалімі: А. Карменова
2020-2021 оқу жылы
шағым қалдыра аласыз

















