Қысқа мерзімді жоспар
|
Пәні: дене шынықтыру Сынып: 5 |
Мектеп: №25 Ж.О.М. |
||||
|
Күні: 12.12.2018ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Шоханов Асылхан Алишерович |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: Жігерлі ұлт. Эстафеталық жарыс. |
Қатысқандар:16 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Ұзақ мерзімдегі оқу мақсаты |
5.3.2.2. Өзінің шығармашылық тапсырмаларының күшті жақтарын және жақсартуды қажет ететін жақтарын іздеу және бақылау. |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Дене қозғалыстарын, жүру және жүгіруді орындайды. Көптеген оқушылар: Кедергілер арасынан секіртпемен секіріп жүру жаттығуларын орындау. |
||||
|
Құндылықтарды дарыту
|
Оқушыларды Отан сүйгіштікке, адамгершілікке баулу. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
|
1. Сапқа тұрғызу, сәлемдесу. Сабаққа қатысқан оқушыларды түгендеу. Қауіпсіздік ережелерін айтып өту. Сабақтың тақырыбымен таныстыру. Саптағы жаттығулар. 2. Жүру, оның түрлері:
3. Жүгіру, оның түрлері:
4. Жалпы дамыту жаттығулары. |
Ысқырық, доп, алаң, таяқша |
|||
|
Сабақ ортасы |
Эстафеталық ойын. Мұғалімннің пәрменімен басталады 1.Таяқшамен кедергілер арқылы жүгіру. 2.Баскетбол добын алып жүруді үйрету. 3.Қасықпен теннис добын алып жүру. 4.Мергендер сайысы. 5.Үлкен шармен секіру. 6.Ұлттық ойын- арқан тарту. |
Ысқырық, доп, алаң, таяқша |
|||
|
Сабақтың соңы |
Бүгінгі сабақта болған көңіл күйді “Бас бармақ” тәсілі арқылы бағалау. |
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
|||||
|
Саралау – оқушыларға мейілінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс денсаулық және қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс. Құныдылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
|
Оқушыларды қолдау мақсатында “Жарайсың!”, “Өте жақсы!” деген марапаттау сөздерді қолданамын. Деңгейлік тапсырмалар беремін. |
Смайликтер, стикерлер, карточкалар |
Оқушыларды бір-біріне құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. Дүниетану, сурет |
|
Рефлексия
(тапсырмалар сәйкес болды ма?)
|
|
|
|
Қорытынды бағалау.
2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
|
||
№25 ЖОМ Дене шынықтыру пәні мұғалімі: Шоханов Асылхан
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Жігерлі ұлт" Эстафеталық жарыс 5 сынып
"Жігерлі ұлт" Эстафеталық жарыс 5 сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Пәні: дене шынықтыру Сынып: 5 |
Мектеп: №25 Ж.О.М. |
||||
|
Күні: 12.12.2018ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Шоханов Асылхан Алишерович |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: Жігерлі ұлт. Эстафеталық жарыс. |
Қатысқандар:16 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Ұзақ мерзімдегі оқу мақсаты |
5.3.2.2. Өзінің шығармашылық тапсырмаларының күшті жақтарын және жақсартуды қажет ететін жақтарын іздеу және бақылау. |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Дене қозғалыстарын, жүру және жүгіруді орындайды. Көптеген оқушылар: Кедергілер арасынан секіртпемен секіріп жүру жаттығуларын орындау. |
||||
|
Құндылықтарды дарыту
|
Оқушыларды Отан сүйгіштікке, адамгершілікке баулу. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
|
1. Сапқа тұрғызу, сәлемдесу. Сабаққа қатысқан оқушыларды түгендеу. Қауіпсіздік ережелерін айтып өту. Сабақтың тақырыбымен таныстыру. Саптағы жаттығулар. 2. Жүру, оның түрлері:
3. Жүгіру, оның түрлері:
4. Жалпы дамыту жаттығулары. |
Ысқырық, доп, алаң, таяқша |
|||
|
Сабақ ортасы |
Эстафеталық ойын. Мұғалімннің пәрменімен басталады 1.Таяқшамен кедергілер арқылы жүгіру. 2.Баскетбол добын алып жүруді үйрету. 3.Қасықпен теннис добын алып жүру. 4.Мергендер сайысы. 5.Үлкен шармен секіру. 6.Ұлттық ойын- арқан тарту. |
Ысқырық, доп, алаң, таяқша |
|||
|
Сабақтың соңы |
Бүгінгі сабақта болған көңіл күйді “Бас бармақ” тәсілі арқылы бағалау. |
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
|||||
|
Саралау – оқушыларға мейілінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс денсаулық және қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс. Құныдылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
|
Оқушыларды қолдау мақсатында “Жарайсың!”, “Өте жақсы!” деген марапаттау сөздерді қолданамын. Деңгейлік тапсырмалар беремін. |
Смайликтер, стикерлер, карточкалар |
Оқушыларды бір-біріне құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. Дүниетану, сурет |
|
Рефлексия
(тапсырмалар сәйкес болды ма?)
|
|
|
|
Қорытынды бағалау.
2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпал тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
|
||
№25 ЖОМ Дене шынықтыру пәні мұғалімі: Шоханов Асылхан
шағым қалдыра аласыз













