Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
КСП к уроку " Волейбол"
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: «Волейбол ойынының техникалық тәсілдерін үйрену» |
Мектеп: «№27 ЖОББМ» КММ |
|
||||
Күні: 26.10.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: Кусеков Е С |
|
||||
Сынып: 5 «А» |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
|
|||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
3.1.1.1 Кең ауқымдағы арнайы спортық қимыл -қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін, бақылауды және икемділікті дамытуға арналған қимыл қозғалыс дағдыларын жетілдіру |
|
||||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
|
||||
|
Допты ойынға қосу және шабуыл кезіндегі іс әрекетті қайталайды, Волейбол добын ойынға косу әдіс тәсілдерін көрсетеді. |
|
||||
|
Оқушылар көпшілігі орындай алады: |
|
||||
|
Оқушылар допты ойынға қосуды біледі, волейбол ойынын зерттейді салыстырады. |
|
||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
|
||||
оо |
Оқушылар допты ойынға қосу әрекеттерін жасай біледі қолданады түсіндіреді,техникасын дұрыс орындап,басқа балаларға түсіндіре алады |
|
||||
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: |
|
||||
|
Допты ойынға қосады |
|
||||
|
Пәнге қатысты сөздік мен терминдер: |
|
||||
|
Тор, алаң, доп,сқыруық шапшаң ойлау,топтық жұмыс |
|
||||
|
Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер |
|
||||
|
Допты ойынға қосқанда және допты алу әдістерінен қандай қиындықтар туындайды. |
|
||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: |
|
||||
|
Волейбол аланында неше ойыншы ойнайды?Тордын биіктігі канша болады? |
|
||||
|
Не себепті ...деп ойлайсыз? Тордың биіктігі не себепті оқушылардың жас ерекшеліктеріне қарай қойылады? |
|
||||
Жоспарланған уақыт |
40 минут |
|
||||
|
|
|
||||
Ишара |
Белсенді оқушыларды құрметтеу,ынталандыру,мадақтау |
|
||||
Алдыңғы оқу |
Волейбол ойынының ережесі мен тұру әдісін біледі |
|
||||
Жоспар
|
|
|||||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
||||
Басы 10-12мин |
Сапқа тұру .Сәлемдесеміз. Оқушыларды түгендеу.Сабақтын тақрыбың айту.«Жылдам сұрақ» әдіс-тәсілі Сабақтың өтілу барысымен таныстыру. Допты ойынға қосқанда және шабуыл жасағанда қандай қиындықтар туындайды . Қатардағы жаттығулар. 1 . Екі қол жоғарыда аяқтың ұшымен, екі қол белде өкшемен жүру. 2. Жеңіл жүгіріске көшу . 3. Екі қол алдыда тізені биік көтере жүгіру, аяқты артқа , қолға жеткізе жүгіру. 4.Оң және сол жақ қырымен адымдап жүгіру, екі қол белде 5 .Жылдамдыққа жүгіру 6. Қолды екі жақтан тыныс ала көтеріп , түсіру, демді қалпына келтіру. Жалпы дамыту, жетілдіру жаттығулары. 1.Қол белде, мойын буынын оңға, солға айналдыру. 2.Қол иықта , иық буынын алдыға, артқа айналдыру. 4. Қол белде, бел буынын айналдыру оңға, солға. 6. Бір орында секіру жаттығулары қос аяқ, оң аяқ, сол аяқ. 7. Тыныс реттеу жаттығулары |
Доп ысқыруық тор Алаң |
||||
Ортасы 28-30 мин |
2. Оқушыларды топтарға бөлу Ойыншыларды екі топқа сары және көк қағаздар қиындысы арқылы екі топқа бөлу
допты ойынға қосу кезінде қандай қиындық туындады |
Спорт атаулары жазылған смайлик Волейбол доптары Волейбол торы
Бағалау парағы |
||||
Соңы 5 мин |
«Сұрақтар топтамасы» әдіс 1. Допты ойынға қосқанда қандай қиындықтар туындайды.2.Шабуыл кезінде доп тордан аласа көтерілсе кандай әрекет қолдану кажет? Негізгі бөлімдегі жаттығуларды жіберілген қателікпен талқыланып ескерілді. «5» - барлығын түсіндім «4»- енді түсініп келемін «3»- түсінбедім |
Бағдаршам |
||||
Қосымша ақпарат |
||||||
Саралау- оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыларға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
||||
Допты ойынға қосу және шабуыл жасау кезінде тапсырманы түрлендіріп берем |
Допты ойынға қосу және шабуыл жасай алуды меңгеруі Ойын кезінде менгерген тәсілін қолдануы |
Қауіпсіздік ережелерін сақтау.коркем әдебиет математика |
||||
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||
Қортынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе ( оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді( оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1. 2. |
|
Оқушыларды 5 баллдық жүйе бойынша бағалау
№ |
Аты-жөні |
Допты ойынға қосу |
Ойнға косу түрлері |
Шабуыл кезіндегі іс-әрекет |
Шабуыл кезіндегі іс-әрекет түрлері |
Балл |
Пайыз |
1 |
Заманбеков. Е |
4 |
5 |
3 |
3 |
15 |
75% (4) |
2 |
Советбеков.Б |
4 |
4 |
5 |
4 |
17 |
85% (5) |
3 |
Нұрахметов.Б |
5 |
3 |
4 |
3 |
15 |
75% (4) |
4 |
Отарбаев.А |
5 |
4 |
5 |
3 |
17 |
770 ₸ - Сатып алу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |