,
|
Сабақ тақырыбы: қысқа қашықтыққа жүгіру техникасын үйрену |
|
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Ахметжанова Гульнар Касеновна |
||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар: 21 |
Қатыспағандар: |
|||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
Денсаулықты нығайту жаттығулары барысында қауіпсіздік техникасынан хабардар болу |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: |
||||
|
Оқушылар жүру жаттығуларын, жүгіру жаттығуларын, жалпы дамыту жаттығулары, қашықтыққа жүгіре алады. |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
|||||
|
Аяқ және қол жұмысын үйлестіре, жүгіріп келе жатып орындалатын жаттығуларды орындай алады. |
|||||
|
Оқушылардың кейбірі орындай алады: |
|||||
|
Белгіленген қашықтқты жүгіре алады күрделенген жаттығыуларды орындай алады. |
|||||
|
Тілдік мақсат: |
Сөре, мәре, сықырғыш, секундомер, жугіру алаңы |
||||
|
Диалог: |
Қандай жағдайда жоғары көрсеткішке жетуге болады? |
||||
|
Жеңіл атлетика үйірмесіне қатысып дайындық өткізу |
|||||
|
|
|||||
|
|
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері: |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар Бағалау |
|||
|
Сабақтың басы: 10 мин
Сабақтың ортасы: 25 мин |
Оқушыларға қауыпсіздік ережесін түсіндіріу Оқушыларды түрлі –түсті доптар арқылы 3 топқа бөліп эстафета ойынын ұйымдастыру. Алаңда берілген қашықтыққа жүгіру жаттығулары. Секіру жаттығулары. Кедергілерден өту Допен секіру Доппен жүгіру. Осы жаттығулар арқылы оқушыларгы ұпай беру.
Жасалатын жаттығулар: Аяқтын көмегінсіз қолды жылдамдыққа алға артқа сермеу. Тізені Сөре сызығына қолын қойып итерілетін аяғын артқа қойып, тізені жерге тигізіп, мұғалімнің белгісімен сөреден қатты екпінмен шығу, шыққан бойда 10 м денені алға қарай құлдилатып жүгіру. Қол мен аяқтын үйлесімділігін қадағалау, қалған 20 м қатты екпінмен жүгіріп, мәреден жылдам өту. көтеріп орнында жылдамдыққа жүгіру. Жаттығыу барысында қауыпсіздік ережесін қадғалаймын |
Ауызша айту |
|||
|
Саралау:
|
Әр оқушыға өз деңгейіне байланысты жүктемелер беру және қабілеттерін ескеру |
||||
|
|
|
||||
|
Сабақтың соңы: 5 мин |
Қашықтықты жүгірген уақыттары бойынша бағалау, оқушылардын қабілетіне байланысты және ынтасына байланысты бағалау
|
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
||
|
Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді |
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлаймыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын қадағалау. |
|
Сыныптағы қабілеті нашар оқушыларды қосымша сабақтарға, үйірмелерге шақыру. Жеңіл атлетикага қатысатын жақсы көрсеткіш көрсеткен оқушыларды мектепшілік рекордсмендердің арасына қосу. Сыныптағы жақсы көрсеткіш көрсеткен оқушылар сыныптағы денгеиі Төмен оқушыларға көмек тесу барынша қолдау көрсету. |
Оқушылардың белсенділігімен сабаққа деген ынтасын арттыру. Әр оқушыны өз деңгейіне байланысты жүктеу және бағалау |
Спорт киімін қадағалау, өз жолымен жүгіру, кезекпен жүгіру, дұрыс дем алу, ағзаға толықтай қыздыру жаттығуларын жасау, сабақ соңында жүрек соғысын тексеру. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа қашықтыққа жүгіру
Қысқа қашықтыққа жүгіру
,
|
Сабақ тақырыбы: қысқа қашықтыққа жүгіру техникасын үйрену |
|
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Ахметжанова Гульнар Касеновна |
||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар: 21 |
Қатыспағандар: |
|||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
Денсаулықты нығайту жаттығулары барысында қауіпсіздік техникасынан хабардар болу |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: |
||||
|
Оқушылар жүру жаттығуларын, жүгіру жаттығуларын, жалпы дамыту жаттығулары, қашықтыққа жүгіре алады. |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
|||||
|
Аяқ және қол жұмысын үйлестіре, жүгіріп келе жатып орындалатын жаттығуларды орындай алады. |
|||||
|
Оқушылардың кейбірі орындай алады: |
|||||
|
Белгіленген қашықтқты жүгіре алады күрделенген жаттығыуларды орындай алады. |
|||||
|
Тілдік мақсат: |
Сөре, мәре, сықырғыш, секундомер, жугіру алаңы |
||||
|
Диалог: |
Қандай жағдайда жоғары көрсеткішке жетуге болады? |
||||
|
Жеңіл атлетика үйірмесіне қатысып дайындық өткізу |
|||||
|
|
|||||
|
|
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері: |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар Бағалау |
|||
|
Сабақтың басы: 10 мин
Сабақтың ортасы: 25 мин |
Оқушыларға қауыпсіздік ережесін түсіндіріу Оқушыларды түрлі –түсті доптар арқылы 3 топқа бөліп эстафета ойынын ұйымдастыру. Алаңда берілген қашықтыққа жүгіру жаттығулары. Секіру жаттығулары. Кедергілерден өту Допен секіру Доппен жүгіру. Осы жаттығулар арқылы оқушыларгы ұпай беру.
Жасалатын жаттығулар: Аяқтын көмегінсіз қолды жылдамдыққа алға артқа сермеу. Тізені Сөре сызығына қолын қойып итерілетін аяғын артқа қойып, тізені жерге тигізіп, мұғалімнің белгісімен сөреден қатты екпінмен шығу, шыққан бойда 10 м денені алға қарай құлдилатып жүгіру. Қол мен аяқтын үйлесімділігін қадағалау, қалған 20 м қатты екпінмен жүгіріп, мәреден жылдам өту. көтеріп орнында жылдамдыққа жүгіру. Жаттығыу барысында қауыпсіздік ережесін қадғалаймын |
Ауызша айту |
|||
|
Саралау:
|
Әр оқушыға өз деңгейіне байланысты жүктемелер беру және қабілеттерін ескеру |
||||
|
|
|
||||
|
Сабақтың соңы: 5 мин |
Қашықтықты жүгірген уақыттары бойынша бағалау, оқушылардын қабілетіне байланысты және ынтасына байланысты бағалау
|
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
||
|
Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді |
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлаймыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын қадағалау. |
|
Сыныптағы қабілеті нашар оқушыларды қосымша сабақтарға, үйірмелерге шақыру. Жеңіл атлетикага қатысатын жақсы көрсеткіш көрсеткен оқушыларды мектепшілік рекордсмендердің арасына қосу. Сыныптағы жақсы көрсеткіш көрсеткен оқушылар сыныптағы денгеиі Төмен оқушыларға көмек тесу барынша қолдау көрсету. |
Оқушылардың белсенділігімен сабаққа деген ынтасын арттыру. Әр оқушыны өз деңгейіне байланысты жүктеу және бағалау |
Спорт киімін қадағалау, өз жолымен жүгіру, кезекпен жүгіру, дұрыс дем алу, ағзаға толықтай қыздыру жаттығуларын жасау, сабақ соңында жүрек соғысын тексеру. |
шағым қалдыра аласыз













