|
Мекеме атауы |
«Опорный жалпы білім беретін мектеп» КММ |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Баймұратова Әсел |
|
|
Күні: |
19-21.10.2021 |
|
|
Сынып: 5-9 |
Қатысушалыр саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Уақытты: тәуілік,сағат,минут, секунд бірліктерін тұрмыста қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Уакыттың бірліктері-сағат,минутпен таныстыру. Оқушыларға уақытты тануды үйрету;ауызша есептеу дағдыларын қалыптастыру;логикалық ойлау қабілеттерін дамыту;ұқыптылыққа,шапшаңдыққа тәрбиелеу. |
|
Сабақтың барысы
|
Іс-әрекет кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ынталандырушылық |
Амандасу, оқушылардың оқу құралдарын тексеру. Зейіндерін сабаққа аудару. Психологиялық дайындық: Еңбек етсең,ертеңгі Мақсатыма жеткізер Бақытыма сенемін! Уақытыма сенемін! |
Бала мұғаліммен амандасады. |
Оқушы мен мұғалім тарапынан кері байланыс |
|
|
|
Ұйымдастырушылық ізденіс |
1 тапсырма. Жаңа сабақ. Жұмбақ шеш: Өмірді өлшейді, Тіліңді алмайды, Ешкіммен сұрамай, Тетігін бұрамай Жалғастыр Таппайтұғын тағат, Күні-түні тынбай, секунд,минут, ... Жұмбақтың жауабын тапқанан кейін жаңа сабақ тақырыбын түсіндіру Сергіту сәті Сағаттың тіліндей, Иіліп оңға бір, Иіліп солға бір Оң аяқ,сол аяқ Жаттығу оңай-ақ 2 тапсырма Топтастыру стратегиясы -Сағат туралы не білеміз? -Сағат не үшін керек? -Қандай тілдері бар? -Айырмашылығы неде? 3 тапсырма.
|
Оқушылар жұмбақтын жауабын табады (сағат) (сағат) Бала сергіту сәтін орындады. Оңға,солға иіледі Оқушылар стрелка арқылы көрсетілген уақытты қосады |
|
|
|
|
Рефлекстік жинақтаушы |
Қорытынды Оқушыдан бүгінгі тақырып туралы сұрау. Баспармақ әдісі арқылы оқушылар сабақты қалай түсінгендерін көрсетеді. Үйге тапсырма Күн тәртібін жазып келу. Уақыт арқылы |
Сұраққа жауап береді. Оқушы баспармақ арқылы көрсетеді. |
«Баспармақ» әдісі |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Уақытты: тәуілік,сағат,минут, секунд бірліктерін тұрмыста қолдану.
Уақытты: тәуілік,сағат,минут, секунд бірліктерін тұрмыста қолдану.
|
Мекеме атауы |
«Опорный жалпы білім беретін мектеп» КММ |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Баймұратова Әсел |
|
|
Күні: |
19-21.10.2021 |
|
|
Сынып: 5-9 |
Қатысушалыр саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Уақытты: тәуілік,сағат,минут, секунд бірліктерін тұрмыста қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Уакыттың бірліктері-сағат,минутпен таныстыру. Оқушыларға уақытты тануды үйрету;ауызша есептеу дағдыларын қалыптастыру;логикалық ойлау қабілеттерін дамыту;ұқыптылыққа,шапшаңдыққа тәрбиелеу. |
|
Сабақтың барысы
|
Іс-әрекет кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ынталандырушылық |
Амандасу, оқушылардың оқу құралдарын тексеру. Зейіндерін сабаққа аудару. Психологиялық дайындық: Еңбек етсең,ертеңгі Мақсатыма жеткізер Бақытыма сенемін! Уақытыма сенемін! |
Бала мұғаліммен амандасады. |
Оқушы мен мұғалім тарапынан кері байланыс |
|
|
|
Ұйымдастырушылық ізденіс |
1 тапсырма. Жаңа сабақ. Жұмбақ шеш: Өмірді өлшейді, Тіліңді алмайды, Ешкіммен сұрамай, Тетігін бұрамай Жалғастыр Таппайтұғын тағат, Күні-түні тынбай, секунд,минут, ... Жұмбақтың жауабын тапқанан кейін жаңа сабақ тақырыбын түсіндіру Сергіту сәті Сағаттың тіліндей, Иіліп оңға бір, Иіліп солға бір Оң аяқ,сол аяқ Жаттығу оңай-ақ 2 тапсырма Топтастыру стратегиясы -Сағат туралы не білеміз? -Сағат не үшін керек? -Қандай тілдері бар? -Айырмашылығы неде? 3 тапсырма.
|
Оқушылар жұмбақтын жауабын табады (сағат) (сағат) Бала сергіту сәтін орындады. Оңға,солға иіледі Оқушылар стрелка арқылы көрсетілген уақытты қосады |
|
|
|
|
Рефлекстік жинақтаушы |
Қорытынды Оқушыдан бүгінгі тақырып туралы сұрау. Баспармақ әдісі арқылы оқушылар сабақты қалай түсінгендерін көрсетеді. Үйге тапсырма Күн тәртібін жазып келу. Уақыт арқылы |
Сұраққа жауап береді. Оқушы баспармақ арқылы көрсетеді. |
«Баспармақ» әдісі |
|
|
шағым қалдыра аласыз















