Сабақ барысы
|
Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері |
Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Оқушы назарын аудару 15 минут |
Бой сергіту жаттығулары. Біреуден сапқа тұру. Сапта әдеттегі адыммен, оң және сол бүйірмен қосымша адыммен жүру. Орташа қарқынмен жүгіру, тізелерді жоғары көтеріп жүгіру. Жүгіруден кейін тынысты қалыпқа келтіру. Қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде санамақ айтуды ұсынады. |
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар. |
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
(Ж, Б, Ф) «Қоян, күзетші және күшік» ойыны. Алаңның ортасында оқушылар қысқа секіртпе жіпті «дуал» 40-60 см биіктікте ұстап тұрады. Мұғалімнің белгісімен «қояндар» (әр «іннен» бір-бірден, секіртпе жіптен жоғары немесе төмен) жүгіріп шығып, «дуалдан» секіріп түсіп «бақшаға» түседі. «Күзетші» шығып, алақанын соғады. «Қояндар» қашып шығып, «дуалдың» астынан өрмелеп немесе үстінен секіріп өтіп «індеріне» жүгіреді. «Күшік» қашқандарды қуып, ұстауға тырысады. «Іннің» іші «қояндар» үшін қауіпсіз жер болып табылады. «Күшікке» бірде-бір ретұстатпағандар жеңіске жетеді. Әрбір жүгіру кезінде «күзетші» мен «күшік» орындарын ауыстырады. СЕРГІТУ СӘТІ. Еркiн ұста денеңдi, Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үшi, бiр, екi, үш. Арқан
тарту. |
Секіртпе Ысқырық Ұзын, қысқа арқандар |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
1. Сапқатұру. Ықшамдалған
ереже бойынша демалту ойыны: Қолды жоғары көтеріп төмен түсіру.
Секіру жаттығулары |
|
|
Бағалау. Бағалаудың жұлдызша, смайликтер,шапалак аркылы, балдык жуйе әдісімен бағаладық |
||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу |
||
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мектеп: Күні :28.09.2020 Мұғалімнің аты-жөні:Тоқайұлы Н. Сабақ:дене шынықтыру Сынып: 3 «Ә»Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Эстафета элементтері бар жеңіл атлетика |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1. Негізгі қозғалыс дағдыларын дамыту |
|
Сабақ мақсаттары |
3.1.1.1 – дене жаттығуларын орындау кезіндегі негізгі қозғалыс |
|
Бағалау критерийлері |
Оқушылардың бойында өзіне, құрбысына деген құрмет, жауапкершіліктің қалыптасуына ықпал ету |
|
Тілдік мақсаттар |
Жеңіл атлетикаға байланысты физикалық қасиеттер туралы түсініктерін көрсету және талқылау |
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқу-үйренуге жауапкершілікпен қарау |
|
Пәнаралық байланыстар |
Ана тілі, математика |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Ноутбук, проектор |
Сабақ барысы
|
Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері |
Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Оқушы назарын аудару 15 минут |
Бой сергіту жаттығулары. Біреуден сапқа тұру. Сапта әдеттегі адыммен, оң және сол бүйірмен қосымша адыммен жүру. Орташа қарқынмен жүгіру, тізелерді жоғары көтеріп жүгіру. Жүгіруден кейін тынысты қалыпқа келтіру. Қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде санамақ айтуды ұсынады. |
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
(Т, Тәж, Ф) «Айдаһар». Оқушылар бір-бірін белінен(белбеуінен) ұстап шынжыр құрайды- бұл «айдахһардың құйрығы». Шынжырдың алдында жүргізуші тұрады – «айдаһардың басы». Жүргізуші барлығын соңынан ертіп қозғалыс траекториясын шеңбер бойымен, кедергіні айнала, «айдаһардың құйрығын» (саптың соңындағы ойыншыны) ұстау үшін шалт бұрылыстар жасап жүреді. Ойында жүгіру міндетті емес. СЕРГІТУ СӘТІ. Еркiн ұста денеңдi, Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үшi, бiр, екi, үш. Қимылды ойын:
«Балапандар» |
Үлкен, бос кеңістік, ойын алаңы, бор, ысқырық. Ысқырық |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
1. Сапқатұру. Ықшамдалған
ереже бойынша демалту ойыны: Қолды жоғары көтеріп төмен түсіру.
Секіру жаттығулары |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау. Бағалаудың жұлдызша, смайликтер,шапалак аркылы, балдык жуйе әдісімен бағаладық |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ауезбеков Ералхан ТемирхановичШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Дене жаттығуларын орындау арқылы қыздырыну және қалпына келтіру техникасы.
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Дене жаттығуларын орындау арқылы қыздырыну және қалпына келтіру техникасы.Материал туралы қысқаша түсінік
ұстазға көмек
Материалдың қысқаша нұсқасы Сабақ барысы
Сабақ барысы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













