Тексерілді: Г Кайнарбаева
|
Сабақ: № 76 |
Мектеп: СТ шамалған ҚОМ |
|
Күні: 07.03 |
Мұғалім аты жөні: |
|
Сынып: 3 б |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Ханталапай |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатары |
Қозғалмалы ойындарды ойнату арқылы бала ойының, дене мүшелерінің жақсы дамуына ықпал ету |
|
Күтілетін нәтиже |
Барлық оқушылар орындай алады . ханталапай ойынының ойналу тәртібін біледі . |
|
Көпшілігі орындай алады: ханталапай ойынын ойнай алады . |
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады: әдіс- тәсілдерді толық меңгеріп «ханталапай» ойынын ойнай алады. |
|
|
Тілдік мақсаттар |
Ханталапай |
|
Алдынғы менгерілген білім |
Асық ойыны |
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
I.Кіріспе дайындық бөлімі Сапқа тұрғызу. Амандасу.Кезекшінің мәліметін қабылдау. Түгендеу. Саптағы жаттығулар:Оңға,солға,артқа бұрылу. Жүріп жасалатын жаттығулар:аяқтың ұшына,өкшеге,ішкі ж/е сыртқы қырымен,отырып,секіріп. Жүгіріп жасалатын жаттығулар:тізені жоғары,өкшені артқа көтере оң ж/е сол жақ жанымен Ж.Д.Ж. қозғалыста ж/е орнында. А)Бастапқы қалып.Оң қол жоғарыда. – Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол белде, 1-2 басты оңға, 3-4 солға айналдыру. - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол иықта, 1-2 иықта алға, 3-4 артқа айналдыру; - Б.қ аяқ иық мөлшерде, 1-2 оң қол жоғарыда, 3-4 сол қол төменде, қолды тік ұстап керу; - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол кеуде тұсында, 1-2 қол бүгулі, артқа сермеледі, 3-4 қол жазылып артқа сермеледі; - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, сол қол белде, оң қол жоғары созылған, 1-2 солға еңкею, 3-4 қолды аустырып оңға еңкею; - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол белде, 1-4 оңға, солға белді айналдыру. - Б.қ Аяқ алшақ, екі қол саусақтарын бір-біріне кілттеп, 1-3 алға еңкею, 4 артқа шалқаю; - Б.қ аяқ алшақ, екі қолды алға созып, 1- оң аяқ жанына қарай сол аяқты соза отыру, 2- қолды белге қойып тұру, 3- сол аяқ жанына қарай оң аяқты соза отыру, 4- қолы белге койып тұру. - Б.қ аяқ алшақ, денені еңкейтіп «диірмен» жаттығуын жасау. - Қол тіреп отырған кезден екі қолды жоғары көтеріп биікке секіру. Тыныс алу жаттығулары. Сабақ мақсатын түсіндіру. |
||
|
Сабақтың ортасы |
Негізгі бөлім «Ханталапай» . |
Ысқырық, доптар , секундомер |
|
|
Сабақтың аяғы |
Қорытынды бөлім Сабақты қортындылау.
Үйге тапсырма беру. Оқушыларды бағалау.Қоштасу |
|
|
|
Саралау |
Бағалау- |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын қадағалау, пән аралық байланыс |
|
|
|
Берілген тапсырманы орындауына қарай бағалау |
Математика |
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ханталапай ойыны
Ханталапай ойыны
Тексерілді: Г Кайнарбаева
|
Сабақ: № 76 |
Мектеп: СТ шамалған ҚОМ |
|
Күні: 07.03 |
Мұғалім аты жөні: |
|
Сынып: 3 б |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Ханталапай |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатары |
Қозғалмалы ойындарды ойнату арқылы бала ойының, дене мүшелерінің жақсы дамуына ықпал ету |
|
Күтілетін нәтиже |
Барлық оқушылар орындай алады . ханталапай ойынының ойналу тәртібін біледі . |
|
Көпшілігі орындай алады: ханталапай ойынын ойнай алады . |
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады: әдіс- тәсілдерді толық меңгеріп «ханталапай» ойынын ойнай алады. |
|
|
Тілдік мақсаттар |
Ханталапай |
|
Алдынғы менгерілген білім |
Асық ойыны |
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
I.Кіріспе дайындық бөлімі Сапқа тұрғызу. Амандасу.Кезекшінің мәліметін қабылдау. Түгендеу. Саптағы жаттығулар:Оңға,солға,артқа бұрылу. Жүріп жасалатын жаттығулар:аяқтың ұшына,өкшеге,ішкі ж/е сыртқы қырымен,отырып,секіріп. Жүгіріп жасалатын жаттығулар:тізені жоғары,өкшені артқа көтере оң ж/е сол жақ жанымен Ж.Д.Ж. қозғалыста ж/е орнында. А)Бастапқы қалып.Оң қол жоғарыда. – Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол белде, 1-2 басты оңға, 3-4 солға айналдыру. - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол иықта, 1-2 иықта алға, 3-4 артқа айналдыру; - Б.қ аяқ иық мөлшерде, 1-2 оң қол жоғарыда, 3-4 сол қол төменде, қолды тік ұстап керу; - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол кеуде тұсында, 1-2 қол бүгулі, артқа сермеледі, 3-4 қол жазылып артқа сермеледі; - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, сол қол белде, оң қол жоғары созылған, 1-2 солға еңкею, 3-4 қолды аустырып оңға еңкею; - Б.қ аяқ иық мөлшерінде, қол белде, 1-4 оңға, солға белді айналдыру. - Б.қ Аяқ алшақ, екі қол саусақтарын бір-біріне кілттеп, 1-3 алға еңкею, 4 артқа шалқаю; - Б.қ аяқ алшақ, екі қолды алға созып, 1- оң аяқ жанына қарай сол аяқты соза отыру, 2- қолды белге қойып тұру, 3- сол аяқ жанына қарай оң аяқты соза отыру, 4- қолы белге койып тұру. - Б.қ аяқ алшақ, денені еңкейтіп «диірмен» жаттығуын жасау. - Қол тіреп отырған кезден екі қолды жоғары көтеріп биікке секіру. Тыныс алу жаттығулары. Сабақ мақсатын түсіндіру. |
||
|
Сабақтың ортасы |
Негізгі бөлім «Ханталапай» . |
Ысқырық, доптар , секундомер |
|
|
Сабақтың аяғы |
Қорытынды бөлім Сабақты қортындылау.
Үйге тапсырма беру. Оқушыларды бағалау.Қоштасу |
|
|
|
Саралау |
Бағалау- |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын қадағалау, пән аралық байланыс |
|
|
|
Берілген тапсырманы орындауына қарай бағалау |
Математика |
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













