|
|
7- бұйрығынан |
|
|
|
«Еңбекші орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» кмм (білім беру ұйымының атауы) Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Ауыспалы бөлім: |
1-бөлім Жеңіл атлетикадағы қозғалыс белсенділігі |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Нуртаев Марал Нуртаевич |
||
|
Күні: |
|
||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Дені сау-на байл: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------- |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ --------------------------------------------------------------------------------------- |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
Ескертулер: Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы.
|
3-мин |
А) Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізіледі: Оқушалардан бұл жаттығуда қандай тәуекел бар екенін және оны қалай азайтуға болатынын сұрау. Оқушылар таңдаған тірек-қимыл дағдыларын бақылау. Техникалық іс-қимылды дұрыс орындаған оқушыларды бағалау. Рефлексия жасау: Не үйрендім ? Не білдім? Не үйренгім келеді? ортаға салу, оларды қалай жоюға болатындығын айту, сәттілік тілеу) |
«Оқушы үні» |
|
|
|
Ә) -тест орындау, кейін берілген жауаптар кілті арқылы өзін өзі бағалауды жүргізу |
Тест тапсырады, нәтижесін көреді, кейін қателермен жұмыс жасайды |
Шкала бойынша бағалау |
|
|
|
-үй тапсырмасымен таныстыру, қысқаша нұсқаулық беру; Қажет болған жағдайда сілтемелер беру |
Оқулықтан қарандашпен белгілеп алу |
|
|
|
|
-сабаққа қатыса алмаған оқушыларға бейнежазбаны жіберу |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар
Жеңіл гимнастикалық құралдармен жаттығулар
|
|
7- бұйрығынан |
|
|
|
«Еңбекші орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» кмм (білім беру ұйымының атауы) Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Ауыспалы бөлім: |
1-бөлім Жеңіл атлетикадағы қозғалыс белсенділігі |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Нуртаев Марал Нуртаевич |
||
|
Күні: |
|
||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Дені сау-на байл: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------- |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ --------------------------------------------------------------------------------------- |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
Ескертулер: Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы.
|
3-мин |
А) Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізіледі: Оқушалардан бұл жаттығуда қандай тәуекел бар екенін және оны қалай азайтуға болатынын сұрау. Оқушылар таңдаған тірек-қимыл дағдыларын бақылау. Техникалық іс-қимылды дұрыс орындаған оқушыларды бағалау. Рефлексия жасау: Не үйрендім ? Не білдім? Не үйренгім келеді? ортаға салу, оларды қалай жоюға болатындығын айту, сәттілік тілеу) |
«Оқушы үні» |
|
|
|
Ә) -тест орындау, кейін берілген жауаптар кілті арқылы өзін өзі бағалауды жүргізу |
Тест тапсырады, нәтижесін көреді, кейін қателермен жұмыс жасайды |
Шкала бойынша бағалау |
|
|
|
-үй тапсырмасымен таныстыру, қысқаша нұсқаулық беру; Қажет болған жағдайда сілтемелер беру |
Оқулықтан қарандашпен белгілеп алу |
|
|
|
|
-сабаққа қатыса алмаған оқушыларға бейнежазбаны жіберу |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













