Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
Аты-жөні енгізілмеген
Жеке ақпарат жазылмаған
Ватсапта бөлісу
Телеграммда бөлісу
Фейсбукта бөлісу
Сілтемені көшіру
Барлығы: 31 материал
Арал теңізінің жай-күйі
700 ₸
700 ₸
26 Қараша 2024
76
1
Сабақ тақырыбы: Арал теңізінің жай-күйі
оқу мақсаттары: 10.1.4.1 поэзиялық шығарманы тыңдау, шығармада көтерілген жалпыадамзаттық мәселені айқындау
10.2.5.1 пікірталастың «пікірталас -монолог», «пікірталас-диалог», «пікірталас-полилог» түрлерінде сенімді және еркін сөйлеу
10. 5. 1. 3 сан есімнің жасалу жолдарын білу, мәтін құрауда орынды
қолдану
Сабақ мақсаттары: Әдеби стильде жазылған еңбектердің тілдік және жанрлық ерекшелігін анықтап, талдау жасау.
критерий: Әдеби стильде жазылған еңбектердің тілдік және жанрлық ерекшелігін анықтап, талдау жасайды.
Тілдік мақсаттар Толқын, электр қуаты, жарық, сәуле, кеме, кебу.б.
Пәнаралық байланыс Оқушылар сабақ барысында жаратылыс тану пәнінен алған білімдерін пайдаланады
Құндылықтарды дарыту Құндылықтар: Өзіне және айналадағы адамдарға құрмет;
Ынтымақтастық; Жауапты азаматтық позиция;
Өмір бойы білім алу; Құндылықтарға құрмет
Аталған құндылықтар сабақ тақырыбы арқылы оқушылардың жұптаса, топтаса және жеке отырып жұмыс жасаулары,
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
10 сынып
Әлемдегі мұхиттың маңызы
700 ₸
700 ₸
26 Қараша 2024
162
1
Қысқамерзімді жоспар
№10-сабақ
Сабақтың тақырыбы: Әлемдік мұхиттың маңызы
Бөлім: 5-бөлім. Мұхит –тіршілік мекені. Әбдіжәміл Нұрпейсов «Қан мен тер»
Педагогтің аты-жөні:
Күні:22.11.24
Сыныбы:10 Қатысушылар саны: 11 Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы: Әлемдік мұхиттың маңызы
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты 10.4.1.1.публицистикалық және ғылыми стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, баспасөз парағын жазу
10.5.1.4.есімдіктердің жасалу жолдарын білу, мәтін құрауда орынды қолдану
Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар үшін: есімдіктердің жасалу жолдарын біледі, мәтін құрауда орынды қолданады;
Көпшілік оқушылар үшін: публицистикалық және ғылыми стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, баспасөз парағын жаза алады;
Кейбір оқушылар үшін: сыни пікірін дәлелмен айта алады.
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар
Сабақтың басы
Қы
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
10 сынып
Ғабидиен Мұстафин 10 сынып қмж Т2
700 ₸
700 ₸
24 Қырқүйек 2024
153
0
Күні: 25.09.2024ж. Мұғалімнің аты-жөні:
Темиржанова А.Н
Сынып: 10 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Ғабидиен Мұстафин
Сабақтың мақсаты 10.3.1.1 мәтіндегі негізгі және қосымша ақпараттарды анықтай отырып, факті мен көзқарасты ажырату, мәтін идеясымен байланысын анықтау
10.4.1.1 публицистикалық және ғылыми стильдің жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай тілдік құралдарды орынды қолданып, интервью жазу;
Бағалау дескрипторы
Талқылау. Топтық бағалау.
Бағалау дескрипторы:
1.Ғабидиен Мұстафин кім екенін айтады-1б
2. Туған жері-1б
3. Туған күні,айы,жылы-1б
4. Жұмыс орнын жазады-1б
5. Шығармаларын жазады-1б
Бағалау дескрипторы:
Ақпарат балл
Бағалау дескрипторы:
Пікір (Менің ойымша,...)-1б
Дәлел (Себебі...)-1б
Мысал (Мысалы,...-1б)
Қорытынды (Қорыта айтқанда,...)-1б
Тілдік мақсаттар Пән лексикасы және терминологиясы: проза,әңгіме,жазушы,ақын
Қажетті сөз тіркестер:
Пікір (Менің ойымша,...)
Дәлел (Себебі...)
Мысал (Мысалы,...)
Қорытынды (Қорыта айтқанд
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
10 сынып
6 сыныпқа арналған нөлдік срез
450 ₸
450 ₸
11 Қырқүйек 2024
237
2
«Қазақ тілі»пәнінен 6 сыныпқа арналған нөлдік срез
Оқушының аты-жөні:________________________________
Бөлім «Мектеп өмірі. Әдепті бала-арлы бала»
Оқу мақсаты 5.3.3.1 Фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби шығармаларды түсіну, тақырыбын анықтау
5.4.3.1 жазба жұмыстарында сипаттау, бейнелеу құралдарын қолданып жазу
5.5.1.1 Мәтіндерден жалпы және жалқы есімдерді ажырата білу, жалғау түрлерін дұрыс жалғау
Бағалау критерийі
Ойлау дағдыларының деңгейі Білім алушы
Мәтін тақырыбын анықтайды
Жазба жұмысында сипаттау, бейнелеу құралдарын қолданады
Мәтіндегі жалпы, жалқы есімдерді анықтайды
Қолдану
Орындау уақыты 15-20 минут
1-тапсырма
Мәтінді түсініп оқып, мәтінге сай ат қойыңыз.
_________________________________________________________________________________
Адамның атының сүйкімді болуы да - зор бақыт па деймін. Мәселен, Мұрат, Болат, Ербол, Бақыт деген аттарды алып қараңдаршы. Айтуға да ықшам, естір құлаққа да жағымды әрі мағына жағынан да қазақ тілі
Қазақ тілі
Оқушылар жұмысы
6 сынып
4 сынып нөлдік бақылау үзігі
450 ₸
450 ₸
11 Қырқүйек 2024
324
0
«Қазақ тілі»пәнінен 4 сыныпқа арналған нөлдік срез
Оқушының аты-жөні:________________________________
1-нұсқа
1.Тыңдалым.Оқылым.Мәтінді тыңда, түсініп оқы.Тапсырмаларды орында.
Атасы мен немересі орман ішімен келе жатты.Күн ыстық болатын.олар мөлдір бұлақтың басына келіп тоқтады.Бұлақтан су ішіп,шөлдерін басты.
-Рақмет саған,мөлдір бұлақ,-деді атасы.
-Бұлаққа несіне рақмет айтасыз?Ол сіздің сөзіңізді естімейді,түсінбейді де ғой,-деді немересі күліп.
-Иә,солай,-деді атасы.-Егер бұлақтан қасқыр су ішсе,ол алғыс айтпас еді.Ал біз- адамбыз.Сен адамдардың не үшін «рақмет» айтатынын білесің бе?-деді жай ғана.
Немересі ойланып қалды.
2.Жазылым.Сұрақтарға жауап бер,жаз.
•Мәтінде қандай кеіпкерлер бар?____________________________________
•Бала бұлаққа неге рақмет айтпады?____________________________________
•Мәтінге ат қой______________________________________
•қасқыр неге рақмет айтпайды__________________
3.Айтылым.
Диалогты досыңмен бірге жатқа айт
АТА: -Рақмет саған,мөлдір бұлақ.
НЕМЕРЕ:
Қазақ тілі
Оқушылар жұмысы
4 сынып
Сөйлеу этикеті
450 ₸
450 ₸
24 Сәуір 2024
276
1
Қысқамерзімді жоспар
№21-сабақ.
Бөлім: 12- бөлім. Қазақстанның айтыс өнері мен сөз мәдениеті. Ринат Зайытов пени Аманғали Кәріпжановтың айтысы
Педагогтің аты-жөні: Темиржанова А.Н.
Күні:
Сыныбы: Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы: Сөйлеу этикеті
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты 8.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, детальді ақпараттарды анықтау;
8.2.6.1 - кесте, диаграмма, нұсқаулық шартты белгілер мен сызбаларда берілген ақпаратты талдау, баға беру
Сабақтың мақсаты: тірек сөздер, автор көзқарасы мен көңіл күйі арқылы негізгі ойды анықтай алады;
перифраз түрінде берілген сұрақ арқылы қажетті ақпаратты анықтай алады;
Құндылықтарға баулу: «Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбе етуге, Қазақст
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
8 сынып
Миллионыншы тұрғын
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
152
1
Қысқа мерзімді жоспар
№1-сабақ
Бөлім: 6-тақырып: Жастар және бұқаралық ақпарат құралдары.
Педагогтің аты-жөні: Темиржанова А.Н.
Күні:
Сыныбы: 9 «А» Қатысушылар саны: 19 Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы: 18 миллионыншы тұрғын
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты 9.2.6.1 кесте, диаграмма, шартты белгілер мен сызбаларда берілген ақпараттарды өзара салыстырып бағалау
Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар үшін:Мәтінді оқиды,еркін микрофон арқылы сабаққа деген қызығушылықты айтады.
Көпшілік оқушылар үшін: мәтін оқиды,көтерілген мәселені айтады.
Кейбір оқушылар үшін: ойтүрткі сұрақтарға жауап береді.
Құндылықтарға баулу:
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар
Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту.
7 мин.
Үй тапсырмасын тексеру
5 мин (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі:
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу.
2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Сөздік қайталау
Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білд
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
9 сынып
Бәсекеге қабілетті Қазақстан 8-сынып қмж
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
273
1
САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті (оқыту қазақ тілінде емес) Мектеп:
Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Темиржанова А.Н.
Сынып: 8 Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы Бәсекеге қабілетті Қазақстан
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары 8.1.4.1 - орта көлемді прозалық, драмалық және поэзиялық шығармалардан үзінді тыңдау, тақырыбы мен идеясын талдау;
8.5.2.1 жазба жұмыстарында талғаулы салалас құрмалас сөйлемдерді құрастыру
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтіннің мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сұраққа жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Мәтін идесы мен тілдік ерекшелігін анықтайды.
Бағалау критерийлері Мәтіннен күрделі сөздерді ажыратады;
күрделі өздердің мағынасын түсінеді.
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,детальді ақпараттарды анықтайды.Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді қолдана отырып ,мәтін ерекшелігін бақылайды.
Сенімді және еркін жауап береді.
Тілдік мақсаттар Тірек сөздер:
Менің елім,
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
8 сынып
Ғасыр келісімшарты 8 сынып қмж
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
175
0
САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті (оқыту қазақ тілінде емес) Мектеп:
Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Темиржанова А.Н.
Сынып: 8 Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы Ғасыр келісімшарты
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары 8.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, детальді ақпараттарды анықтау;
8.2.6.1 - кесте, диаграмма, нұсқаулық шартты белгілер мен сызбаларда берілген ақпаратты талдау, баға беру.
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтіннің мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сұраққа жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Мәтін идесы мен тілдік ерекшелігін анықтайды.
Бағалау критерийлері Мәтіннен күрделі сөздерді ажыратады;
күрделі өздердің мағынасын түсінеді.
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,детальді ақпараттарды анықтайды.Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді қолдана отырып ,мәтін ерекшелігін бақылайды.
Сенімді және еркін жауап береді.
Тілдік мақсаттар Тірек сөздер:
Менің елім, Ара
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
8 сынып
Рухани жаңғыру 8-сынып қмж
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
180
2
САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті (оқыту қазақ тілінде емес) Мектеп:
Күні: Мұғалімнің аты-жөні:
Сынып: 8 Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы рухани жаңғыру
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары 8.2.6.1 - кесте, диаграмма, нұсқаулық шартты белгілер мен сызбаларда берілген ақпаратты талдау, баға беру;
8.4.5.1 тақырып бойынша сөйлем ішінде қойылатын тыныс белгілерді орынды қолдану
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтіннің мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сұраққа жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Мәтінге өзгеріс енгізеді,ерекшеліктерді бақылайды..
Бағалау критерийлері Мәтіннен күрделі сөздерді ажыратады;
күрделі өздердің мағынасын түсінеді.
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,детальді ақпараттарды анықтайды.Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді қолдана отырып ,мәтінге өзгеріс енгізеді,ерекшеліктерді бақылайды.
Сенімді және еркін жауап береді.
Тілдік мақсаттар Тірек сөздер:
Жаһандық
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
8 сынып
Мәңгілік ел 8 сынып қмж
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
118
0
САБАҚ: Қазақ тілі мен әдебиеті (оқыту қазақ тілінде емес) Мектеп:
Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Темиржанова А.Н.
Сынып: 8 Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы Мәңгілік ел
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары 8.1.4.1 - орта көлемді прозалық, драмалық және поэзиялық шығармалардан үзінді тыңдау, тақырыбы мен идеясын талдау;
8.5.2.1 жазба жұмыстарында талғаулы салалас құрмалас сөйлемдерді құрастыру
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтіннің мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сұраққа жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Мәтін идесы мен тілдік ерекшелігін анықтайды.
Бағалау критерийлері Мәтіннен күрделі сөздерді ажыратады;
күрделі өздердің мағынасын түсінеді.
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,детальді ақпараттарды анықтайды.Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді қолдана отырып ,мәтін ерекшелігін бақылайды.
Сенімді және еркін жауап береді.
Тілдік мақсаттар Тірек сөздер:
Менің елім, Арайлап таңым
Жа
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
Абай Құнанбайұлы
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
103
0
Тексерді______________
қысқа мерзімді жоспар
Абай
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім: Абайды оқы, таңырқа!
Педагогтің аты-жөні Темиржанова А.Н.
Күні:
Сынып: 6 «А,Б» Қатысушылар саны: 14 Қатыспағандар саны: 0
Сабақтың тақырыбы Абай
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 6.1.5.1 Тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтау.
6.4.3.1 Жазба жұмыстарында теңеу, эпитетсөздерін қолданып жазу.
Сабақтың мақсаты Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойып, қала атауларын атай алады.
Кейбір оқушылар орындай алады: қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, мәліметтерді толықтырады.
Бағалау критерийлері
. Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді.
Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады.
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Басы:
2 минут 1.Психологиялық ахуал.
Оқушылардың қызығушылығын ояту.
Күлімдеп күн бүгі
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
Абай Құнанбайұлы "Табиғат лирикасы"
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
115
0
Тексерді______________
қысқа мерзімді жоспар
Абай
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім: Абайды оқы, таңырқа!
Педагогтің аты-жөні Темиржанова А.Н.
Күні:
Сынып: 6 «А,Б» Қатысушылар саны: 14 Қатыспағандар саны: 0
Сабақтың тақырыбы Табиғат лирикасы
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 6.О3.Орта көлемді шығармаларды түсіну, тақырыбы мен негізгі ойды анықтау.
6.Ж4.Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер, сызба-кестелер жасау.
Сабақтың мақсаты Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінді оқи алады. Мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтін бойынша сұрақтар құрады.
Кейбір оқушылар орындай алады: Мәтін бойынша сұхбаттасады. Мазмұнын қара сөзбен жазады.
Бағалау критерийлері
. Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді.
Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады.
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Басы:
2 минут 1.Психологиялық ахуал.
Оқушылардың қызығушылығын ояту.
Күлімдеп күн б
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
Абай Құнанбайұлы Көзімнің қарасы 6 сынып қмж
450 ₸
450 ₸
11 Сәуір 2024
154
0
Тексерді______________
қысқа мерзімді жоспар
Абай
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім: Абайды оқы, таңырқа!
Педагогтің аты-жөні Темиржанова А.Н.
Күні:
Сынып: 6 «А,Б» Қатысушылар саны: 14 Қатыспағандар саны: 0
Сабақтың тақырыбы Көзімнің қарасы
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 6.Т2.Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтау. 6.ТБ2. Жазба жұмыстарында сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтай отырып жай сөйлем құрастыру.
Сабақтың мақсаты Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойып, қала атауларын атай алады.
Кейбір оқушылар орындай алады: қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, мәліметтерді толықтырады.
Бағалау критерийлері
. Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді.
Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады.
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Басы:
2 минут 1.Психологиялық ахуа
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
Жылқы -ер қанаты./ЕҚББ/
450 ₸
450 ₸
22 Ақпан 2024
172
0
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
«Уақыт-ұлы күш»
Мектеп: ЖОББМ № 16
Күні: Мұғалімнің аты- жөні: Темиржанова А.Н.
Сынып: 7 Қатысқандар: Қатыспағандар: - 0
Сабақтың тақырыбы: Жылқы-ер қанаты
Оқу мақсаты:
7.2.3.1 - ауызша мәтіндер құрауда екпін түрлерін сөз және сөйлем ішінде орын-ды қолданып айту
Сабақтың мақсаты: ЕҚББ оқушы: ребус шешеді
ЕҚББ оқушы: ойтүрткі сұрақтарға жауап береді.
ЕБҚББ оқушы орындай алады: Жылқының адамға қандай пайдасы бар?Пікірің дәлелдейді.
Бағалау критерийі: Білім алушы
Ойтүрткі сұрақтарға жауап береді.
ойтүрткі сұрақтарға жауап береді.
Жылқының адамға қандай пайдасы бар?Пікірің дәлелдейді.
Тілдік мақсаттар: Негізгі сөздер мен сөз тіркестері: қайрат-жігер, қалтқысыз, игілік, құн, зымырау
Құндылықтарды дамыту пырақтарды ҚР Елтаңбасынан көруге болады.
Пән аралық байланыс: биология
Тақырып бойынша алдыңғы білім: «Бір минут бір кісінің өмірі»
Сабақ барысы:
Сабақтың жоспарланған кезеңдері: Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекет
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
7 сынып
Боран жолы
450 ₸
450 ₸
08 Ақпан 2024
164
0
Қазақстан және «Ұлы Жібек жолы» Мектеп: «№16 ЖОББМ» КММ
Дүкенбай Досжан «Жібек Жолы» Мұғалімнің аты – жөні: Темиржанова А.Н.
Күні: 31.01.2024ж. Қатысқандар:
Сынып: 6 «А», «Б» Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы Боран жолы
Оқу мақсаттары: 6.Т5 Тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтау 6.Ж3.Жазба жұмыстарында теңеу, эпитет сөздерін қолданып жазу
Сабақ мақсаттары Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер, сызба – кестелер жасау.
Тірек сөздер негізінде тақырыпқа сай сөйлем құрастыру.
Бағалау критерийлері Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер, сызба – кестелер жасайды.
Мәтіннің мазмұндағы қажетті сөздерді тіркестіріп, тақырыпқа сай сөйлем құрастырады.
Ойлау дағдыларының деңгейі Білу, түсіну , қолдану, жоғары деңгей (бағалау)
Тілдік мақсат Пәнге қатысты сөздік қор мен сөз тіркестері: белдеу, ынтымақтастық, ық
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
Ұлы Жібек жолының қақпасы
450 ₸
450 ₸
07 Ақпан 2024
145
0
Қазақстан және «Ұлы Жібек жолы» Мектеп: «№16 ЖОББМ» КММ
Дүкенбай Досжан «Жібек Жолы» Мұғалімнің аты – жөні: Темиржанова А.Н.
Күні: 07.02.2024ж. Қатысқандар:
Сынып: 6 «А», «Б» Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы «Жібек жолының алтын қақпасы»
Оқу мақсаттары: 6.Т1.Тірек сөздер, мәтіннің бастапқы бөлігін тыңдау арқылы тақырыпты және көтерілетін мәселені болжау
6.А5. Коммуникативтік жағдаят бойынша диалогке қатысушылар өзара түсінісіп, ойларын толықтырып отыру.
Сабақ мақсаттары Жаңа сөздерме танысу,аудару,нақ осы шақ жұранқтарын жалғау,Ұлы жібек жолының қақпасы жайында білімдерін әрі қарай жалғастарыу.Үлкен магистарль жолының маңыздылығын білуге тәрбиелеу.
Бағалау критерийлері Мәтін оқу,негізгі ойды айту.Көп нүктенің орнына -ып,-іп тиісті жалғауарды қойып, сөйлемді жазу. Aдасқан сөйлемдерді дұрыс құрастыру; сөйлемдерді таза қатесіз жазe;
Ойлау дағдыларының деңгейі
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
Қазақстанның ежелгі қалалары
450 ₸
450 ₸
04 Ақпан 2024
279
1
Қазақстан және «Ұлы Жібек жолы» Мектеп: «№16 ЖОББМ» КММ
Дүкенбай Досжан «Жібек Жолы» Мұғалімнің аты – жөні: Темиржанова А.Н.
Күні: 05.02.2024ж. Қатысқандар:
Сынып: 6 «А», «Б» Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы Қазақстанның ежелгі қалалары.
Оқу мақсаттары: 6.Т5 Тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтау 6.А5. Коммуникативтік жағдаят бойынша диалогке қатысушылар өзара түсінісіп, ойларын толықтырып отыру.
Сабақ мақсаттары 1.Оқушыларды Қазақстанның ежелгі қалаларының тарихымен таныстыру.
2.Оқушылардың сөздік қорын, ой-өрісін, көзқарасын қалыптастыру.
3.Қазақ халқының тарихын құрметтеуге,туған жеріне,еліне деген сүйіспеншілігін арттыру.
Бағалау критерийлері -2. Қоғам қайраткерлерінің еліміздің тарихы туралы айтқан қанатты сөздерін оқып, талдайды.
- Ежелгі қалалар туралы бейнетаспаны,слайдтарды тамашалайды.
Ойлау дағдыларының деңгей
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
8 сынып
Жаңа сабақ "Қозы Көрпеш-Баян сұлу"
450 ₸
450 ₸
31 Қаңтар 2024
281
2
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: 9-бөлім. Күні: 31.01.2024 ж
Мұғaлiмнiң aты-жөнi: Темиржанова А.Н.
Мектеп: №16 ЖОББМ КММ
Сынып: 8 Қaтысқaндaр: Қaтыспaғaндaр:
Сaбaқ тaқырыбы Қозы Көрпеш – Баян сұлу
Сабақтаіскеасатыноқумақсаты (оқубағдараламасынансілтеме) 8.Ж3.Жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазу.
Сабақтың мақсаты Көркемдегіш құралдарды қолданып жазу
Көркем әдебиеттің негізгі жанрының бірі-эпостық поэмаға жататын лиро-эпостық жырлар жайында теориялық түсінік беру. Қозы Көрпеш-Баян сұлу жырын түсініп оқу.
Бағалаукритерийі Жазба жұмысында «Қозы Көрпеш – Баян сұлу» жырын негізге алып жазады;
Жазба жұмысында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазады.
Жырдағы кейіпкерлердің іс-әрекетіне байланысты әрқайсысының басында болған күйініш-сүйініштерін пайымдайды, мінез ерекшеліктерін байқайды,ой-өрісі,дүниетанымы кеңейеді.
Топта бірлесіп жұмыс істеуге, қажетті іс-әрекетте оқушының өз бетінше
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
8 сынып
Жаңа сабақ "Ұлы Жібек жолы"
450 ₸
450 ₸
31 Қаңтар 2024
152
0
Қазақстан және «Ұлы Жібек жолы» Мектеп: «№16 ЖОББМ» КММ
Дүкенбай Досжан «Жібек Жолы» Мұғалімнің аты – жөні: Темиржанова А.Н.
Күні: 31.01.2024ж. Қатысқандар:
Сынып: 6 «А», «Б» Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы «Жібек жолы» жобасы
Оқу мақсаттары: 6.4.4.1 – мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер, сызба – кестелер жасау.
Сабақ мақсаттары Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер, сызба – кестелер жасау.
Тірек сөздер негізінде тақырыпқа сай сөйлем құрастыру.
Бағалау критерийлері Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер, сызба – кестелер жасайды.
Мәтіннің мазмұндағы қажетті сөздерді тіркестіріп, тақырыпқа сай сөйлем құрастырады.
Ойлау дағдыларының деңгейі Білу, түсіну , қолдану, жоғары деңгей (бағалау)
Тілдік мақсат Пәнге қатысты сөздік қор мен сөз тіркестері: белдеу, ынтымақтастық, ықпалдастық, асу, тарту ету, созыл.
Құндылықта
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
6 сынып
1
2